Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolka, ja też miałam zakodowane, wszyscy dookoła mówili,że chłopiec, a ja czułam dziewczę... gdy się dowiedziałam, że jest, to sobie myślałam "udowodniłam im wszystkim, kto ma rację", a potem jak grom walnęło we mnie, gdy lekarz powiedział "a między nogami siusiak"... ryczałam przez cały wieczór jak bóbr, a teraz to już się do tego siusiaka zaczynam przyzwyczajać....

mam nadzieję i życzę Ci, żeby potwierdziła się dziewczyneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buffy gratuluję synka. 🙂
Ja mam nadzieję, że mojemu nic nie odpadnie bo mam przeczucie od początku ciąży, że to synek będzie. A wczoraj zgadałam się z koleżanką na FB, z którą byłam 4 temu na szkoleniu jak aczynałyśmy "karierę" w banku, że ona też w ciąży tylko ma termin na lipiec. 😁 ale fajnie jakbyśmy się umówiły. I u nas tak z wszystkim 🙂 Razem zaczynałyśmy szkolenia, później wesela też w podobnych terminach a teraz maluchy. 🙂 i to tak zupełnie bez uzgadniania wcześniej. Jakaś telepatia czy co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza2612 napisał(a):
Buffy gratuluję synka. 🙂
Ja mam nadzieję, że mojemu nic nie odpadnie bo mam przeczucie od początku ciąży, że to synek będzie. A wczoraj zgadałam się z koleżanką na FB, z którą byłam 4 temu na szkoleniu jak aczynałyśmy "karierę" w banku, że ona też w ciąży tylko ma termin na lipiec. 😁 ale fajnie jakbyśmy się umówiły. I u nas tak z wszystkim 🙂 Razem zaczynałyśmy szkolenia, później wesela też w podobnych terminach a teraz maluchy. 🙂 i to tak zupełnie bez uzgadniania wcześniej. Jakaś telepatia czy co 😁

hehe to u nas para naszych przyjaciol, z ktorymi sie trzymamy, spodziewa sie dziecka i kolezanka jest w tym samym tygodniu co ja 🙂 teraz na majowke jedziemy we czworke nad morze, to bedziemy fajnie wygladac - dwie ciezarne i ich mezczyzni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Aisza2612 napisał(a):
Buffy gratuluję synka. 🙂
Ja mam nadzieję, że mojemu nic nie odpadnie bo mam przeczucie od początku ciąży, że to synek będzie. A wczoraj zgadałam się z koleżanką na FB, z którą byłam 4 temu na szkoleniu jak aczynałyśmy "karierę" w banku, że ona też w ciąży tylko ma termin na lipiec. 😁 ale fajnie jakbyśmy się umówiły. I u nas tak z wszystkim 🙂 Razem zaczynałyśmy szkolenia, później wesela też w podobnych terminach a teraz maluchy. 🙂 i to tak zupełnie bez uzgadniania wcześniej. Jakaś telepatia czy co 😁

hehe to u nas para naszych przyjaciol, z ktorymi sie trzymamy, spodziewa sie dziecka i kolezanka jest w tym samym tygodniu co ja 🙂 teraz na majowke jedziemy we czworke nad morze, to bedziemy fajnie wygladac - dwie ciezarne i ich mezczyzni 😁


też mamy podobnie za naszymi znajomymi (2 pary), tylko u jednych już ostatni tydzień, a u drugich termin na koniec czerwca, z tym, że mała ciekawa świata jest i prawdopodobnie urodzi się wcześniej, już kumpelę w szpitalu trzymają i faszerują sterydami na wytworzenie płuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My to mamy znajomych takich ze jak sie dowiedzieli o tym że my będziemy miec dzidziusia to oni potem za miesiac tez nam powiedzieli o ciazy...wiec ja na wrzesien a znajoma na pazdziernik 🙂 tylko,że oni ślub maja a my jeszcze nie i smiejemy sie ze my z ciaza bylismy pierwsi a oni ze slubem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...