Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja...niewiem co mam dzisiaj zrobic sobie na obiadek...ale jutro robie spaghetii fungi 🙂 mmmm w koncu bo Bartek w domku 🙂 🙂 pomalowałam sobie pazurki na ciemny róż i zrobiłam w końcu liste wyprawkowa...teraz trzeba troche zliczyc ceny 🙂 ciekawe ile mi wyszlo ale ja mysle kolo tego 1000zl... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Ja właśnie sobie zrobiłam pazurki , nasmrodziłam w domu tymi żelami ,że wszystkie okna pootwierałam 😮
Ja siedzę dziś w domku byłam tylko na malych zakupkach , ale mi za gorąco 🤔 , a co będzie latem to ja nie wiem .


też sie bawilam żelami...aż 5 lat bez przerwy,wiec teraz odpoczywam od stycznia z pazurkami i teraz tylko lakierem maluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was. Taką miałam nadzieję,że skoro dziś ciepełko to za dużo nie popiszecie i miałam tylko jakieś 12stron do przeczytania 🙂 Boże jak dziś cudownie na dworze.
Co do kreski to mam od pępka w dół, siara mi nie leci wogóle, no i pępęk mam schowany bo nie mam za dużego brzuszka więc dlatego.
Powiem Wam,że odkąd zaczęłam ograniczać słodycze,od trzech chyba dni, to moja mała nie wariuje już tak jak wcześniej! To chyba jednak tym spowodowane. Nie wiem czy słodycze mają jakąś pobudzającą dawkę czy co hihihi. Teraz zaczęła dopiero kopać jak zjadłam pomarańcze a przez cały dzień albo cisza albo tylko delikatnie muskała.Już widzę co będzie jak chińską zupkę zjem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się zastanawiam tak samo jak mixi - co to będzie latem... Bo mi już było mega gorąco jak szłam, że musiałam kupić wodę z lodówy. A w domu duszkiem kubek wody... Masakra jakaś 😮

Ja byłam na spacerze z moim chłopem, później z kicią u weterynarza. Robili mu usg czy nie ma kamieni jeszcze w moczu i tak zażartowałam, że mogłabym się i ja położyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże ile ja mam ubranek dla małej,szok! od siory dziś przeglądałam co dostałam. Do ubrania wszystko już mam. Z mojej listy odznaczyłam też wanienkę i laktator bo mi da siostra 🙂 super,o wiele mniej kasy do wydania 🙂 dostane jeszcze nosidełko, bujaczek, matę i wiele innych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluję potwierdzonych dziewczynek i chłopców 🙂 świetnie, że zdrowe dzieciaki wszystkie mamy 🙂

jestem po pracy i jak wczoraj z podłym humorem, tak dziś z rewelacyjnym wróciłam... mam wolne przez caaaałą majówkę 😁 😁 😁 😁

zamierzam leżeć i wypoczywać, korzystać z pięknej pogody, a ta podobno ma dopisywać 🙂
brzuch już przestał mnie boleć, ale pewnie znowu w nocy zacznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze zazdroszcze Wam tych potwierdzonych płci 🙂ja musze czekac 2 tygodnie jeszcze...Tusia ale mi narobilas ochoty na mizerie......taką zimniutką bym sobie zjadła....a pić mi się dzisiaj chce,że masakra....mam pootwierane wszytskie okna ale i tak mi gorąco,a co będzie latem...eh oby nawet tego lata nie było... 😮

buffy gratuluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...