Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja bym zjadla kinderki umylam wlosy z ciezkim bolem bo z racji tego ze sa dlugie nie cierpie ich myc 🙂 ale nie zetne za zadne skarby bo tak dlugo je hodowalam 🤪 a po porodzie to jeszcze doczepki sobie zamowie 🤪 umowilam sie z kolezanka ze pojdziemy na stolowke na obiadek to sie jej wyzale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja swoje wlosy mam dlugie kumpelam zamawiala ostatnio to miala takie dlugie jak moje tak wiec nie wiem jakie dlugie bym musiala je miec 😮 ja tesknie za czornymi kudlami 🤪 i mysle ze po porodzie sobie je zrobie i chcialabym jeszcze brwi permanentne z racji tego ze moich prawie nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem to po sobie! 😲 Z jaśniutkiego blondu dałam czerń... Buahahaha diametralna zmiana aż mnie nikt nie poznawał! I dawał jakieś 4 lata więcej 🤔 A jednak teraz powrót do blondu - i będę wyglądała młodziutko 😁 😁 Odrosty będę miała już po 2/3 tyg, ale na bajejażu tak tego nie widać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Buffy zastanów się dwa razy zanim napiszesz do męża - to uzależnia 😜

no właśnie na razie udało mi się powstrzymać 😉

ale szalejecie dziewczyny z kolorkami 😉 a ja tam lubię swoje naturalne i na razie dzięki temu nie mam problemów z odrostami - hehe 😉 ale kto wie, kto wie...może natchniecie mnie na jakąś zmianę ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i co narobiłyście taka ochotę na marcepna że mamuśka też miała w szafie i właśnie wszamam...ale mnie dzisiaj bierze na słodkie,więc powiedziałam babci i mamie że mam ochote na murzynka ale z podwójną dawką cukru..hehhe one się śmiały 🙂ale zrobią 🙂 ja czekam,aż mi balejaż zejdzie i zostane jak narazie przy swoim naturalnym kolorze 🙂 myśle,że do porodu zejdzie,a włoski zapuszczam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi włosy w ciąży może i szybciej rosną, ale też niestety więcej wypadają :/ mąż się śmieje, że zaraz po odkurzaniu i tak ich wszędzie pełno... ale co poradzę...
chyba że macie jakieś sposoby na ciążowe wzmocnienie włosów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...