Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja stresy odreagowuje na moich paznokciach ;D

Drugie pranko moze sie zdazy wyprac, bo jeszcze rodzice po nas nie przyjechali 🙂) ale zostaje jednak pranko w domu, bo nie chce mi sie tego targac po schodach dzisiaj 🙂)

Cholera znow poranek z bolem glowy ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki za wyjasnienia z ta glukozą 🙂 ciekawe, czy w ogole dostane skierowanie, czy bede znow musiala placic, jak za prawie wszystko do tej pory 😠
Tusia pazurki superowe, ale ja bym chyba z tipsami dlugo nie wytrzymala - raz mialam, bo przed obrona tak sie zestresowalam, ze wszystkie pazury poszly, a szlismy na wesele, to sobie zrobilam i nigdy wiecej 😁 tak mi przeszkadzaly, ze i tak je oskubalam 🙂 juz wole swoje ożelowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia śliczne te twoje pazurki 🤪 Ja wczoraj cały dzień się zbierałam, żeby sobie zrobić, najpierw zrobiłam córce hybrydowe ( są świetne i szybko się je robi) a jak chciałam zrobić sobie okazało sie, że w przesyłce nie było 4 żeli 😲 Powiedzieli, że doślą i na razie też mam hybrydowe 🤨 Nie chce mi się z łóżka wychodzić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Dzieki za wyjasnienia z ta glukozą 🙂 ciekawe, czy w ogole dostane skierowanie, czy bede znow musiala placic, jak za prawie wszystko do tej pory 😠

Ja dostałam skierowanie na 75g. Ale najpierw muszę kupić glukozę w aptece. To jest koszt ok 5zł z tego co słyszałam. I w poniedziałek z tym idę bo jeszcze mocz i krew muszę mieć na środę za tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie rowniez 🙂 nie wyspalam sie 😠 i jestem zla 😁 zapowiada sie na upal dzis wiec chyba sie przekrece 😮 wstalam z bolem zeber czyzby to znak ze moja wspaniala coreczka mnie skopala 😁 .
Karolka ja tez musialam sama kupic glukoze za 75g dalam 4.50 🙂 i dziewczyny pamietajcie o CYTRYNIE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Tusia moze sie umowimy jak sie da na ten sam dzien 🙂) Moze uda mi sie umowic przyjecie do szpitala na poniedzialek albo wtorek 🙂
No chyba, ze Ty na Polna nie idziesz tylko gdzie indziej na te badanka 🙂

Zawsze 2h mina nam przyjemniej 😁

Ja chciałam iść do mnie do Labo ale skoro zapraszasz mnie do swojego towarzystwa, to grzech nie skorzystać 😁 jakby dało radę mniej więcej na tą samą godzinę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
75 jest bardziej wiarygodne i rzadziej się powtarza, wystarczy zrobić raz 😉
ja tez mam 75 i robie jutro 😞, musze tez siuski oddac, wiec ide zaraz do apteki po jedno i po drugie 😉

u mnie kurna dookoła starzy ludzie mieszkają, nauczeni dokarmiać gołębie... teraz mi się cholera na balkon pakują i srają wszedzie.. a najgorsze, że w ogóle się nie boją i przepłoszyć je, to nie lada wyczyn 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha 🙂
Inirtam ja mialam ten sam problem z golebiami jak wynajmowalismy mieszkanie jeszcze. Cale sciany na balkonie mielismy obsrane, zaczęły skladowac jaja, to zaczelismy je wyrzucac, zeby wiedzialy, ze to nie miejsce dla nich... raz sie zdarzylo, ze wykluło nam sie kilka malych , no to sobie siedzialy i nic nie moglismy zrobic...najgorsze bylo jak jedno umarlo i sobie lezalo i te golebie sie dawno wyniosly a ono tam lezalo i sami musielismy je usunac 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
ja w przyszłym tyg idę na tą glukozę... bo na 4 czerwca mam wizytę i muszę mieć wyniki 😉 jeszcze się tych badań nie boję. Zobaczymy czy będzie mi to smakowało 😉

no wlasnie ja tez nie wiem czego tu sie bac, chyba tylko tego 2godzinnego siedzenia... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nic nie słodzę, więc trochę się obawiam, że mnie zemdli 😞 a tak książkę biorę ze sobą, więc jakoś zleci 😉

Tusia, ja siedzę w bokserkach i bokserce męża 😁 😁 😁 luźno, przewiewnie i nic nie uciska na brzuszek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
ja nic nie słodzę, więc trochę się obawiam, że mnie zemdli 😞 a tak książkę biorę ze sobą, więc jakoś zleci 😉

Tusia, ja siedzę w bokserkach i bokserce męża 😁 😁 😁 luźno, przewiewnie i nic nie uciska na brzuszek 😉


ja też cały czas chodzę w koszulkach męża 😁 nasza garderoba jest wspólna hehehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...