Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🤢Sandra, daj mi znać, czy dostałaś ode mnie priva, bo ja znowu mam qźwa tzw. pseudo mobilny internet, co oznacza, że ja biegam po mieszkaniu i szukam zasięgu. I w momencie wysyłania do Ciebie info, cyberprzetrzeń mi znikła z radaru... 😠

Co do laktatora, to ja podobnie jak Sandra polecam Avent Isis ręczny. Na elektryczny szkoda mi kasy a podejrzewam, że laktatora będę używała sporadycznie w razie nawału pokarmu, albo jak nie będę miała okazji nakarmić dziecka osobiście. A poza tym chcę przećwiczyć technikę ręcznego odciągania pokarmu czyli za pomocą jedynie rąk 🙂 Ale to już po porodzie oczywiście 🙂 Ciekawa jestem, czy to opanuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero nadrobiłam co pisałyście. Ładnie się rozpisałyście dzisiaj 😉
Dzień miałam taki masakryczny że nie mam sił się ruszyć. Tzn robiliśmy same przyjemne rzeczy, ale ja już za szybko się męczę 😞
Deira moja znajoma rodziła w wejherowie i bardzo sobie chwaliła. Podobno najlepszy z 3miasta.
Pestka jak Ci się Marita podoba, to ją bierz 🙂 potem zawsze będzie Ci w głowie siedzieć. Wózek zawsze na wieczór mąż może Ci wnosić, a rano znosić?
emi ja się zaopatrzyłam w octenisept (po radzie mamusiaka) i w aptece też bardzo polecali. Ale już wiele osób mi mówiło że obecnie tylko wodą z mydłem się traktuje pępowinę. Z tym, że nie wiem co złego jest w spirytusie ? dlaczego się od tej metody odchodzi?
Dobranoc brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja już też od 6 na nogach , włączyłam pranie z ciuszkami dla Wiktorii pogoda fajna to szybko będzie schło.
My dzisiaj jedziemy nad morze poleniuchować , wczoraj cały dzień byłam na działce narobiłam się jak nie wiem co to dzisiaj będę się byczyć 😎
Jeszcze muszę sobie ugotować bób działkowy na drogę i mogę ruszać 😜
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja dziś noc miałam do d 😞 Miałam znowu problemy z oddychaniem i przez to często się budziłam.
U nas też pogoda chyba dziś będzie idealna na plażowanie. Najpierw jednak zabiorę się za umycie kolejnego okna i ogarnięcie sypialni i łazienki, póki temperatura nie osiągnęła 20 stopni. Potem pomyślę, na co mam ochotę 🙂
Miłego dzionka! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio wyniuchalam, ze okolo 34-35 tygodnia ciazy wyniki morfologiibeda sie poprawiac, bo fizjologicznie zwieksza sie ilosc krwi krazacej i czerwonych krwinek 🙂) wiec dobre ino dlla denerwujacej sie Karoliny 🙂)

Pozdrawiam i ewnie do wieczorka, bo uciekam na dzialeczke sie byczyc,.. a wczesniej na te cholerna policje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂 jem sniadanko i uciekam do dentystki 😮 ten zab mnie wykonczy - czekaja mnie z nim jeszcze conajmniej 2 wizyty, mam nadzieje, ze do porodu bedzie wyleczony...

Sandra, to mnie uspokoilas z ta morfologia 😁 😉 jutro ide oddac mocz i krew to zobaczymy, czy tablety z buraka i natka pietruszki daly jakies efekty 🙂
Małgosia ja tak mialam 2 wizyty temu - tez 3 kg + w ciagu 3 tyg, ale ostatnio juz tylko pol kg 🙂
Moj M zrobil mi dzis niespodzianke, bo wstal szybciej niz zwykle, zrobil pranie i wywiesil na balkonie zanim sie obudzilam, zebym sie nie meczyla 🙂 i popedzil do pracy 🙂 szkoda, ze nie wpadnie czasem na pomysl, zeby umyc okna lub odkurzyc... no ale nie bede narzekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja sie witam 🙂 wstalam poturbowana jak zwykle juz wymiekam czasami u mnie tez zapowiada sie upalnie mam nadzieje ze tak sie utrzyma bo chce wyciagnac w niedziele M do aqua parku 😁
oooo dobrze ze pietruszka pommogla 😁 mam nadzieje ze i moj sok z buraka nie pojdzie na marne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
I ja sie witam 🙂 wstalam poturbowana jak zwykle juz wymiekam czasami u mnie tez zapowiada sie upalnie mam nadzieje ze tak sie utrzyma bo chce wyciagnac w niedziele M do aqua parku 😁
oooo dobrze ze pietruszka pommogla 😁 mam nadzieje ze i moj sok z buraka nie pojdzie na marne 😁


sok z buraka też piłam 😉 ale tylko raz - za to mega dużą szklankę 😉 hehe. no i wątróbkę w siebie wmusiłam - bleeee :/

dzięki dziewczyny - mam nadzieję, że wizyta będzie udana i u Maleństwa wszystko dobrze, a u mnie nic się nie pogorszyło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Nie będę nadrabiać Waszych 50 stron bo to nie realne 😁
Na działce pogodę miałam fajną 🙂
Praktycznie cały czas chodzilam z maluchem kuzynki na spacery więc trochę kilometrówki zaliczyłam 😉 ale świeże powietrze to podstawa.
Wróciłam w niedzielę, przepakowałam się i jechałam do M i w sumie dopiero teraz tak mam chwilę żeby zasiąść do kompa i odwiedzić forum 😁
Się troszkę goręcej robiło na dworze...
Wczoraj byłam z M rejestrować samochód, to myślałam, e padne w tym wydziale komunikacji :/

Idę Was poczytać tylko z dzisiejszego ranka, bo sporo tego nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...