Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry!
widzę że dzisiaj każda bojowo nastawiona do życia 😮 ja też mam dziwne sny... a dzisiaj w nocy to mały swoimi kopniakami co chwile mnie budził ;/ no i ta czkawka... teraz zaczyna mnie denerwować... w dodatku kilka razy budziłam się bo strasznie bolały mnie biodra 😮
mój mały ostatnio na usg też zaciskał nogi, nie chciał pokazać co tam ma... no ale po chwili maltretowania rozłożył nóżki i po raz kolejny potwierdzony fifolek więc już raczej nie mam co się łudzić na córeczkę... od 16tc do teraz za każdym razem stoi fifol... 😁
czas na lekarstwa... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu nie wiem czy cię pocieszę czy odwrotnie ale tu robią ceserkę w ostateczności,jedna dziewczyna tak się bała naturalnego porodu że powiedziała położnej że chce cesarkę to ją do psychologa wysłała 😉
Będzie dobrze,wszystkim nam pójdzie szybko i gładko 😜
A mój M widzę że przerażony drugim porodem,ostatnio mnie skurcz w łydce złapał i zaczęłam się drzeć to biedny myślał że rodzę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż to wogóle najlepiej to od połowy sierpnia do połowy września zwołał by wszystkie baby z rodziny żeby za mną siedziały , a on by gdzieś wybył i wrócił po wszystkim.
Straszny z niego panikarz 🙂
Jeszcze rok temu nasi znajomi mieli problemy przy porodzie i jak opowiedzieli to mój M ,aż zbladł.
Zaczeła dziewczyna rodzić w Świnoujściu , urodziła pod całkowitą narkozą bo już były problemy , a jak się obudziła to była w szpitalu w Szczecinie bez dziecka i męża . Przetransportowali ja smolotem jeszcze jak była pod narkozą . Ona lezała trzy tygodnie w szczecinie sama, a mąż po trzech dniach odebrał córkę ze szpitala i sam musiał sobie radzić z maleństwem.
I potem nici z karmienia piersią i takie dziwne uczucie czy to na pewno moje dziecko bo nic biedna nie pamiętała 😞 Ale skończyło się dobrze mała zdrowa , mama też tylko więcej dzieci nie mogą mieć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak był ze mną i mówi że się cieszy i żałował by gdyby nie poszedł tyle że u nas pod koniec było trochę nerwowo bo tętno zaczęło spadać a mała była źle odwrócona,no i panika,wjechali ze sprzętem do reanimacji na wszelki wypadek i on teraz się boi że może się coś dziać i będzie znowu taki bezsilny(że to najgorsze uczucie).Ale dodam że wszystko się dobrze skończyło,akcja byłą szybka i mała od razu zaczęła wrzeszczeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂
Ale macie nastroje, tematy poważne... mnie w nocy znowu budziły skurcze nóg :/ a teraz siedzę i się zastanawiam co mam dziś robić... Obiad na dziś zrobiłam wczoraj, tak jakoś wyszło... i co teraz? Może posprzątam 🤔
Mojego nie będzie przy porodzi - to nie dla niego, on tak mówi i ja to widzę... Więc będziemy musieli sobie z Wojtkiem sami poradzić 🙃 A M będzie pod salą pazury obgryzał z nerwów... hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wymyslacie babki 🙂) Po co o tym wszystkim myslec, zeby sie denerwowac? A Karolcia to juz wogole dzisiaj maniany dostalas 🙂)
W tym tygodniu juz jest mala tak uozeniowo, ze moze byc problem zobaczyc co ma miedzy nogami, obojetnie ilu lekarzy sie nie odwiedzi 😉)

Mi tam wsio jedno juz teraz. Chcialam chlopaczka, jest Tatianka 🙂 i teraz bym sie pewnie synusiem troche, bo sie mega nastawilam i przyzywczailam jak kazda z nas do tej mysli 🙂 ale wazne, zeby bylo zdrowe.. wszystko jedno kto 🙂

Ta pogoda chyba tak na Was dziala, albo brak zajec 😉) hehe 🙂 Moje dziecko daje 100 pomysow na minute, ze nawet nie mam czasu myslec nad takimi rzeczami 🙂
Mnie to tyko stary irytuje 🙂) hehe 🙂
Ciecia tez bym ni chciala, ale jak nie da rady inaczej to coz zrobic?? 😞 Na pewno bym sie nie zdecydowala z wyboru na taka operacje...;// Ale laski co macie je ze wskazan zdrowotnych bedzie na pewno dobrze!!!! wiec sie nie martwcie na zapas 😉)

A co do czkawek to fakt mega meczace, ale dla malucha bardzo dobre!!! Cwiczy sobie w ten sposob miesnie oddechowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kochane nie stresujcie się na zapas. Ja wczoraj oglądałam porodówkę na TLC i byli młodzi rodzice tacy chyba po 18 lat i ciąża była bez problemów, początek porodu też, a jak przekłuli pęcherz płodowy to się okazało że dziecko wydaliło smółkę jeszcze w macicy i po porodzie musieli maluszka reanimować, odsysać bo nie oddychał samodzielnie i odpływał normalnie 😞 😞 😞 przeraziłam się, że to może się trafić każdej z nas i ryczałam przez dobre pół godziny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Wiec tu warto by zalecic w czasie deszczu nie miec dzieci .. 😉) , bo...
w czasie deszczu dzieci sie nudza... hehe 🙂)

Niestety ;// I takich wlasnie sytuacji sie najbardziej obawiam... ale nie mozna o tym myslec.. choc to wcale nie takie latwe, szczegolnie majac wiedze szczegolowa na ten temta...;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupię proszek i też zaczynam od poniedziałku pranie całej wyprawki .Już komode mam opróżnioną i mogę chowac ciuszki małej 😆
Dobrze , Sandra że napisałaś ,że teraz już trudno zobaczyć co między nogami to nie będę molestowała mojej gin bo ona i tak co do przekazywania takich wiadomości to nie jest skora.
Nigdy mi na monitorze nic nie pokazała tylko jej gadanie ,że na 80 % dziewczyna ,ale zawsze może się wszystko zmienić i bądz tu mądry i pisz wiersze 😁
Powiedzcie mi czy nasze maleństwa już powinny być odwrócone główką w dół , czy mogą jeszcze fikać koziołki ? Bo moja ostatnio chyba w poprzeg siedzi 🙂 Czuje ją w jednym i drugim boku jak się pręży i kopie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam wrażenie, że moja już się główką w dół na dobre ustawiła, bo jak mnie kopie to najczęściej w żołądek i żebra 🙂 No ale co z tego, skoro i tak cc mnie czeka 😞 A dziś jakaś taka spokojniutka jest. Trochę mnie posmyrała rano a teraz chyba śpi 🙂

Doti, ja już przestałam oglądać Porodówkę na TLC, bo kilka razy wpadłam w taką panikę i płacz, że wolę się nie nakręcać jeszcze bardziej. Jakaś taka przewrażliwiona się ostatnio zrobiłam 😉

Karolka, trzymam kciuki za maleństwo kuzynki. Oby operacja się udała. Na pewno się uda! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mały dla mnie nie ma litości i jak już się rusza to daje z całej pary ;/ także będzie mały diabełek 😁

ja też już nie oglądam porodówki... wole się nie nakręcać, co będzie to będzie 😉 oby wszystko poszło tak jak ma być..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...