Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Emila dziecko wynosisz ze szpitala w foteliku. Do spania w szpitalu dobrze jest mieć rożek ale do auta to lepiej kocykiem przykryć.

i wszystko jasne a dla mnie to bylo jakies nie logiczne 😮 czyli rozka brac nie musze skoro wystarczy fotelik i kocyk i tetrowa na twarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Doti napisał(a):
Emila dziecko wynosisz ze szpitala w foteliku. Do spania w szpitalu dobrze jest mieć rożek ale do auta to lepiej kocykiem przykryć.

i wszystko jasne a dla mnie to bylo jakies nie logiczne 😮 czyli rozka brac nie musze skoro wystarczy fotelik i kocyk i tetrowa na twarz


to myślisz, ze Emi, że będzie potrzebować tetrowej na twarz? 😁 😁

smieję się, bo moja sis, jak jeździła z małą po szpitalu do toalety czy gdzies, to ją pieluszką przykrywała, bo taka niby brzydka była... jak to moja sis okresliła: Ryszard Kalisz 😁 😁 😁 a ja się od razu w małej zakochałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi jak dla mnie rożek lepszy do spania dla dzidzi więc jak chcesz to możesz wziąć. Ale na wyjście ze szpitala to kocyk właśnie i jakby był wiatr to tetrówka do osłony, ale też nie koniecznie, bo kocyk możesz małej owinąć wokół nóżek w foteliku i górę zarzucić na daszek fotelika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak sobie właśnie uświadomiłam... moj M jutro wyjeżdza na dwa tygodnie, a ja, zeby nie siedziec samemu, jadę do siorki i pewnie zostanę do 27.08 (bo wtedy mam wizyte)...chyba przydałoby się spakować tą torbę i mieć w razie W ze sobą?! 😮 jak myślicie? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
tak sobie właśnie uświadomiłam... moj M jutro wyjeżdza na dwa tygodnie, a ja, zeby nie siedziec samemu, jadę do siorki i pewnie zostanę do 27.08 (bo wtedy mam wizyte)...chyba przydałoby się spakować tą torbę i mieć w razie W ze sobą?! 😮 jak myślicie? 🤨

roznie moze byc ja bym zabrala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Emi.. Bo padne 🙂 Kaczuszka 😉
To juz Nadia mowi, ze ma pochwe 🙂)

Jakis delikatny plyn do higieny intymnej mozna wziac, albo tantum rosa.
Ja sie mylam normalnym zelem, ale nie mialam naciecia..ale wargi sromowe to i tak mialam spuchniete po kolana ;/

sandra nie chcialam byc wulgarna 😁
a wiec obawiam sie ze mycie piczki bedzie nie mile po porodzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Emi.. Bo padne 🙂 Kaczuszka 😉
To juz Nadia mowi, ze ma pochwe 🙂)

Jakis delikatny plyn do higieny intymnej mozna wziac, albo tantum rosa.
Ja sie mylam normalnym zelem, ale nie mialam naciecia..ale wargi sromowe to i tak mialam spuchniete po kolana ;/


my wszystkie mamy "madzię" 😜 heheh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od kiedy używanie słów typu pochwa, penis czy wagina jest wulgarne????? To lepiej powiedzieć piczka, fiutek itd???? I co jeszcze?
Tak w ogóle to ja po nacięciu miałam zalecenie podmywania się tantum rosa i używania szarego mydła do higieny codziennej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
sandroos napisał(a):
Emi.. Bo padne 🙂 Kaczuszka 😉
To juz Nadia mowi, ze ma pochwe 🙂)

Jakis delikatny plyn do higieny intymnej mozna wziac, albo tantum rosa.
Ja sie mylam normalnym zelem, ale nie mialam naciecia..ale wargi sromowe to i tak mialam spuchniete po kolana ;/


my wszystkie mamy "madzię" 😜 heheh 😉

a ja zawsze mowie kaczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Od kiedy używanie słów typu pochwa, penis czy wagina jest wulgarne????? To lepiej powiedzieć piczka, fiutek itd???? I co jeszcze?
Tak w ogóle to ja po nacięciu miałam zalecenie podmywania się tantum rosa i używania szarego mydła do higieny codziennej.

a jak wygląda aplikacja tego tantum rosa bo nigdy nie miałam przyjemności? to się rozrabia w jakiejś misce do podmywania czy to jest jakiś żel do mycia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest proszek który się rozpuszcza w jakiejś tam ilości wody i używa się do podmywania.

Sandro nie wiem jaki wpływ ma pas na brzuchu do nietrzymania moczu... może chodzi o ucisk na pęcherz. Ja wiem że po porodzie będę się musiała mocno wziąć za ćwiczenie zwieraczy, bo teraz już są w tragicznym stanie 😞

Boooooli mnie dziąsło 😞 Jakiś stan zapalny mi się zrobił 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, dentosept albo szałwia do płukania 🙂

Dziewczyny... dzis jak wracalismy od rodziców, to jakaś głupia baba wlazła nam wprost pod koła i M ledwo wyhamował... ja się trochę zestresowałam, gorąco mi się zrobiło i od tamtej pory pobolewa mnie brzuch... w zasadzie okąd jestem w domu, to leże i się nie ruszam, bo boli i się napina... wzięłam dwie nospy, ale nic :/ mało tego, czuję koszmarne parcie na krocze (takiego jeszcze nie miałam), nie mogę usiąść, bo czuję, jakby miało mnie za chwilę rozerwać... generalnie ból jest taki jakby przyćmiony, ale mam coś w stylu większych "napadów" bólu... ucisk i jakby kłucie ze szczypaniem... cholera, nie wiem, jak to okreslić... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...