Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzisiejszy dzień znowu dośc aktywny – rano umyłam dwa kolejne okna, ogarnęłam sypialnię, wyszorowałam kabinę prysznicową, potem podjechałam po zakupy do Auchan, odebrałam zdjęcia od fotografa ze ślubu, podjechałam do banku załatwić kilka spraw, przygotowałam już obiad 🙂 Dziś typowo po polsku – schabowy, kapusta kiszona i ziemniaki 😁 Nie przepadam za czerwonym mięsem, ale ze względu na najbardziej przyswajalne żelazo, musze się zmusić 🙂
I pochwalę się jeszcze 🙂 A co 😁 Dostaliśmy zaległy prezent ślubny od teściów– monitor oddechu 🤪

Pestka, bardzo ładny ten wózek, który wybraliście, taki zgrabnutki i kolor super 🙂 My jednak postawiliśmy na ciemniejszy z uwagi na okres jesienno-zimowy.
A to fura naszej Królewny - ten w kolorze Europa: wozeczek
Fajne w Xlanderach jest to, że można dokupić tylko tapicerkę do spacerówki i zmienić kolor wózeczka, więc może na wiosnę weźmiemy coś jaśniejszego 🙂
A dziś w Auchan, jak stałam do kasy przede mną stała babeczka z wózeczkiem Roan Marita. Prześliczny wózek 🙂 Ale musi być koszmarnie ciężki, bo kobita dość skromnej postury i miała spory problem, by wózek odwrócić w druga stronę 😮

Iza, Ty trzymaj nogi mocno ściśnięte. Niech Szymek się nie wygłupia i sobie jeszcze trochę posiedzi w ciepłym i zacisznym miejscu 🙂

Tusia, współczuję Ci z tą teściową 😞 Ja bym chyba szału dostała, gdyby mi kupiła wózek, który mi się nie podoba 😠 A wyobrażam sobie Twoje rozczarowanie, bo ja też bym nie wpadła na to, by trójkołowca kupować. Niepraktyczne i wizualnie mi się nie podobają. Wystarczyło, że kiedyś obserwowałam koleżankę, która trójkołowcem próbowała wyjechać z tunelu z dzieckiem i zakupami po schodach z tymi pasami pod koła na wózek. Bałam się, że to dziecko jej z wózka wypadnie, tak musiała manewrować na schodach. A nie możecie teściowej wytłumaczyć, że chcecie wymienić ten wózek na inny?

Emilia, super geciory. Ja dziś w HM widziałam fajne majtki w 3paku w 3 różnych kolorkach. Chyba kupię sobie po wypłacie. I zadzwoń do dentysty i przenieś sobie tę wizytę. A teściową się nie przejmuj. Weź na luz, niech ona sobie swoje gada a Ty i tak rób swoje. A jak Cię zdenerwuje swoim głupim gadaniem to jej wprost powiedz, że będziesz robiła tak, jak sama uznasz za właściwe i dobre dla Twojego dziecka.

A mnie dziś moja teściowa zabiła przez telefon 😁 Normalnie rozłożyła mnie na łopatki 😁 Doskonale wie, że w zasadzie mamy całą już wyprawkę, Widziała ciuszki, wózek, łózeczko. Dopytywała się o wszystko jak ostatnio u nas była. A dziś do mnie dzwoni i pyta się z takim przejęciem w głosie, czy mam takie cienkie czapeczki dla dziecka na uszka, bo dziecku trzeba zaraz po urodzeniu taką założyć, żeby uszka nie odstawały 😁 🤪 Myślałam, że parsknę śmiechem do telefonu 😁 Cierpliwie jej wytłumaczyłam, że po pierwsze mam, a po drugie takie czapeczki mają przede wszystkim chronić główkę przed wyziębieniem głównie po kąpieli. Ale zupełnie mnie rozłożyło, jak mój M wrócił dziś z pracy i prawie już w wejściu pyta się – czy my mamy takie cienkie czapeczki dla dziecka, bo nie chce by córce uszy odstawały 😁 Najbardziej absurdalne w tym wszystkim jest to, że nie pamiętał, że jak w pracy powiedział, że jestem w ciąży, to jego współpracownicy dali mu w prezencie trójpak takich czapeczek 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Tusia, współczuję Ci z tą teściową 😞 Ja bym chyba szału dostała, gdyby mi kupiła wózek, który mi się nie podoba 😠 A wyobrażam sobie Twoje rozczarowanie, bo ja też bym nie wpadła na to, by trójkołowca kupować. Niepraktyczne i wizualnie mi się nie podobają. Wystarczyło, że kiedyś obserwowałam koleżankę, która trójkołowcem próbowała wyjechać z tunelu z dzieckiem i zakupami po schodach z tymi pasami pod koła na wózek. Bałam się, że to dziecko jej z wózka wypadnie, tak musiała manewrować na schodach. A nie możecie teściowej wytłumaczyć, że chcecie wymienić ten wózek na inny?

No ja z nią o wózku już gadać nie będę bo jak do ściany. Ona kupowała w niemczech ten wózek więc to już niech załatwia M bo ja nie chce się denerwować. A co do tych "podjazdów" w tunelu o których pisałaś, to ja mam taki u siebie w bloku 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oficjalnie ogłaszam że poprasowałam 2 komplety pościeli,rożki,śpiworki,ochraniacze.Uffffffff.Został tylko baldachim,ale tą przyjemnośc zostawię mamie 🤪 🤪.
Brzucholec zaczął pobolewac i stwardniał,więc dzisiaj już tylko wypoczywanie.....
W piekarniku piecze się szarlotka.Będę wcinac zaraz z gałką loda 😁 🙂

Widzę że dzisiaj na forum akcja:pranie i prasowanie 🙂

Małgosia1986: a który tydzień ciąży że taka przerażona jesteś wagą?.Ja mam +10kg....

karolka84: to masz domyślnego męża.....mojemu to raczej trzeba mówic i przypominac,to zrobi 🙂.........ale też nie będę narzekac 😜

marylu: 3 cm to jeszcze nie tak źle,ale trzeba uważac.....Trzymam kciuki

Emilia1991: ależ Ci zazdroszczę aqua parku 🙂......a z teściową wrzuc na luz...Nie zmienisz babki.....Możesz czuc się dumna,że poradziłaś sobie sama.....Tylko po cholerę się odzywała?

edith: magnezik się kłania na skurcze...

Pestka24: zgrabniutki wózeczek.

isa: trzymam kciuki za Was.Masz skurcze na KTG?

Tussiiaa: dziwne zachowanie teściowej......Nam teściowa zaproponowała żebyśmy sobie wybrali wózek jaki chcemy a ona zapłaci....Wszyscy zadowoleni.bez żadnych zgrzytów...
.Sliczne buciczki 🙂.

pati1984: Co jak co ale teściową mam OK! 🙂.Każdemu życzę takich teściów......



Buffy: powodzonka na wizycie!.Pietrucha działa.....a jakże 🙂

Deira: skąd Ty masz tyle energii Kobieto?,no skąd? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos sprzatania... ostatni raz zrobilam taka akcje jak dzis: od rana popedzilam do dentysty, pozniej umylam okna, sprzatnelam, kuchnie , lazienke, dwa pokoje, odkurzylam i pomylam podloge... a i w miedzyczasie bylam w rossmannie i zrobilam obiad i juz sie dzis nie ruszam...mała to mnie kopie od rana az mi niedobrze juz od tych jej agresywnych ruchów 😮 M jak przyjdzie z pracy to mnie chyba zjebie, no ale co - w koncu on tego wszystkiego nie zrobi, a ja jutro i pojutrze mam odwiedziny kolezanek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, Ty uważaj z tym sprzątaniem. Koleżanki na pewno by Ci wybaczyły kurz na półkach, a czy Ty byś sobie wybaczyła, gdyby coś Ci się stało? 🤢 Mój gin ostatnio tak mnie zje...ł, gdy mu powiedziałam, że bolał mnie brzuch bo cały dzień sprzątałam i takie pytanie mi właśnie zadał. Od tamtej pory rozkładam sobie robotę w czasie. Pamiętaj, że nikt Cię nie goni 🙂

Mamusiak, wszystkie tak piorą, bo trzeba z ładnej pogody skorzystać 😁 Ja dziś jeszcze wyprałam pokrowiec na materac i tak to już wszystko mam poprane. A co do tej mojej energii, to wierz mi, gdybym nie poruszała się samochodem, to pewnie dużo mniej bym zrobiła. Jednak autko bardzo ułatwia życie, zwłaszcza jak się jest w takim stanie a na zewnątrz prawie 30 stopni 🙂

Ja też zarzucę zdjęciem buciczków i skarpetek dla Małej. Były tak rozkoszne, że nie mogłam się powstrzymać i je kupiłam 😁 Te żółte niby osiołki/koniki dorwałam w sklepie z używaną odzieżą za 1 zł 🤪 A są cudne, bo jeszcze do tego grzechoczą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Deira wiem wiem, zdalam sobie z tego sprawe dopiero jak usiadlam po wszystkim wykonczona 😮

A buciki i skarpeteczki przeslodkie 🙂
Leze sobie na kanapie a moj M zaczal skladanie komody 🤪 😁


To czekamy na zdjęcia złożonej już komody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Deira a pokaż nam jakieś fotki ze ślubu 🙂

Pomimo tego, że nienawidzę oglądać siebie na zdjęciach, to coś dla Was wybiorę i zapodam 🙂 Ale to już nie dziś, bo nie chce mi się odpalać drugiego kompa, gdzie mam je zgrane. Jutro obiecuję coś zamieszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Deira a pokaż nam jakieś fotki ze ślubu 🙂

Pomimo tego, że nienawidzę oglądać siebie na zdjęciach, to coś dla Was wybiorę i zapodam 🙂 Ale to już nie dziś, bo nie chce mi się odpalać drugiego kompa, gdzie mam je zgrane. Jutro obiecuję coś zamieszczę 🙂

ok, no to czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja odkurzyłam i pomyłam podłogi... Aż mi coś strzeliło w kręgosłupie i porządnie nie mogę się wyprostować 😞

Jeszcze mój M wymyślił sobie na obiado-kolacje buritto (czy jak to się tam pisze). Nie wiem skąd mu się to wzięło, ale muszę w necie poszukać jak to dziwactwo się robi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyobrazcie sobie ze ja swojego od 1,5 roku prosze zeby wyremontowal pokoj, a on nic, juz sie prawie zabiera za robienie listy co kupic, i nic , i tak czekam masakra a teraz siedzi z naszym lokatorem w pokoju i oglada jakis paskudny film, a ja zajadam sie Tiramisu bo juz tak mi sie chcialo ze niemoglam popuscic,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tusia to na szczescie zwykle tortille z nadzieniem 🙂
a jako nadzienie zrob chili con carne 🙂


No tylko najgorzej jak zrobić to `ciasto` bo kiedyś robiłam naleśnikowe ale nie przeszło i musiałam zjeść wszystko sama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tusia to na szczescie zwykle tortille z nadzieniem 🙂
a jako nadzienie zrob chili con carne 🙂


No tylko najgorzej jak zrobić to `ciasto` bo kiedyś robiłam naleśnikowe ale nie przeszło i musiałam zjeść wszystko sama 😁

to kup gotowe placki tortilli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...