Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Maz mi kupil dzisiaj Bavarie smakowa , nawet nie widzialam, ze takie sa, i taka dobra ze koniec... no choc nie ma co ukrywac, ze kolo piwa to nie lezalo 🙂) hehe, bo samym jablkiem smakuje 🙂) Ale pyszne 🙂


Piłam tę smakową Bavarię. Potwierdzam - pyszności 😁 Tyle, że mała buteleczka i wchodzi jak lemoniada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
a pilyscie somersby ? mmmmmm pysznosci 😁


A to też bezalkoholowe, bo oprócz tego, że chyba też jabłkowe to wydaje mi się że jakieś procenty ma ? 😉

A mnie ostatnio wkurzył Lech. Kupiłam sobie piwko Lecha, które na etykiecie z przodu miało info, że jest bezalkoholowe. A potem w domu, na szczęście zanim zaczełam pić, okazało się, że na etykiecie z tyłu jest informacja, że to piwo o "niskiej zawartości alkoholu" i że wypicie kilku butelek może spowodować przekroczenie dozwolonej ilości alkoholu do prowadzenia pojazdów mechanicznych 🤢 😮 No wkurzyłam się nieziemsko, bo jak coś jest bezalkoholowe albo "alcohol free" to ma takie być 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra dziewczyny... ja się z wami żegnam na kilka dni 😉
właśnie się zbieram i wyjeżdżam po mężula na lotnisko, już nie mogę się doczekać jak go zobaczę!! ... jutro wesele, w niedziele poprawiny, a w poniedziałek ruszamy kupić coś w końcu dla małego 🙂 więc prędko się tutaj nie pokaże...
miłego weekendu brzuchatki!!
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isa, baw się dobrze i pozdrów M 🙂 Nacieszcie się sobą 😁 😜

sandroos napisał(a):
My w PL jako tako nie mamy swoich piw bezalkoholowych, tylko niskoalkoholowe... a najwiecej z nich ma chyba zywiec bo az 1,1%


Tylko że Żywiec jest na tyle uczciwy, że piszą na etykiecie z przodu, że jest to piwo niskoalkoholowe 🙂

No dobra, laseczki. Ja się też już ewakuuję 🙂 Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieję ze i u mnie w sklepie jest bavaria bezalkoholowa, bo mnie tak na piwo wzięło jak nigdy 😉 sandros zawsze smaka robi!!!
A twój mąż sandros to może forum podczytuje ? Taka metamorfoza u niego 🙂 będziemy go tu chwalić teraz 🙂
Isa udanego długiego weekendu z m.
Do mnie przyjechali już tesciowie, mnóstwo rzeczy dla malego nakupowali. Aż nie będę miec gdzie chować 🙂 ... Ale kilka strasznie mi sie nie podoba, i nie wiem co zrobić w takiej sytuacji. Jak wy byscie postapily? Schować, oddać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się o poranku .
U mnie zapowiada się piękna pogoda nareszcie bo już zwariować idzie w tym domu.
Co do leszka lemoniadowego to ja pije oczywiście nie za często ,ale jest taki pyszny że szok 🤪
No i ma tylko 2,6 % więc myślę że jedno na tym etapie ciąży chyba nie zaszkoszi 🥴
Już z mężem zaplanowaliśmy ,że we wtorek śmigamy ze znajomymi nad morze bo ma być ładnie , a dzisiaj tych znajomych gościmy u nas w domku.
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Kochane...

ale mi się płakać chce....właśnie dowiedziałam się że zmarł Maluszek mojej koleżanki...miał niecały miesiąc 😞(( miał wadę serduszka...

a dla mnie jeszcze dodatkowo straszne jest to że wcześniej obie prawie w tym samym czas zaszłyśmy w ciąże, potem obie poroniłyśmy, teraz znowu obie w ciąży w tym samym czasie...ona zawsze chwilę przede mną....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
dzień dobry Kochane...
ale mi się płakać chce....właśnie dowiedziałam się że zmarł Maluszek mojej koleżanki...miał niecały miesiąc 😞(( miał wadę serduszka...
a dla mnie jeszcze dodatkowo straszne jest to że wcześniej obie prawie w tym samym czas zaszłyśmy w ciąże, potem obie poroniłyśmy, teraz znowu obie w ciąży w tym samym czasie...ona zawsze chwilę przede mną....


[*][*][*][*] 😞 😞 😞 😞
Brak nawet słów, kiedy dochodzi do takiej tragedii...

Marylu, ja też bym oddała komuś. Ale za jakiś czas, kiedy maleństwo już z nich wyrośnie. Żeby teściom nie było przykro jak się zapytają o te ubranka, a Ty żebyś nie musiała się tłumaczyć co zrobiłaś z prezentem od nich. Potem po prostu powiesz, że są już za małe i oddałaś innej mamie.

Mixi, pisałaś, że kupiłaś podgrzewacz. Mogę wiedzieć jaki? Bo zastanawiam się, czy się nie zaopatrzyć w taki z opcją dom/auto.

A ja zaraz idę na zakupy, potem teściu przyjeżdża skręcać z moim Ślubnym komodę dla Małej, a potem może gdzieś wyskoczymy się rozerwać 😁
Miłego dzionka! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
dzień dobry Kochane...
ale mi się płakać chce....właśnie dowiedziałam się że zmarł Maluszek mojej koleżanki...miał niecały miesiąc 😞(( miał wadę serduszka...
a dla mnie jeszcze dodatkowo straszne jest to że wcześniej obie prawie w tym samym czas zaszłyśmy w ciąże, potem obie poroniłyśmy, teraz znowu obie w ciąży w tym samym czasie...ona zawsze chwilę przede mną....
😞 😞 😞 😞 😞 brak słów Kochana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 ja dzisiaj i jutro caly dzien sama w domu bo Bartek w pracy tej starej juz....ale dobrze ze juz pracuje w nowej pracy bo w tygodniu bedzie przychodzil juz o 15 🙂 biedne maluszki....[*]
no nic trzeba sie wziasc za sprzatanie i przede wszystkim wstanie z łóżka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...