Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Głupie pytanie 😞
Zrobiły mi się rozstepy na lewej nodze( wewnętrzna strona ud przy kroczu) dziwne bo tylko na jednej nodze ale strasznie mnie swedzi to miejsce nie wiem dlaczego, czym mozna smarowac juz istniejace rozstepy. Dodam, ze dbalam o ciało i dbam w ciazy, smaruję oliwką bo bałam sie uzywac kremow na rozstepy bo rozne opnenie słyszałam, teraz załuję troszkę bo wyglada srednio te miejsce z rozstepami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Pestka wózek bardzo ładny 🙂

Iza odpoczywaj ładnie i niech Szymek się tak nie pcha jescze na świat - no chyba, że chce złapać troszkę słonecka 😁

Mama M przyjeżdża do Poznania jakoś 11 sierpnia jednak, bo miała być teraz w weekend. Kupiła wózek, ciuchy itd i jestem tylko ciekawa... Już wiem, że wózek w 50% mi się nie spodoba, a czy to 50% zostanie to zależy tylko do koloru, bo M zapomniał pytać o to. A wózek dlaczego spodoba mi się w połowie mimo, że go nie widziałam? Bo mamusia M kupiła taki jak mi się wcale nie podoba czyli - trójkołowy 🤔 yhh... Pokazywałam M jaki mi się podoba, jemu też się podobał, ale widocznie ona musiała postawić na swoim... No trudno - trzeba przeboleć... 🤢


Tusia, to trochę dziwne to zachowanie teściowej, bo skoro chciała Wam zrobić prezent i to Wy przecież będziecie tego wózka używać i Wam się on przede wszystkim powinien podobać to moim zdaniem powinna razem z Wami wybrać się do sklepu, albo wcześniej z Wami uzgodnić jaki konkretnie chcecie, żebyście byli zadowoleni ;
ja bym się wkurzyła chyba jakby mi teściowa sama wybrała i zakupiła wózek bez uzgodnienia

nie szło się z nią jakoś dogadać na zasadzie: dam Wam pieniążki na wózek a Wy sobie wybierzcie sami, taki który Wam odpowiada??

Jakiś czas temu usiadłam z M do kompa i szukaliśmy jakiegoś wózka, który się nam spodoba. Były dwa lub trzy nawet. Więc M wysłał te linki swojej mamie i napisał, że jeżeli chce kupić wózek dla małej, to któryś z tych trzech. Nawet kolor podaliśmy do każdego. No ale zrozum tu człowieka... Żenada totalna, więc będę musiała zapierdzielać tym kosmicznym wózkiem po ulicach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
Głupie pytanie 😞
Zrobiły mi się rozstepy na lewej nodze( wewnętrzna strona ud przy kroczu) dziwne bo tylko na jednej nodze ale strasznie mnie swedzi to miejsce nie wiem dlaczego, czym mozna smarowac juz istniejace rozstepy. Dodam, ze dbalam o ciało i dbam w ciazy, smaruję oliwką bo bałam sie uzywac kremow na rozstepy bo rozne opnenie słyszałam, teraz załuję troszkę bo wyglada srednio te miejsce z rozstepami 😞


są specjalne kremy na już istniejące rozstępy np. z pharmaceris tocoreduct,
smaruj i nie zwlekaj bo im prędzej się za to weźmiesz, tym lepsze będą efekty, choć gwarancji nie ma, że zejdą całkowicie
mnie wyszły w 3-4 m-cu na cyckach, są już trochę jaśniejsze, ale niestety nadal widoczne, na szczęście póki co innych nigdzie nie mam i mam nadzieję, że tak zostanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Bez sensu jest ta mama M, ale juz wczesniej pisalas, ze nie wszystko z nia ok 🙂 moi tescie przelali nam sianko na wozek, a wybor nalezy juz do nas, i tak powinna ona zrobic 🙂


czyli się wreszcie doczekałaś 🙂
bo pisałaś kiedyś że obiecali, że zasponsorują wózeczek, a potem cisza była w tym temacie

moja teściowa kiedyś mężowi powiedziała, że jak będzie dziewczynka to ona kupi wózek (bo bardzo chciała mieć wnuczkę, no i w ogóle była pewna,że będziemy mieć chłopaka, bo u nich w rodzinie same chłopaki się rodzą, zresztą ona sama, ani córki, ani siostry nie miała, ani nawet żadnej kuzynki...same chłopy - no i trochę ją zdziwko chyba wzięło jak powiedzieliśmy, że będzie dziewczyna hehehe 😜
no i niby powiedziała, że wózek kupi, a my na to, że już dawno mamy 🙂
niby ma nam dać pieniążki za ten wózek, no ale zobaczymy... ciekawe kiedy, bo nie ukrywam, że kaska by się przydała bo jeszcze kilka rzeczy muszę dokupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sie wkurwilam na tesciowa 😠
myslalam ze zapomniala o tym ze zapisala mnie na 26.07 do dentysty a dzisiaj dzwonila mi przypomniec kurwa zapisala mnie pod koniec miesiaca gdzie skad wziac pieniadze zebym zrobila sobie biala plombe bo to zab na dole i nie cce zadnej czarnej a ona jak zwykle po swojemu a wie ze wyplate mam 10 kazdego miesiaca i chuj babki strzelil 😠 jestem tak zla ze szok 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to jest z tesciami - Ty mowisz swoje, oni robia swoje...
Chociaz musze przyznac, ze moich, zwlaszcza tesciowej, mi jest ostatnio bardzo szkoda... jakies 2 lata temu adoptowali rodzenstwo - chlopca i dziewczynke. To byla jakas ich daleka rodzina, ale nie chcieli, zeby dzieci zostaly rozdzielone, wiec sie nimi zaopiekowali... a teraz dzieciaki dorastaja - mlody na 16 lat, a mloda 13 i zaczely sie jazdy...same problemy z nimi...moja tesciowa wyglada jak cien czlowieka, jak ja ostatni raz widzialam przed miesiacem, to wygladala jakby byla powaznie chora, a to wszystko przez nerwy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tesciowka ma tupet wirzeycie w to ze:
pamietam to jak dzis rozmowa z macka mama i tata o dziecku gadalismy i w ogole i mowie ze sie boje tego co bedzie a ona ze niby czemu to tlumacze ze u mnie w domu nikt mi nie udzieli wsparcia finansowego jesli chodzi o dziecko nikt mi nic nie kupi bo niestety ale tak mam a nie inacze to mowila mi ze mam sie nie przejmowac ze oni ( tesciowa i tesc ) nam pomoga nie bedziemy z tym sami a tu kurwa zaraz mala sie rodzi a ona co mi dala dla dziecka? przescieradlo kocyk i bajeczki bo pierdolne i jeszcze sie wtraca w to co mamy kupowac a czego nie.
Nie zalezy mi na tym wcale a wcale ale zachowala sie beszczelnie i mam do niej uraz chociaz jestem taka ze w dupie mam jej pomoc widze u was zupelnie inaczej zawsze tescie cos pomoga a ja od stycznia kazda wyplate przeznaczam na dziecko wiekszosc rzeczy co kupilam to za swoje pieniadze bo gdyby nie ta wyplata to sadze ze na dzien dzisiejszy nie mialabym nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emila tak to jest niestety, że ani teściowie ani rodzice nie mają obowiązku pomagać swoim dzieciom finansowo. Fakt, że takie czcze gadanie jest wkurzające strasznie i lepiej jakby nie obiecywali pomocy bo to zawsze się wtedy inaczej finanse planuje, bo ale cóż... Jak będzie Ci mówić co masz kupić dla Małej to jej odpowiedz, że wydajesz na to swoje pieniądze a nie jej więc nie ona decyduje.
A dentystą też się nie przejmuj, bo jak nie masz kasy, to zadzwoń i przełóż sobie termin i koniec tematu.

Swoją drogą to dziwi mnie, że nie potraficie teściom wprost powiedzieć, że coś Wam się nie podoba i nie będziecie tego używać. Mój synal dostał od swojej chrzestnej spacerówkę na urodziny bo mówiliśmy że chcemy kupić i że jak chcą to mogą się dołożyć. Kupili wózek bez konsultacji z nami, w dodatku przez allegro. Wózek okazał się mało funkcjonalny dla mnie i powiedziałam wprost, że nie nadaje się on na nasze wyprawy busami, bo np. nie ma blokady po złożeniu ani uchwytu do przenoszenia i żeby mi dała kontakt do sprzedawcy to go zwrócę i zamówię jakiś inny. Wcale nie miałam oporów, bo to ja mam z tego korzystać a nie oni, a jak chcieli kupić to mogli przynajmniej zapytać jaki model ma być konkretnie.

Isa widzę że i Ciebie dopadło :* trzymaj się i zaciskaj nogi! Mnie też wczoraj niewiele brakowało żebym do szpitala pojechała...
Tak w ogóle to znów zaczynam jakieś napięcia w brzuchu czuć ale to tylko jak chodzę, więc staram się leżeć...Muszę Młodego teściowej sprzedać żeby trochę mieć spokoju....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti wlasnie chodzi o to ze tak mowila a jedno wielkie gowno daje rade sama z M chodzby skaly sraly to nie pozwole by czegos malej zabrklo 🙂 teraz ma w dupie nawet nie zadzwoni i nie zapyta sie jak sie czuje ale niestety ja mam nie dobry charakter i zapamietam sobie to 🙂 a te bajeczki z tekstem poczytaj mi babciu i najpiekniej na swiecie czyta babcia to moze sobie wsadzic 🙂
moze jakos sie dogadam z dentystka nie wiem zobacze fakt jest taki ze to lekarstwo juz dawno powinno byc wyciagniete 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo w końcu teściowe wiedzą najepiej 😉

mój M pierwszy raz SAM od siebie kupił coś dla małej - aż w szoku byłam 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/1020505.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2451/1020505.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia czadowe te bambosze 🙂
a ja sie ciesze, bo M dzwonil i powiedzial, ze jak wroci z pracy to zlozy komode 🙂 w koncu!!! 😁 zastrzegl natomiast, ze to nie znaczy, ze likwidujemy jego kącik komputerowy z sypialni, komoda bedzie sobie stala na razie w innym miejscu, niech mu bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...