Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Ja tez nie piekę, ale moj M nie cierpi slodkiego, wiec nawet dobrze sie sklada 🙂


Bartek też nie przepada za słodkim ale karpatke zje i takie z bitą śmietana...tak zwane mokre ciasta 😁 babok jeden...robie na małej blaszce ciekawe czy do środy wystarczy jak mamuśka z babcia na kawe przyjadą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzontaile akurat ma zdecydowana racje w pierwszej kwestii.
Wedlu zalecen ekspertow ds.zywienia dziecka... Malucha do pol roku nie ma potrzeby dopajania go ani herbatkami, ani woda ani glukoza...Wystarczy sama piers.Nawet jesli dziecko rodzi sie w porze letniej.

A co do pepka, to rzeczywsicie teraz wchodzi zalecenie zeby tylko i wylacznie wietrzyc.. choc ja jednak jestem zwolenniczka przemywania gazikami nasaczonymi spirytusem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeden mowi zeby dac herbatke, drugi zeby sama piers, trzeci ze wode
roznie bywa dlatego tak czytam co ona pisze, czasami pisze fajne ciekawe rzeczy a czasami juz sie wymadrza jak moze, no co do pepka to tez jednak wole przemywac, co na temat smarowania dziecka ciepla parafina przez miesiac? pierwszze slysze o takim czyms w ogole 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa to to juz wogole nie wiem skad wytrzasnela 🙂 i czemu ma to sluzyc? 🙂)
Ja mlodej specjalnie nie smaowalam niczym, do kapieli wlewalam jej olike bambino i sama sie smarowala 🙂 Szybka sprawa 🙂 Tylko trzeba pewnie trzymac, bo sie moze wyslizgnac...
A co do wylacznie samej piersi, takie sa zalecenia Instytutu Zdrowia Matki i Dziecka, na czyms te swoje badania opieraja 🙂 Ja dwala herbatki, bo liczylam, ze pomoga na kolki.. a po tym cholernym koperku miala jeszcze wieksze... 🙂)

Instytut instytutem, ale cos ma czemus zawsze sluzzy, ze zalecaja tylko modyfikowane mleko do 3rz... ktos jakby nie patrzec na tym kase trzepie. Taki biznes. Cos trzeba oglosic, zeby ktos zarabial.
Nadusia w wieku chyba 9-10 miesiecy nie chciala kompletnie zadnego mleka pic, obraza majestatu i koniec ;// Ani modyfikowane ani krowie ;/ i na szczescie nie miala zadnych problemow z tego powodu.

Oooo dostalam info, o tym, zeby opisac konferencje 🙂 Musze sie wziac za to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wróciłam z naszego stawu... mój M stwierdził że zostanie bo ma duże branie i wróci bardzooo późno 😉 dzisiaj poluje na szczupaki i amury... zobaczymy czy coś przytaszczy do chałupy 😁
tak więc właśnie się wykąpałam no i maluje pazurki u stóp 😮 ledwo daje rade... tak mi bezbol przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się do tego przymierzałam już kilka dni... ale nigdy nie mogłam się zmobilizować, a teraz pomalowałam u jednej stopy i tak się zmęczyłam, że sama z siebie zaczynam sie śmiać 😁 i straciłam natchnienie... a co z 2 stopą? 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😉

jak sie miewacie....

widz ze brzusie rosna z Tygodnia na Tydzien 😉 🙂

My juz wiemy ze bedzie 2 SYNEK 🙂 [rcolor=][color=blue][/color][/color]

Imie jak narazie nie mamy Myslimy nas Cyprianek I Konstantym(Kostkiem)

M. sie cieszy i zapewne Florek pozniej tez bedzie sie cieszyl...a ja liczylam jednak na Coreczke....ajccc moze innym razem to moj brzus 😉 w Avatarku 🙂 lub podpisie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj malowałam 🙂
dzonatalie, ja o wietrzeniu pępka słyszałam już jakiś czas temu, o parafinie pierwsze słyszę 😮
myślę, że jak maluch nie będzie miał problemów skórnych, to zwykła oliwka do kąpieli wystarczy, tak jak Sandra mówi 😉
Isa, jak Ci znowu przyniesie szczupaka do patroszenia??!! już współczuje 😜 😲 a jak się dziś czujesz, bo wczoraj coś chyba narzekałaś, że Cię jakaś zaraza bierze, dobrze pamiętam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde ja troche pomarudze,bo chyba za rzadko to robie...
wsciekam sie bo macica mi uciska na nerw przy kregoslupie i normalnie jak mi zle sie stanie to mozna na rowne nogi skoczyc ;// 3 podejscia robilam do deski do prasowania 🙂 Ale wystalam 30 mint i dupa jasiu, wiec jutro mnie czeka cd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):

Isa, jak Ci znowu przyniesie szczupaka do patroszenia??!! już współczuje 😜 😲 a jak się dziś czujesz, bo wczoraj coś chyba narzekałaś, że Cię jakaś zaraza bierze, dobrze pamiętam?


wtedy go wygonie razem z tym szczupakiem 😁
co do choroby to wczorajszy cały dzień przeleżałam w łóżku pod kocem i piłam herbatki malinowe i miodowe i dzisiaj czuje się o niebo lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa czeka na amury dzisiaj 😁 😁 😁
ja czekam na m , wzielam prysznic i zglodnialam i spiaca jestem ale znow w nocy spac nie bede mogla bo spalam 2h w ciagu dnia..
pozatym czy Wam tez jest tak goraco w nocy jak spicie ? ja wczoraj w nocy obudzilam meza i mowie "" przekrec ten kaloryfer na 2 bo jest na 5 a ja umieram bo tak goraco!!!"" wiec biedny zwlekl sie z lozka, dotyka kaloryfer a tam zimny jak nie wiem co 😮 a ja cala zgrzana i tak juz kilka razy mialam normalnie czuje sie jakbym mokra byla a kaloryfer zwykle chodzi na malych obrotach, albo jest wylaczony calkowicie.. 😮 😮 dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
isa czeka na amury dzisiaj 😁 😁 😁
ja czekam na m , wzielam prysznic i zglodnialam i spiaca jestem ale znow w nocy spac nie bede mogla bo spalam 2h w ciagu dnia..
pozatym czy Wam tez jest tak goraco w nocy jak spicie ? ja wczoraj w nocy obudzilam meza i mowie "" przekrec ten kaloryfer na 2 bo jest na 5 a ja umieram bo tak goraco!!!"" wiec biedny zwlekl sie z lozka, dotyka kaloryfer a tam zimny jak nie wiem co 😮 a ja cala zgrzana i tak juz kilka razy mialam normalnie czuje sie jakbym mokra byla a kaloryfer zwykle chodzi na malych obrotach, albo jest wylaczony calkowicie.. 😮 😮 dziwne


ja okna otwieram na noc!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...