Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Ja też nie będe kupowała żadnego mleka. Zawsze mogę Ślubnego wygonić do sklepu 😁

Zostałam właśnie uświadomiona, że jeśli w okresie karmienia piersią nie będę mogła podać cycka dziecku, to mleko odciągnięte powinnam podawać nie z butelki ze smoczkiem, bo to może zaburzyć umiejętność i chęć ssania piersi, tylko albo w takim kubeczku link a dziecku powyżej 3 miesiąca w czymś takim - link2 😮 Teraz się zastanawiam kto ma rację, kogo słuchać i czy wydawać kolejne pieniądze na takie gadżety jak te w linkach... Ja juz zgłupiałam 🙃 😮


Ponoc można karmic za pomoca łyżeczki,bądź strzykawki........W SR odradzają używania butelek.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A maz poszedl 😉) po czekoladke 🙂

Duzo rzeczy odradzaja. ale kazde dziecko inne 🙂)) moja korzystala od poczatku z butli, bo na glowe bym dostala jakbym miala karmic ja strzykawka ;/// i jej sie nie odwidzial cyc...
choc wiadomo, ze z butli latwiej i co wieksze nerwusy pozniej nerwowo na cyca reahuja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Ahh no Marylu zapomniałam że Ty w UK jesteś 😁

Króciutki pokaz wariacji mojej Syrenki z wczorajszego wieczora jak mamusia chciała iść spać : http://www.youtube.com/watch?v=_zovwPDY8Lo&feature=youtu.be

Deira dla mnie to jest zwykłe naciąganie..... równie dobrze możesz odciągnąć mleko do kubka i podać zwykłą małą łyżeczką... 🤢


Rewelacja 😁.Mój synek czasami kopie i się rozciąga ale nie aż tak jak te akrobacje na filmie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, plusem butli, ze zawsze wiadomo ile maluch wypije 🙂 no i szybciej trwa karmienie, ale jesli ktos jest w domu z mauszkiem to tak naprawe ten czas ma wlasnie dla niego 🙂

Ja jak nadia miala 3 tyg wrcoilam na studia, wiec nie ukrywam, ze w niektorych rzeczach musialam ise spieszyc... 😉 ale wszystkim miejmy nadzieje na dobre wyszlo 😉)

Spadam 🙂) na film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To co zajadacie dziewczyny?.W sumie już późno ale czasami można sobie zgrzeszyc kulinarnie 🙂.
Ja mam całą lodówkę owoców, szafkę ze słodyczami ale jakoś już dzisiaj podziękuje za jedzenie 🙂

Doti: Tęskni za tatą i dlatego tak mała bryka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuśki 🙂
ja dziś w miarę wyspana, choć i tak obudziłam się o 4 :/ mój kochany mąż sobie ustawił budzik na taką godzinę, żeby się rozbudzić, choć normalnie wstaje 5:15 :/ no i oczywiście on się obrócił na drugi bok i zasnął sobie w najlepsze, a ja już nie 😞((( WRRRRR!!

mojego teścia wczoraj zwolnili z pracy 😞 a miesiąc temu teściową 😞 ogólnie masakra....

aaa... i jeszcze pisałam Wam ostatnio o proszku Biały Jeleń w makro. byliśmy wczoraj kupić... nie trzeba brać hurtowo-można 1 szt (15,12zł za 1,9kg biel lub kolor).
i jeszcze carefourze byliśmy i są dość spore przeceny wanienek, jakby ktoś jeszcze nie miał.

miłego dnia wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja też już na nogach.
Pogoda paskudna ,ale poki co nie pada wiec ide wlaczyc pralke.
Moj M zapisal się na kurs prawa jazdy na autobusy i w ten wekeend prawie go nie bedzie w domu 😞
bo chca teorie przerobic szybko.
Doti moja córcia też już odwala takie fikolki mój M to patrzeć nie może i pyta tylko czy mnie to boli 😆
Ja się śmieje ,że mała wyjdzie pępkiem bo tak się pcha ,ale jeszcze chyba ma swobode bo jest w poprzeg brzucha co wczoraj bolesnie odczulam. 🙂
Wczoraj miałyście niezłe zachcianki smakowe , ja na kolacje wszamałam dwa jabłuszka i grzecznie poszłam spać .
Jejku już dwudziesty jak ten czas leci zaraz sierpień ,wrzsien i się zacznie rozpakowywanie :woohoo
Ja w poniedziałek mam wizytę u gin ciekawe co mi powie i czy zrobi usg ,ale znajac ja to pewnie nie ,a i cały czas mam wizyty co cztery tygodnie aż do rozwiązania ciekawe 🤨
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również się witam.
Mnie coś głowa zaczęła boleć...
Zaraz trzeba zjeść jakieś śniadanie, bo póki co zjadłam dwie nektatrynki 🙂

A o 15 ruszam dupsko na działkę 🙂
Cały weekend sobie odpocznę na leżaczku 😁
(oby tylko pogoda w miare dopisała) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj dziewczynki, co do proszku do prania na dzieci ja mam na niego potworne uczulenie i cały czas kicham ! uprałam ciuszki dla małego i musiałam je wynieść do drugiego pokoju bo masakra 😞

Ps. Mam ochotę zafarbować sobie włosy ale się boję ;/ całą ciąże nie farbowałam i tak chcialam się lepiej poczuć trochę no ale ...strach mnie ogarnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wanilka, bez przesady 😉) Ja tez farbowalam i to rozjasniaczem plus farba, wiec chcac nie chcac amoniak byc musial ;//
Ale w kazdej ciazy farbowalam 😉

Jedynie w I trymestrze , tam gdzie mi farba twarzy dotknela odbarwiala mi sie skora ;/ a tak to zadnych problemow...aproo farbowania 🙂 Ja chyba przed nastepna wizyta sobie zrobie 😉)

Mixidixi ja tez jestem zdziwiona, ale poki co tez mam co 4 tygodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Spokojnie możesz farbować ja przez dwie ciąże farbowałam i nic się nie dzieje .Tylko ja biore farby bez amoniaku ,żeby się nie nawdychać tego smrodku 😁


Dzięki za radę 🙂 No może się zdecyduje 😁 myślałam też o szamponie koloryzującym może będzie bardziej łagodny niż farba, przejde się do rossmana i zobaczę co tam jest do wyboru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...