Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam sie wieczorkiem..
polozna u nas byla , pobrala krew z piety malej..powiedziala ze wyniki przyjda poczta w ciagu 6 tyg 🤔 troche dlugo ale wazne zeby przyszly..
mala w koncu usnela, mam nadzieje ze pospi chociaz do tej 24 😁
no i w koncu zrobila kupke, az mi ulzylo bo sie o nia martwilam.. 😉
i stracila na wadze z 3080g na 2980g, takze nie jest zle, jeszcze przytyje.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 U nas nocka super, pobudka o 24, 3 i 6 🙂 Regularnie co 3 godzinki hihihi Za to w dzień mam wrażenie że się Lusia nie najada bo ciągle na cycku wisi. Chyba sobie poleżakujemy w łóżku z cyckiem w buzi...

Biedna Karolcia tak się wymęczy 😞 Oby już poszło szybko :*

Natalko Sandra pisała kiedyś, że koper może powodować wzdęcia... Jeśli karmisz piersią to spróbuj zjeść 2-3 suszone śliwki, czytałam kiedyś że to może spowodować efekty przeczyszczające u maluszka. A jak karmisz mieszanką do podawaj wodę do picia od czasu do czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Dzień dobry 🙂 U nas nocka super, pobudka o 24, 3 i 6 🙂 Regularnie co 3 godzinki hihihi Za to w dzień mam wrażenie że się Lusia nie najada bo ciągle na cycku wisi. Chyba sobie poleżakujemy w łóżku z cyckiem w buzi...

Biedna Karolcia tak się wymęczy 😞 Oby już poszło szybko :*

Natalko Sandra pisała kiedyś, że koper może powodować wzdęcia... Jeśli karmisz piersią to spróbuj zjeść 2-3 suszone śliwki, czytałam kiedyś że to może spowodować efekty przeczyszczające u maluszka. A jak karmisz mieszanką do podawaj wodę do picia od czasu do czasu.

Piersia nie karmie,podaje jej herbatke z rumianku...kurcze narazie spokoj zasnela...Ciekawe wlasnie jak Karola czy juz urodzila czy nie? To ja mialam tylko pobudke o 3 i po 6 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Dzien dobry....my mamy problem bo mała ma chyba zaparcia i nie wiem jak jej pomoc....kurcze prezy sie,bączki puszcza...czy herbatka z kopru pomoze?? dzisiaj musze ja kupic...w nocy zrobila twardza kupke niz zzwyczaj teraz w koncu przestala plakac...

pisalas ze podajesz jej 2 mleka moze dlatego
mi polozna to samopowiedziala jesli chodzi o koper nasila pierdy najlepiej rumianek taki w zaszetkach ale nie zapazyc go tylko delikatnie zagotowac na taki zlocisty kolor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 😉
Marylu... to kimnij się razem z nim, wiem, że w ciągu dnia trudniej zasnąć, ale może się uda 😉
Doti... zazdroszcze nocki 🙂
u nas tez wiecej godzin czuwania niż spania... jak się obudził o 21.30 tak zasnął o 1, potem nie powiem pospał 3h do 4, ale zebrało mu się na uśmiechy, kupy, przytulanie i tak dopiero o 7 zasnął... przy czym tylko na 1,5h, bo zgłodniało dziecko 🙂 ale teraz śpi i mam nadzieję, że pospi choć godzinkę jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Dzien dobry....my mamy problem bo mała ma chyba zaparcia i nie wiem jak jej pomoc....kurcze prezy sie,bączki puszcza...czy herbatka z kopru pomoze?? dzisiaj musze ja kupic...w nocy zrobila twardza kupke niz zzwyczaj teraz w koncu przestala plakac...

pisalas ze podajesz jej 2 mleka moze dlatego


teraz jestem tylko na Nan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Dzien dobry....my mamy problem bo mała ma chyba zaparcia i nie wiem jak jej pomoc....kurcze prezy sie,bączki puszcza...czy herbatka z kopru pomoze?? dzisiaj musze ja kupic...w nocy zrobila twardza kupke niz zzwyczaj teraz w koncu przestala plakac...

pisalas ze podajesz jej 2 mleka moze dlatego


teraz jestem tylko na Nan

zamiast kopru daj malej rumianek tak jak napisalam delikatnie zagotowac na lekko zloty kolor 🙂 i kropelki bobotic tez sa dobre na wzdecia mojej malej przynosza ulge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Dzien dobry....my mamy problem bo mała ma chyba zaparcia i nie wiem jak jej pomoc....kurcze prezy sie,bączki puszcza...czy herbatka z kopru pomoze?? dzisiaj musze ja kupic...w nocy zrobila twardza kupke niz zzwyczaj teraz w koncu przestala plakac...

pisalas ze podajesz jej 2 mleka moze dlatego


teraz jestem tylko na Nan

zamiast kopru daj malej rumianek tak jak napisalam delikatnie zagotowac na lekko zloty kolor 🙂 i kropelki bobotic tez sa dobre na wzdecia mojej malej przynosza ulge 🙂


Emi daje jej rumianek 😞 😞 😞 ale sprubuje tych kropelek zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas czuwanie jest w ciągu dnia wydłużone. Np teraz od godziny 6:00 Laura nie śpi tylko patrzy wielkimi oczami. Mam nadzieję, że za chwilę zaśnie 😆 W nocy jak ją przewinę i nakarmię to najczęściej gaszę lampkę, czekam aż jej się odbije i odkładam do łóżeczka. Szybciej zasypia jak jest ciemno. A jak nie chce spać to kręci się i stęka w łóżeczku a ja idę spać. Podnoszę się dopiero jak zapłacze 😉 Noc jest do spania hihihi

Marylu współczuję nocki :*

Natalko u nas karmienie wieczorne było po kąpieli koło 20 więc i tak się cieszę, że obudziła się dopiero o północy 😉 Najlepsze jest to że zaczyna się tak budzić co noc, więc jakoś się organizm może przystosować 🙂
A rumianek czasem nie uczula??? Bo może Maja rumianku nie toleruje? Albo znów jej mleko nie służy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia tylko z tymi kropelkami to jest tak : ( ja daje ) 4 kropelki na smoczek jak widze ze po jedzeniu sie wykreca i spina niby pisza ze po 28 dnach zycia nalezy podawac 8 kropelek 4 razy na dobe 🙂 ale ja jej tak duzo nie podaje.
U mnie z reguly nocki tez ok tylko jak sie budzi do jedzenia to mija dobra godzina czasem nawet 1.5 za nim zasnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja na krótko, bo fatalnie dziś się czuję. Noc średnio przespana, nad ranem jakieś dwa pojedyncze skurcze a teraz czuję się jakbym tonę węgla w nocy przerzuciła.
Idę się zaraz położyć.

Nie mam żadnych wieści narazie od Karolki, a nie chcę jej zawracać głowy smsami, bo może bidulka odpoczywa. Poczekam cierpliwie do południa i jak się nie odezwie to wtedy do niej skrobnę i od razu dam Wam znać jak czegoś się dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...