Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak wlasnie oznacza, ze skrocila sie do peenej dlugosci, ale jescze nadal trzyma...;/
A co do porodu przy takiej szyjce moze byc roznie szczerze mowiac. skurcze moga sie pojawic rownie dobrze za godzine, ale rownie dobrze za tydzien 😞
Tak wiec nie ozostaje nic innego jka czekac, choc ciezko na ewno... a ile dni jestes po terminie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Na 12 lipca miałam termin i tak chodzę, chodzę, chodzę i mam dość 🥴
Szpital w przyszłym tygodniu, teraz co 2 dzień ktg, a od przyszłego codziennie. Wszystko wychodzi prawidłowo, porodu nie widać. A samopoczucie tragedia, czekam aż wybuchnie moja bomba. 😞 Nie można go pospieszyć, zaparł się i siedzi. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój lekarz sobie na spokojnie porównał go do jabłka na jabłoni co dojrzewa w swoim czasie. 🙂 osz kurde, nie będę wypowiadać się u Was jak się czuję, bo nie chcę nikogo straszyć, ale trzymam kciuki za to, że rozpakujecie się na tydzień przed terminem co by uniknąć przeciążeń 🤪
Dzięki za radę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, pozno a tu nikogo nie ma 🙂) Witam serdecznie laseczki 😉)

Ja spalam tez dzisiaj niefajnie, bo caly czas sie denerwuje o meza i te jego chorobsko, a najwiecej o jego stosunek do tego wszystkiego.. Doprowadza mnie tym do szalu... On ma dupie, a mi sie szpitale snia, i spac nie moge ;/
Ciekawe czy pamieta , ze na dzisiaj go zarejstrowalam do lekarza., jak nie to normalnie zrobie jazde nieziemska...

A dwa dni temu to juz wogole mialam sen 🙂 Natalia byla na Polnej na kontroli, ja tam trafilam na obserwacje, bo mnie Nadia denerwowala i maz i stwierdzilam, ze w szitalu bede miec spokoj i lezalam sobie dwa dni ze swietym spokojem, a poznije pryzszla jakas madra laska, co ja przyeiezli z innego szpitala, i mi wmawiala, e ona jest w 30 tc i jej beda wywolywac porod, bo ma dziecko donoszone.. 😮
Zaczynaja sie glupkowate sny 😉 hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Brzuchatki 😁
Ja od 7 obudzona, ale zwlekłam sie z łóżka dopiero przed 8. Noc miałam całkiem przyzwoitą, poza jednym wstawaniem do wc. Pogoda dziś u nas deszczowa, pochmurna. Turyści mogą narzekać, a ja jestem wniebowzięta 😁 Mam czym oddychać i najchętniej wyszłabym teraz bez butów pochlapać stopy w kałużach 🤪 A do tego skamieniały brzuch mi odpuścił i czuję się wyśmienicie 😁
Dziś zarządziłam sobie dzień "nicnieróbstwa". Jedyne co rano zrobiłam to wstawiłam chlebek do pieczenia. A tak będę robić tylko to na co mam ochotę a nie to co muszę czy powinnam 😉

Sandra, widzę, że zaczynasz mieć pokręcone sny jak ja ostatnio 😁 Mi z kolei wczoraj śniło się, że urodziłam córeczkę, która miała jakieś 10 cm długości i przypominała małego pluszowego misia 🤪 I miałam dylemat jak ja ją nakarmię 😜 Bardziej głupiego snu dawno nie miałam 😁

Miłego dnia, laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
I ją sie witam. Też ostatnio mam tak glupkowate sny ze aż się cieszę ze się budze rano.
Moj mały przez połowę każdego dnia ma czkawke, doprowadzą mnie to do szału. Nie wiem co robic zeby jej nie miał ?

u mnie tez sie czesto powtarza czkawka i z reguly trwa dobre 30-40 minut 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 a ja zrobilam paste jajeczna ze swojskich jajek i natki pietruszki i wlasnie wcinam 🙂
Przed 5 obudzilam sie na siku i pozniej godzine nie moglam zasnac. Jeszcze naszly mnie glupie mysli, ze na bank synka urodze, to juz w ogole ze snem bylo ciezko 🤨 Kazdy ryje mi banke tym glupim gadaniem, ze wygladam jakbym miala chlopca urodzic. Moja siostra tez nie jest lepsza, wczoraj tez spojrzala na moj brzuch i powiedziala, ze ona miala tak nisko sadzony jak byla w ciazy z Mikolajem 😮 i jak tu sie nie nakrecac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, wiem ze ciężko nie myśleć o tym co mówią inni, ale musisz najbardziej wierzyć w to co sama czujesz. No i widzialas mała na usg :p
Pewnie wszystkie już do rozwiązania będziemy czymś rozdraznione i podirytowane. Ją wciąż myślę o cesarce i mam stresa przez to 😞
Na paste jajeczna mi zrobilas ochotę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Karolka, wiem ze ciężko nie myśleć o tym co mówią inni, ale musisz najbardziej wierzyć w to co sama czujesz. No i widzialas mała na usg :p
Pewnie wszystkie już do rozwiązania będziemy czymś rozdraznione i podirytowane. Ją wciąż myślę o cesarce i mam stresa przez to 😞
Na paste jajeczna mi zrobilas ochotę 😁


Pyszna byla ta pasta 😁 mniam mniam 🙂

No niby widzialam mala i jej kaczke, ale wiesz jak to jest - tu sie cos zawinie, tu opadnie i pozniej niespodzianka gotowa, tym bardziej, ze od jakis 2 miesiecy dzidzia jest tak ustawiona, ze nic nie pokazuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,ja też średnio wyspana no ale trzeba się przyzwyczajać 😮
Karola przecież Ula potwierdzona i chyba jeszcze jakieś usg będziesz miała,a tym gadaniem o kształtach brzucha,ładnej czy brzydkiej cerze czy smakach na różne rzeczy to się nie przejmuj 😉Mi też przy Paulince wszyscy mówili że to na pewno chłopak bo taki kształt brzucha mam.
Marylu a ty masz jakieś wskazania do cesarki czy tak się obawiasz tylko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aj z tym gadaniem w rodzince to ja też się nasłucham.
Co prawda moja gin sama do końca nie była pewna i nic mi nawet na monitorze nie pokazała 😮
Wszyscy mi mówią ,że tak dobrze to się wygląda na chłopca , co prawda jak byłam w ciąży z córką to nie ukrywam ,że wyglądałam strasznie . Pryszcze , napuchnięta i ta nadwaga , a teraz dopiero jak spojrze w lusterko to widze ,że w ciąży jestem bo mam brzuszek 😁 no i jak mam skórcze.
Co do czkawki to moja mała miała wczoraj z godzinkę akurat jak miałam zasypiać .
Powiem Wam szczerze ,że jest to jedna jedyna rzecz której w ciąży nienawidze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...