Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
ja tez golarka i zel 😁 polozna poleca mi zel do hiiemny intymnej z ziaji intima bialy i czerwone napisy 😁
ja juz po soczku z burakow z dnia na dzienw chodzi co raz lepej chyba dzisiaj nie mialam uczucia zezwracam moze dlatego ze popijalam mlekiem czekoladowym 😁 ale w kazdym badz razie nie robie tego dla siebie tylko dla malutkiej 😞 😁 no i moze dla siebie tez zeby nie odwiedzac szpitala przed czasem 😁


Jak robisz ten soczek?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,w końcu odzyskałam mojego laptopa 🙂
U mnie z nockami na szczęście całkiem niezle tylko jedna pobudka na siusiu,za to krzyż już boli po nocy na maxa,a jak poleżę chwilę na plecach to ból taki że się wyprostować nie mogę.
Co do golenie to ja też kremy,maszynka niestety podrażnia no i na zero,mojemu tam nie przeszkadza 😉
Miłego dzionka brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂
A do mnie jakiś tłumok z nieznanego numeru zadzwonił o 5.30, jak odebrałam to się rozłączył... Noż k...wa, świetny żart :/ Potem drzwi stukały bo przeciąg, mucha latała... i zasnęłam koło 7 jak M wstawał.. A o 8.30 sms od koleżanki z pracy... Cudnie 😉
Co do golenia to tak jak większość - maszynka + żel 🙂 i nigdy nie goliłam się na zero, nawet nie wiem jak to zrobić przed porodem - wielki brzuch i weź się człowieku obsłuż...
A po goleniu teraz mam o dziwo mniej podrażnień niż przed ciążą...
Co za pogoda, znowu pada od rana :/ Humor się od tego psuje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie to zależy od humoru i chęci 😁 nie lubię maszynek, ani do nóg ani do miejsc intymnych...zawsze byl depilator i krem a teraz tylko krem 😉

a tak z innej beczki. Co myślicie o seksie oralnym ? Czy według Was to jakiekolwiek upokorzenie dla kobiety ? 😉) Bo czytam sobie fora i niektóre wypowiedzi kobiet mnie troszkę dziwią. 😁 mówimy oczywiście o takim rodzaju seksu ze swoim partnerem... 😉 bo w innych sytuacjach to szkoda gadać ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dlatego dziwię się jak czytam posty kobiet/dziewczyn które twierdzą że to wielkie poniżenie bo `przecież facet wydala tym mocz więc jak można to brać do buzi . 😮 I to tak bardzo obrzydzające... Dlatego zastanawiałam się czy to ze mną coś nie tak że nie mam takiego podejscia ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
Dlatego dziwię się jak czytam posty kobiet/dziewczyn które twierdzą że to wielkie poniżenie bo `przecież facet wydala tym mocz więc jak można to brać do buzi . 😮 I to tak bardzo obrzydzające... Dlatego zastanawiałam się czy to ze mną coś nie tak że nie mam takiego podejscia ^^

No ale facet przeciez tez piesci kobiece miejsca intymne w ten sam sposob, wiec w czym problem? Oczywiscie robienie takich rzeczy obcemu facetowi jest dla mnie oblesne, bo nigdy nie wiadomo co to za typ, ale swojemu "sprawdzonemu", jesli oboje czerpia z tego przyjemnosc - czemu nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli chodzi o obcego to tez uważam że to obleśne...
Zreszta ja zawsze miałam inne podejscie do każdego rodzaju seksu...
I ten dziwny wzrok koleżanek gdy im powiedziałam że cnote straciłam miesiac przed 19 urodzinami 🙃 bo chłopacy zawsze się kręcili ale ja jakoś nie chciałam ;D bo po co z byle kim iść do łożka ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widocznie tak...Chociaż ja nie widziałam w tym NIC dziwnego...Nawet higienistka w szkole się dziwiła...Pewnie i tak wiekszość zrobiła to z swoją WIELKA MIŁOŚCIĄ z którą rozstała sie po 2 miesiącach...dla mnie to zawsze było chore...ale cóż... ich życie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Boze to ja chyba w innych czasach wychowana jestem 😉 ja sie cnoty pozbylam w wieku 20 lat z moja pierwsza prawdziwa miloscia, z ktora najpierw rok chodzilam 🙂 nawet jak juz nie bylismy razem, to do glowy mi nie przyszlo zeby sie seksic z jakimis typami poznanymi na imprezach.. Kazdy nastepny moj chlopak musial swoje przeczekac i do kazdego z nich musialam cos czuc 😁
Teraz to dzieci w gimnazjum juz sie bawia w sloneczka i podobne zabawy, az strach sie bac co to bedzie z naszymi dziecmi jak dorosna 😲 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak się właśnie z Adrianem zastanawialiśmy co zrobimy jak tak będzie postępować ta seksualność- nie oszukujmy się - dzieci.

Chyba jestem lekko w szoku... Właśnie dzwoniła mama z wieścią " Ciocia L. jest w ciąży" ...
Fajnie ;D ale z drugiej strony...
Moja mama miała 37 lat gdy urodziła Juleczke. Ona ma 34. Najlepsze jest to ze jakiś miesiąc temu mama z ciocią rozmawiały na działce czemu sie nie zdecydują na jeszcze jedno dziecko bo dwójkę juz mają odchowaną prawie (11 i 13 lat).
Więc moja Milenka będzie miała jedną ciocią 9 miesięcy starszą i drugą ciocię lub wujka 6 miesięcy młodszą. ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od dentysty, z tym zatrutym zębem niestety nic jeszcze mi nie zrobił ;/ ale jestem zadowolona bo założył mi dwie plomby na innych ubytkach 🙂 no i w piątek dalej jestem u niego umówiona na robienie kolejnych (malutkich) ubytków... ja ich nie widzę ani nie czuję, ale mój dentysta stwierdził póki mam czas warto to zrobić bo później mogę go nie znaleźć... więc czemu nie 😉 a na samym końcu weźmie się za tą moją szóstkę zatrutą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojego męża siostra (moja szwagierka) ma 10 lat.. i jak widzę jej zachowanie, i jakie ona już tematy potrafi poruszyć to szczena mi opada... ale nie ma się co dziwić, ona jako najmłodsza w rodzinie wychowuje się wśród starszych i nawet nie potrafi złapać tematu z rówieśnikami ;/ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Straszne czasy nastaly... jak bylam "operka" 10 lat temu w Niemczech, to zajmowalam sie 8letnia dziewczynka, ktora ciagle wypytywala wszystkich o seks. To bylo tam normalne, a u nas dziwne - ja w jej wieku bawilam sie lalkami i nie w glowie byly mi yte sprawy. Bylam w szoku jak widzialam tam te wszystkie dzieci stylizujace sie na doroslych, a teraz to samo mamy u nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...