Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka laseczki 🙂 🙂 moja mała jak mi daje kopniaki to przewaznie po lewej stronie i na środku,ale Bartek jak chce poczuc to kladzie reke na brzuchu i mała się uspokaja....jej jak już bym chciała,by ją poczuł w brzuszku 🙂...ale mi narobilyscie ochote na kfc....wiec weekend teraz mam w szkole wiec sie przejade 🙂 🙂 ja o 14 wstalam z lozka 😁 😁 teraz zrobie spaghetii,Bartek dzis napewno wroci wczesniej z pracy wiec z Nim zjem obiadek 🙂 mam ochote na kawke...chyba zrobie sobie orzechowa jeszcze mam takie z biedronki w saszetkach...uwielbiam je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja często czuję dziecko po prawej blisko pępka, który mi się splaszczył i nie mam już dołka hahaha
kurde wczoraj byliśmy na komunii i impreza była była pod namiotem. siedziałam na ławce wiecie tak beż oparcia i dziś mnie tak plecy w krzyżu bolą że nie mogę siedzieć. leżeć, stać. ledwo chodzę. Bolą Was krzyże albo kręgosłup??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza ja sie tez zmagam ze zgada od poczatku ciazy i nic nie pomaga 😞
Edith bole kregoslupa to chyba są dosc pospolite w ciazy. Ja je mam codziennie, a najgorszy to dolny odcinek, czasem chodze wygieta po domu bo nie moge sie wyprostowac, tak boli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Aisza ja sie tez zmagam ze zgada od poczatku ciazy i nic nie pomaga 😞
Edith bole kregoslupa to chyba są dosc pospolite w ciazy. Ja je mam codziennie, a najgorszy to dolny odcinek, czasem chodze wygieta po domu bo nie moge sie wyprostowac, tak boli 😮

Karolka a próbowalas renie-te do ssania.Moja siostra w ciazy zeby nie renie to by sie chyba wykonczyla nawet zasypiala z ta tabletka-teraz ma na sam widok do niej wstret ale pomagala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak siedzialam i czytalam co robicie na obiadek dzis.. i stwierdzilam ze ja w ogole pomyslu nie mam ani na obiad dla siebie ani tymbardziej dla meza, bo gapa z niego nie kupil miesa zadnego :<
wiec wpadlam na pomysl ze zrobie dzis biryani na obiadek mniam mniam z jajkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renie-te do ssania mojej siostrze zalecił lekarz zgaga dopadła ją kalendarzowo skończyła 1 trymestr skonczyly sie wymioty zaczela sie zgaga i do samego porodu.Ostatnio nawet wspominala ten dzien kiedy urodzila i nastepnego dnia kapnela sie kurcze nie ma zgagi 😉))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mleko przegotowane cieple walila litrami bo tylko to jej pomagalo na wymioty-miala gorsze niz ja i siostrzenica zadnej skazy bialkowej nie ma okaz zdrowia ma 7 lat i nie choruje tak samo z coca cola jesli nie pije jej sie zaduzo-czyt.do litra dziennie to nie szkodzi ja pije 2 szklanki na raty bo tylko to mnie ratuje od gadania z Panem Kibelkiem i lekarz powiedzial ze jesli mi po tym tylko dobrze to w rozsadnych ilosciach to nie przeszkada-a podobno po coli dziecko moze miec kolki-siostra pila mleko nie cole a mala miala kolki chyba za wszystkie dzieciaki z okolicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam zgagę po słodkich rzeczach, w tym napojach i sokach... dlatego ich unikam, ale to chyba akurat dobrze, ze nie opycham się słodkościami, będzie mniejsza oponka 🙂

dziewczyny, kurcze, w sobote wieczorem pierwszy raz złapał mnie potężny ból brzucha, wczoraj w ciągu dnia raz i dziś rano w samochodzie, jak do pracy jechałam :/ boli na całej długości od cycków do samego dołu, robi się mega twardy, taki napięty i taki ostry ból, jakby nie wiem przy zaparciu, wzdęciu czy coś takiego, trwa to może ze dwie minuty, ale potem przez dłuższy czas odczuwam dość mocny dyskomfort, jakby "pozostałości" po tym bólu.... chyba te skurcze braxtona nie powinny tak wyglądać, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziewczyny macie czasami takie uczucie jakby miala wam zaraz peknac skóra na brzuchu?Bo mi wieczorem to mam wrazenie ze sie pepek otworzy i wybuchne smaruje sie balsamikiem zeby bylo lzej skorze ale dupa z tego rwie ze chyba mnie rozerwie 😉))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
karolka84 napisał(a):
mnie skóra na brzuchu strasznie swedzi i piecze pzez to rozciaganie, ciagle smaruje ja oliwką i przynosi ulgę 🙂


ja sie smarowalam oliwka johnson baby i normalnie wysypki dostawalam caly brzuch czerwony w krostkach! 😮

Johnson chyba tak na wszystkich dział ja kupiłam kiedys taki balsam slicznie pachnacy j&j po 3 razach jak mnie wysypalo wywalilam do kosza cos w tych kosmetykach musi byc.Teraz kupilam w Rossmanie taki balsam dla kobiet w ciazy i karmiacych bezwonny bo na zapach mnie mdlilo i po kapieli jak sie nasmaruje-a jak maz nasmaruje-masaz gratis o niebo lepiej ale skora naciagnieta wieczorem na maxa a rano jak reka odjal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
ja mam zgagę po słodkich rzeczach, w tym napojach i sokach... dlatego ich unikam, ale to chyba akurat dobrze, ze nie opycham się słodkościami, będzie mniejsza oponka 🙂

dziewczyny, kurcze, w sobote wieczorem pierwszy raz złapał mnie potężny ból brzucha, wczoraj w ciągu dnia raz i dziś rano w samochodzie, jak do pracy jechałam :/ boli na całej długości od cycków do samego dołu, robi się mega twardy, taki napięty i taki ostry ból, jakby nie wiem przy zaparciu, wzdęciu czy coś takiego, trwa to może ze dwie minuty, ale potem przez dłuższy czas odczuwam dość mocny dyskomfort, jakby "pozostałości" po tym bólu.... chyba te skurcze braxtona nie powinny tak wyglądać, co?

wydaje mi się że to są te skurcze, ale mnie nie bolało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam skórę chyba jeszcze naciagniętą dobrze z poprzedniej ciąży chociaż nie obylo się bez rozstępów... 2 tygodnie przed porodem leżłam w szpitalu i mi wywaliło pod pępkiem i na "boczkach". wzięłam apap na te krzyże, trochę puściło... mogę chodzić i siedzieć 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...