Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj na Polnej taki zaduch ze masakra na pokojach....ja odpadam ze spotkanka bo za tydzien mamy ślub i 50 lecie ciotki i wuja wiec 2 imprezy w ciagu dnia a potem musze zalatwiac sprawy papierkowe i niestety szykowac do konca wyprawke...Jak Wam zazdroszcze że nie rodzicie na poczatku września... 😁 😁 no i tez duzo nie chce sie przemeczac,a jeszcze 3-5 sierpnia weekend mamy jechac nad jeziorko. No i jeszcze wizyta u Szymańskiego 🙂 sam dzwonił w piatek...wiec jak sie dowie że dwa weekendy mi nie pasuja to sie zalamie,ale jak uda sie to jakos w tygodniu z Nim sie umowie. Ja byłam w kościele i na spa cerku i teraz Bartek mi też podwiózł pizze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka chetnie ale powiem ci ze balabym sie chyba teraz gdzies dalej wypuscic te moje bole i w ogle swiadomosc ze od jutra zostanie mi 5 tygodni ciazy 😮 i pewnie babcia dostalaby zawalu jak by sie dowiedziala ze wybieram sie do Poznania
ciekawe czy uda nam sie kiedys spotkac z dzieciaczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja właśnie wciągnęłam dwa kawałki arbuza mmmm pychotka 😜
Jutro idę na wizytę do gin i spytam co i jak z tymi wizytami czy mogłaby mnie wcześniej przyjąć bo za 4 tygodnie to już mogę urodzić 😉
Mi nigdy moja gin nie pokazała na monitorze ,że dziewczynka dwa razy tylko mruknęła pod nosem ,że będziemy mieli dwie baby w domu 🤨 wogole ona jakaś powalona dobrze ,że to już niedługo koniec i urodzę . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka chetnie ale powiem ci ze balabym sie chyba teraz gdzies dalej wypuscic te moje bole i w ogle swiadomosc ze od jutra zostanie mi 5 tygodni ciazy 😮 i pewnie babcia dostalaby zawalu jak by sie dowiedziala ze wybieram sie do Poznania
ciekawe czy uda nam sie kiedys spotkac z dzieciaczkami 🙂


Emi mozliwe, ze ja jeszcze nawiedze Kalisz, to wtedy sie na chwilke mozemy przeciez spotkac 🙂 a pozniej z maluchem tez bede tam czasem gosciem, to jakies wspolne spacerki nawet wskazane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
karolka chetnie ale powiem ci ze balabym sie chyba teraz gdzies dalej wypuscic te moje bole i w ogle swiadomosc ze od jutra zostanie mi 5 tygodni ciazy 😮 i pewnie babcia dostalaby zawalu jak by sie dowiedziala ze wybieram sie do Poznania
ciekawe czy uda nam sie kiedys spotkac z dzieciaczkami 🙂


Emi mozliwe, ze ja jeszcze nawiedze Kalisz, to wtedy sie na chwilke mozemy przeciez spotkac 🙂 a pozniej z maluchem tez bede tam czasem gosciem, to jakies wspolne spacerki nawet wskazane 🙂

ooo to super 😁 nr moj masz wiec jak cos to z mila checia sie spotkam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki.
Jeeej szkoda że ja się z Wami spotkać nie mogę 😞
Sandra masz rację, przy terminie na początek września to pasuje sie już ogarniać ze wszystkim 🙂 🙂 🙂 Mam wrażenie że to jeszcze za wcześnie ale zegar tyka.....
Mnie dziś cały dzień skurcze znów męczyły, bolesne ale nie regularne więc się nie przejęłam zbytnio. Lala kręci się i wierci na wszystkie strony jak zawsze wieczorem a ja zaraz do łóżka zmykam i pewnie znów nie będę mogła zasnąć przez nią ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
karolka chetnie ale powiem ci ze balabym sie chyba teraz gdzies dalej wypuscic te moje bole i w ogle swiadomosc ze od jutra zostanie mi 5 tygodni ciazy 😮 i pewnie babcia dostalaby zawalu jak by sie dowiedziala ze wybieram sie do Poznania
ciekawe czy uda nam sie kiedys spotkac z dzieciaczkami 🙂


Emi mozliwe, ze ja jeszcze nawiedze Kalisz, to wtedy sie na chwilke mozemy przeciez spotkac 🙂 a pozniej z maluchem tez bede tam czasem gosciem, to jakies wspolne spacerki nawet wskazane 🙂

ooo to super 😁 nr moj masz wiec jak cos to z mila checia sie spotkam 😁

oczywiscie, ze mam 🙂 cos tam M. przebąkiwał, ze w sierpniu moznaby sie jeszcze do tesciow wybrac, to jak dojdzie do skutku, to dam cynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
karolka chetnie ale powiem ci ze balabym sie chyba teraz gdzies dalej wypuscic te moje bole i w ogle swiadomosc ze od jutra zostanie mi 5 tygodni ciazy 😮 i pewnie babcia dostalaby zawalu jak by sie dowiedziala ze wybieram sie do Poznania
ciekawe czy uda nam sie kiedys spotkac z dzieciaczkami 🙂


Emi mozliwe, ze ja jeszcze nawiedze Kalisz, to wtedy sie na chwilke mozemy przeciez spotkac 🙂 a pozniej z maluchem tez bede tam czasem gosciem, to jakies wspolne spacerki nawet wskazane 🙂

ooo to super 😁 nr moj masz wiec jak cos to z mila checia sie spotkam 😁

oczywiscie, ze mam 🙂 cos tam M. przebąkiwał, ze w sierpniu moznaby sie jeszcze do tesciow wybrac, to jak dojdzie do skutku, to dam cynka 🙂

ok 😁 na szczescie daleko nie bede miala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi, napisz jak już będziesz po wizycie u gina. Sama jestem ciekawa, jak mój każe mi przychodzić. Mam z nim spotkanie dopiero 13 sierpnia, więc w 34 tc.

Doti, ja wypiłam dziś małą kawę i moja smerfetka też robi mi w brzuchu teraz jakieś karuzele... 😁 Chyba znowu się obróciła nóżkami w dół, bo wali mnie w pęcherz, no chyba że ma taki mocny lewy sierpowy 😁

Ja już zmykam pod prysznic, dobrej nocki i do "przeczytania" jutro 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obstawiam, ze jeszce sie nawet przekulasz ten 37 tydzien 🙂)

A ja bym chciala rodzic na poczatku wrzesnia, z tej strony, zeby choc z pogody skorzystac 😉)
A z drugiej plus, ze choc Nadie bede mogla pierwszy tydzien do przedszkola odprowadzac, no chyba ze sie cosk przyspieszy.. ale dla jej dobra niech siedzi do terminu.. 🙂

Ja jeszcze bym chaila w sierpniu nad morze pojechac, ale nie wiem czy Darek urlop dostanie, bo sama juz w sierpniu nie chce jechac, bo roznie..
moze nawet nie o rodzenie mi chodzi, bo i nad morzem urodzic mozna 🙂) Ale w razie jakby sie cos dzialo niepokojacego czy skurczowego, to nie bedzie opieki dla Nadii..,,

Kurcze sie naprasowalam jeszcze przed spaniem ;///
Sac mi sie jakos mega nie chce, wiec jak mam sie krecic w kolko to sobie jeszcze kosci czy cosik obejrze 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja za to czuję ze przenoszę i urodze sporo po terminie. A mały dziś tak mi brzuch naciąga, ze już bym go wyjela 🙂
Deira a w jakim szpitalu będziesz rodzic? I czy ze skierowaniem na cc możesz pojawić sie w jakimkolwiek czy jak to wygląda?
Sandros, ciebie podziwiam 🙂 nie ma dnia, zebys zalegala i leniuchowala 🙂
Idę pod prysznic i spać. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam idę się golić tam na dole ,ale nie wiem co z tego będzie najwyżej moja gin się pośmieje . ☺️
Ja bym chciała już po 37 tygodniu urodzić , zacznie się wrzesien to chciałabym być do dyspozycji mojej starszej bo dużo jej się od 4 klasy pozmieniało , nowa wychowawczyni ,sala , każdy przedmiot z innym nauczycielem no i w końcu oceny .
A ona taka uczuciowa to będzie przeżywać ,a i książek milion pięcet w 4 klasie .
Ja mam termin na 11 wrzesnia więc nie wiem czy się uda wczesniej , moją córkę przenosiłam o prawie dwa tygodnie i mi wywoływali 🙂
Dobra uciekam się szykować bo na 10 idę , miłego dnia . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ponoc jest tak, ze jak drugie dziecko to szybciej.. ale przedewszystkim u kobiet, co maja mala przerwe miedzy ciazami...Ale wiadomo od reguly sa wyjatki 🙂

My dzis do mamy idziemy zrobic przeglad ciuszkow, bo mojego taty nie ma, wiec musze wykorzystac jego nieobecnosc ;//

Kurcze wyszla mi plama, w pewnym miejscu gdzie Nadia porysowala kiedys kredkami i nie wiem czy zostawic i sie przyzwyczaje, czy bedzie mnie trafiac i jechac po farbe ;// bo ani kropla nie zostala, wiec nawet nie ma jak wyskrobac ;// Tylko czy sens kupowac puszke farby za 50 zl na pomaowanie takiego kawalka... 🙂

Milego dnia laseczki, wreszcie slonce!!!!!!!!!!!!!

Mixi wydaje mi sie , ze gin sa juz przyzwyczajeni do drobnych badz mniej drobnych niedociagniec podczas golenia w miare rosnacego brzuszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂
Mixi udanej wizyty!!!
Ja wczoraj tez jeszcze prasowalam,no juz mi tylko kocyki i posciel zostala,szafe wczoraj zorganizowalam wiec tylko jeszcze instrukcje dla M co gdzie i bedzie dobrze 😉Ach jeszcze torby nie mam dla malej ale w piatek jeszcze na zakupy wycigam M wiec mam nadzieje ze cos znajde 😉Milego dnia brzusie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...