Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie czujesz sie dorosla, ale wiesz, ze ta nowa sytuacja na tyle zmieni Twoje zycie, ze wydoroslejesz szybciej niz Twoi rówiesnicy i sie nie zalamujesz. A ta bliska kolezanka moze po prostu jest zazdrosna skoro sama nie moze miec dzieci i dlatego sie od Ciebie odwrócila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odżyłam... na szczęście, ale nic nie zrobiłam tylko leżałam cały dzień hehe... 🙂
myślałam że te najgorsze dni już minęły... no ale jednak nie. Mam nadzieje że teraz już mnie żadna migrena i mdłości nie dopadną, bo nie chce takiego weekendu

Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ale bedziesz miala do nadrabiania...

Jejku, jak sie ciesze, ze juz piatek 🙂)

Jutro soue jade wloski farbowac... juz tez nie pamietam kiedy bylam.. Chyba dwa miesiace temu...
Ja farbowalam zawsze wlosy..
Pic na wode,, jak przeananlizujecie to te farby dla ciezarncyh maja taki sam sklad...tylko dwa razy tyle kosztuja,,,

Tak mnie cos w paszczy boli, ze koniec... 8 mi chyba wychodzi.. 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra dopiero 8? ja już po ciąży je muszę wyrwać..haha i wyszły akurat na 18 🙂 a bolało jak cholera 😞 ja pospałam i obudził mnie sms od mojego kochanego czy nie chciałabym powtórzyć ostatniej nocy hehehe no i masz przyjedzie na noc oczywiście się zgodziłam 🙂 i jestem w mega dobrym humorku,a jutro rano jedziemy do szkoły a potem do smyka 🙂 do szkoły idę tylko na 1,5 godzinki. Sandra idziesz z Nami na tą kampanie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam ani jednej 8 😁

No w sumie to dopiero weszlam z pracy, zrobilam obiadek i nie zdazylam sie z tym zapoznac....

Zaraz sobie spojrze..

Wolam moje dziecko, bo tlucze kolezanke:
-Bijesz Wiktorie??
-nie mamus nie bije!!
- a czym ja bijesz??
- poczekaj juz ci pokaze 🙂) Tym ja bilam... heheh i pokazuje miotle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeeej mnie dziś boli chyba wszystko po kolei... Kręgosłup w krzyżach i piersiowy, coś jakby żołądek, podbrzusze, biodra... czasem mam wrażenie że Dzidzia kopie mnie po całym brzuchu - od mostka aż po sam dół brzucha a przecież to nie możliwe... jakieś skurcze mięśni mam albo co???

Zazdroszczę Wam tego spotkania na Targach 🙂 Ja pewnie pójdę sama albo z mamą. Nie wiem czy M będzie miał siłę iść, bo zgłosiłam się na 22.04 a 21.04 idziemy na wesele 😁

Aaaaaaaaaaaaaa za tydzień będę w połowie ciąży!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...