Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matko, Doti.. to juz pewnie mega nieprzyjemne 🙂) ja nie pamietam jak to bylo. Moja jeszcze takich wariacji nie robi, ale w koncu 3 tygodnie roznicy 😉)

Co do tych kubeczkow czy czegos tam 🙂 bezsensu.. ja mojej podawalam odciagniete mleko normalnie z buti, smoczka tez ciagnela, i nie miala problemow ze zlopaniem mleka z cycusiow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti nieźle Laura szaleje 😉 mój jak tylko sięgam po telefon zawsze przestaje! ale aż taki rozbrykany to chyba nie był 🙂 No i podratowałaś mnie tą listą- bo już teściowej podałam
Deira ja z takich starych opowieści słyszałam, że jak nie możesz dać cyca to w tym czasie podajesz mleko z strzykawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia, jak będziesz chciała wybrać się do szpitala w odwiedziny, to najlepiej wcześniej zadzwoń i umów się telefonicznie z oddziałową. Oddziałowe zawsze są lepiej doinformowane o procedurach obowiązujących na danym oddziale niż lekarze lub ordynatorzy 😁 A poza tym jest okres urlopowy, więc mogą nie mieć dla Ciebie czasu tak od ręki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti ladne wygibasy twojej corci 🤪
moja tez tak potrafi chociaz ona bardziej lubi wystawiac swoje malutkie stopeczki i raczki z boku i przeciagac na drugi bok 😁
boje sie ze jak pojade do tego szpitala to beda patrzaly sie na mnie jak na jebnieta "co ona tu robi" 😮 i ze beda niemile i sie tylko wkurze i je zjebie 🙂 i nawet nie mam pojecia co bym miala im powiedziec na dzien dobry ze po co przyjechalam? 😮 streesuja mnie takie sytuacje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):

Deira ja z takich starych opowieści słyszałam, że jak nie możesz dać cyca to w tym czasie podajesz mleko z strzykawki


O strzykawce też słyszałam, a że mam w domu kilka sterylnie zapakowanych, więc w razie draki będę kombinować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Emilia, jak będziesz chciała wybrać się do szpitala w odwiedziny, to najlepiej wcześniej zadzwoń i umów się telefonicznie z oddziałową. Oddziałowe zawsze są lepiej doinformowane o procedurach obowiązujących na danym oddziale niż lekarze lub ordynatorzy 😁 A poza tym jest okres urlopowy, więc mogą nie mieć dla Ciebie czasu tak od ręki.

tak tez zrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie, że Wam się podoba 🙂 Ale trochę to boli jak obrywam tak np po pęcherzu albo po żebrach hihihihi No i uskuteczniamy ostatnio zabawy w kopnij mnie, czyli ja zaczepiam a Mała oddaje 😁

Emi pójdziesz i powiesz, że zamierzasz rodzić u nich w szpitalu i chciałaś się dowiedzieć co powinnaś przygotować sobie do porodu i czy jakieś konkretne badania masz porobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Jak bedziesz paszcze darla z bolu od progu, to chyba nie bedzie potrzeby tlumaczyc im po co wpadlas 😉)
Emi chodziło o odwiedziny przedporodowe żeby dowiedzieć się co wymagają z badań, dokumentów i co ma wziąć ze sobą :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):

boje sie ze jak pojade do tego szpitala to beda patrzaly sie na mnie jak na jebnieta "co ona tu robi" 😮 i ze beda niemile i sie tylko wkurze i je zjebie 🙂 i nawet nie mam pojecia co bym miala im powiedziec na dzien dobry ze po co przyjechalam? 😮 streesuja mnie takie sytuacje 😮


Emilia, daj spokój 😁 Podejrzewam, że przed Tobą już niejedna kobitka była na oddziale by się wszystkiego dowiedzieć 🙂 A poza tym oni też od tego są, aby przygotować pacjentkę jak najlepiej do pobytu w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra, kochane 🙂 Ja mówię Wam już dobranoc, bo jakaś taka rozlazła się zrobiłam na wieczór i japa mi się nie zamyka od ziewania. Chyba pójdę wziąć prysznic i wskoczę już w koszulę do spania 🙂 Miłego wieczorku i spokojnej nocy. Do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza i kto to mowi 😁 😁
ja zjadlam juz dosc duzo owoco chcialabym zrobic sobie koktajl z arbuza i kiwi ale nie mam takiego sprzetu 😞 jedynie wyciskarke do cytrusow
teraz chce mi sie zurku az nie wierze sama normalnie slina mi sie zbiera jak pomysle o zurku ale na szczescie mam babunie i jutro mi zrobi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...