Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 U mnie noc też nie ciekawa bo zasnęłam po 23 a od 2 nie spałam już. Byłam już u ciotki dać zwierzakom jeść, później na miasto pojechałam wysłać paczkę, chciałam kupić sobie staniki do karmienia to obwody tylko powyżej 85 były 🤢 Dziecko na jutro do lekarza zapisałam.... Teściówka zrobiła zakupy i wróciliśmy do domu.
Dalej nie mogę się ruszyć przez tą miednicę ;( Naprawdę mnie boli ;(

Zaraz usypiam Synalka i idę do wanny ogarnąć się przed wizytą u gina.... Może się jeszcze później prześpię chwilkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Do wizyty jeszcze daleeeeeeko bo dopiero od 14 gin przyjmuje a cholera wie o której wejdę do gabinetu. Wczoraj było święto to nie przyjmował i dziś pewnie będzie mnóstwo babeczek. Jak mnie 2 tygodnie temu położna na termin zapisywała to byłam 32. na liście......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti powodzenia na wizycie! 🙂 ...chyba sobie chwile tam posiedzisz...

ja mam jutro rano wizytę... w sumie nie wiem jak to się będzie odbywać bo nie jestem zapisana na listę, tylko na telefon... chyba tez sobie tam posiedzę 😁 chyba że kuzynka M przyjmie mnie poza kolejką... nie lubię takiego czegoś bo później babki narzekają itp... no ale zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio też się nastawiałam na długie siedzenie a byłam 2 w kolejce hihihi
Bo teraz to nawet godzin nie dają przybliżonych bo gin przyjmuje od 14 - 18 chyba a tyle pacjentek ma... i wszystkie ciężarne...

Dziś koniec 38. tygodnia.... Lala WYCHODŹ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny a mnie od paru dni też dopadła bezsenność :-/ dzis od rana z mama jechałysmy do Wrześni na pobranie krwi i oddać mocz chyba to ostatnie badania...no i dostałam opierdolek od połoznej że w ten wtorek jak miałam te skurcze miałam jechać do szpitala najwyzej by mnie polozyli...bo nigdy nic nie wiadomo co z małą może być jak ma tą wade serduszka...ale powiedziałam,że teraz jak bedzie się coś działo to odrazu jade...ale nic jak narazie się nie dzieje...tylko czasami jak długo stoję albo chodzę mam takie dziwne uczucie że od gory brzucha do doł€ przechodzą mnie prądy...Doti udanej wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy już Ci życzę udanej wizyty!! 🙂

Ja też nie mam ustalonej godziny z tego co mi mówiła gin to jutro mam się wstawić między 8 a 14... ale o której wejdę tego nie wiem... 😉 a później prosto do dentysty... zapowiada się bardzo interesujący dzień 😁

piję herbatkę malinowo-różaną... mały tak wariuje że aż czuje nieprzyjemne uczucie w kroczu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Ostatnio też się nastawiałam na długie siedzenie a byłam 2 w kolejce hihihi
Bo teraz to nawet godzin nie dają przybliżonych bo gin przyjmuje od 14 - 18 chyba a tyle pacjentek ma... i wszystkie ciężarne...

Dziś koniec 38. tygodnia.... Lala WYCHODŹ!


no Doti to już faktycznie końcóweczka Ci została.. może tylko kilka dni... kto wie

ja jutro też idę do gin, ale tylko na ktg kazał mi wskoczyć (dla spokojności czy z maleństwem wszystko ok), a na badanie i usg za tydzień bo w sumie miałam robione niedawno 6 sierpnia w szpitalu

tak pisałyście niektóre, że miałyście ostatnie usg w 20 tc albo ok. 30; generalnie tylko 3 razy w ciąży i ja bym nie wytrzymała chyba z nerwów i z ciekawości czy z dzidzią jest ok, czy przybiera odpowiednio itd.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
buffy już Ci życzę udanej wizyty!! 🙂

Ja też nie mam ustalonej godziny z tego co mi mówiła gin to jutro mam się wstawić między 8 a 14... ale o której wejdę tego nie wiem... 😉 a później prosto do dentysty... zapowiada się bardzo interesujący dzień 😁

piję herbatkę malinowo-różaną... mały tak wariuje że aż czuje nieprzyjemne uczucie w kroczu 😮


dziękuję i wzajemnie oczywiście 😁
no najgorzej jak tak się nie jest umówionym konkretnie, bo potem właśnie wszyscy patrzą, że się człowiek wpycha czy coś i tak głupio... no ale co - jak ginka Cię tak umówiła to tak musisz iść 🙂 na pewno jakieś miejsce dla Ciebie przewidziała 😉

ja się zastanawiam czy nie powinnam zrobić badań krwi i moczu bo ostatnie mam sprzed miesiąca, ale w sumie ginka mi nie kazała, więc zapytam jutro...bo w szpitalu pisało, żeby mieć nie starsze jak 2tyg...

Doti - wow - 38tydz -poważna sprawa 🙂 jednak czas ostatnio troszkę przyspieszył 😉

Pati ja tez bym nie wytrzymała gdybym miała tylko 3 usg... ciekawe czy jutro mi zrobi usg, ostatnio miałam 2tyg tem więc w sumie nie tak dawno, no ale na końcówce to już może i co tyg się robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też miałam zagrożenie przedwczesnym porodem... tydzień leżałam w szpitalu pod kroplówkami i coś mi się wydaje że i tak przenoszę... 😉 nic mnie nie boli, nic nie czuje... chyba że to wszystko stanie się na łeb na szyje... raz dwa 😁

a wam z tymi fałszywymi alarmami współczuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, z tym spaniem to chyba nie cos w powietrzu 🙂) A podobne tygodnie ciazy 😉)
Moze jakbyscie sobie drzemki w ciagu dnia odpuscily, to lepiej by sie w nocy spalo???

Ja jakbym sie w dzien polozyla, to chyba by mnie wscieklizna dopadla. Nienawidze spac!!! Jak nic nie robie, to normalnie wkurzona na maka jetstem.
Dzis dzien szaro-bury... Nadia pojechala na dzialke i chyba na noc zostanie...a pozniej w sobote my do znajomych wychodzimy i tez pewnie do babci na noc pojedzie 😉 Tyle, ze drugiej..
Ale bez niej w chacie to jakos zle sie mobilizowac ;/

Od ranca sobie posprzatalam, popralam, i moze wieczorem meza do Ikei wyciagne, to bym sobie kupila taklie pojemniki, zeby postawci butelki, laktator w kuchni, a na komodzie w pokoju kosmetyki, bo w koncu zdecydowalismy ze nie kupujemy szafy, wiec musze oproznic szuflade 🙂 z takich pierdolek 🙂 Bedzie miejsce na bodziaki 🙂)
Grrr.. jak ja nie lubie IKEI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zbieram się do tego gina..... jeeju jak mi się nie chce! Niech mi powie że jutro urodzę.. prooooooszę.... chyba za dużo przytyłam w te dwa tygodnie bo aż 1,3kg... 🤨 no ale tak to jest jak się w diecie folguje...co ja poradzę że mnie obżarstwo chwyciło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobiłam leczo... strasznie ostre 😁 rodzice właśnie wybyli do pracy, a ja z braćmi uciekam do ogrodu... mamy misje przycinania drzewek... bo już troszkę zarosły 🙂
od czasu do czasu słonko wychodzi zza chmur więc jest dobrze! 🙂

Sandra ja nigdy nie spałam popołudniami, a teraz od tygodnia trudno mi się opanować ;/ wczoraj robiłam wszystko żeby nie drzemać... ale niestety wymiękłam i być może dlatego w nocy mam takie akcje ;/

aaaa za 2 dni mój mąż w końcu będzie już z nami! 🤪 już nie mogę sie doczekać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...