Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mloda juz przysypia 🙂
Tylko wiesz jak to jest sama... rano wstane i tak to ogarne ten bajzel....

Ciezko zrozumiec, ze juz macica wysoko, wszystko uciska na narzady i przepone i najzwyczajniej w swieci mi mega niewygodnie siedziec kolo mlodej lozeczka ;// bo kregoslup mi w dupe wchodzi...

Pewnie by ja polozyl, ale do cholery jasnej czy to sa takie glupki ze trzeba codziennie mowic o tym samym.. ostatnio prosilam, ze zanim zasiadzie wieczorem do komputera, to ma ogarnac pokoj.. zeby syfu nie bylo... ja siedze w sypialni i klade mala, a baran maz co robi??? Wyciaga ladowarke i wlacza kompa.... a Nadii zabawki porozpierdzielane w calym salonie ;(( Ehhh.. gdybym zadala jeszcze zeby je ukladal.. ma je po prostu wrzucic do kosza z zabawkami... schylic sie 5 razy ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od endokrynologa. Z poziomem hormonów tarczycy jest ok 🙂 Ale tak długo nasiedziałam się na niewygodnych krzesłach, że dostałam jakichś paskudnych skurczy a brzuch do teraz mam twardy jak kamień 😞 Leżę na łóżku z laptopem, piję melisę i mam nadzieję, że do rana ten kamień w brzuchu odpuści. Dobrze, że Ślubny ze mną pojechał, bo w drodze powrotnej on robił za kierowcę. Ja bym już nie dała rady. Rozłożyłam sobie fotel prawie na leżąco i jęczałam przy każdym skurczu 🤢
Na szczęście skurcze już odpuściły, tylko ten skamieniały brzuch mnie wkurza...

sandroos napisał(a):

Zaraz sie wkuje i pierdziele nic nie zrobie i sie poloze...;/

Sandra, ja bym dokładnie tak zrobiła 🙂

Emilia1991r napisał(a):
...chociaz ja jestem bardzo zadowolona z ziajki od 4 miesiaca ciazy 🙂 itak samo od 4 miesiaca smaruje nia brzuszek i poki co ani jednego rozstepu 😁

Ja na początku stosowałam L\'Maadr i Mustele 9M, ale potem stwierdziłam, że szkoda mi kasy. Zaczęłam stosować Ziajkę i jestem również bardzo zadowolona. Narazie też ani jednego rozstępu 🙂

Emaleth napisał(a):

Deira w sumie to dobre wieści i myślę że lekarz wie co dla was najlepsze.

Dzięki, Emaleth 🙂 Ja też wierzę, że lekarz wie najlepiej 🙂

Ja też już mówię Wam dobranoc i słodkich snów 🙂 Idę jeszcze wziąć prysznic i coś poczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra do facetów to trzeba nieziemskiej cierpliwości 😁 ja z moim mam podobnie, ale jak się już porządnie wkurzę, to wykrzyczę co mi leży na serduchu, wypłacze się i jakoś to wszystko mija 😉
już nie mogę sie doczekać piątku jak go zobaczę 🤪 ależ się stęskniłam... 😞

a mały tak buszuje w brzuchu że czuje jakby zaraz miał wyskoczyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Z tym, ze czasem przychodzi dzien, ze mozna sie wkuc...;//

Cos nie pogoda na gotowanie... zrobilam serca z kurczaka i mi smierdza.. i fuj... na pewno tego nie tkne ;// bo na dodatek twarde jakies 🙂

w zyciu bym tego nie tknela 😮

a co do M, to moj dzis w koncu wyniosl to wielkie lustro scienne, co od 3 miesiecy stalo w salonie po remoncie przedpokoju, bo mu sie nie chcialo tylka ruszyc do piwnicy. Az przyjechala dzis do nas moja siostra i zwróciła na nie uwage, ze moglibysmy sie juz go w koncu pozbyc 🙂 no i tylko pojechala, a M. je wyniosl do piwnicy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia, to moge Ci podarowac z sosikiem doprawione i ugotowane...

Ehhh i jak tu sie nie odzywac do faceta.. leze sobie w wyrze i cos bzyczy mi glosno i bzyczy.. zapalam swiatlo, a tu po parapecie chodzi zuko-chrzaszczo-chrabaszcz 🙂 czarny i wielki...no to usialam chlopa zawolac zeby gnoja zabral stad 🙂 ale juz mam nerwa, ze on ma rodzine i ich wiecej jest ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Tusia, to moge Ci podarowac z sosikiem doprawione i ugotowane...

Ehhh i jak tu sie nie odzywac do faceta.. leze sobie w wyrze i cos bzyczy mi glosno i bzyczy.. zapalam swiatlo, a tu po parapecie chodzi zuko-chrzaszczo-chrabaszcz 🙂 czarny i wielki...no to usialam chlopa zawolac zeby gnoja zabral stad 🙂 ale juz mam nerwa, ze on ma rodzine i ich wiecej jest ;//

raz mi wlecial do pokoju myslalam ze na zawal zejde sa ochydne 😁

a ja wlasnie zjadlam gotowana kolbe kukurydzy i teraz leze i kwicze krzyz dzisiaj ladnie daje o sobie znac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi kiedys cos lazilo po szyi w nocy, przebudzilam sie i na spiocha zamachalam reka, przejechalam po szyi i dalej w kime. Rano jak sie obudzialm, to na poduszce mialam konika polnego w kilku czesciach 😁 rozmazalam go w nocy po calym lozku 😁 😁 dobrze, ze bylam zaspana, bo juz bym w panice latala po calym pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, przepraszam że tak u Was na wątku 🙂
Sandroos czy wiesz może co oznacza szyjka skrócona ale nie zgładzona? Czyli, że się skróciła, ale nadal jest? Jak to się odnosi do tego kiedy mogę zacząć rodzić? 😞
Jestem przeterminowa, zdesperowana a mój syn nie chce wyjść za żadne skarby 😠 😠

Pozdrawiam Wrześnióweczki, już niedługo zaczniecie się rozpakowywać 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...