Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Heyp 😁 ja tez dopiero co zladowalam do domku 🙂)

Kumpela mnie wyciagnela rano pierwszy raz do lumpa.. w dzien dostawy.. i na poczatku mi nie szlo, bo ja jakos tak nie bardzo lubie 🤢 ale pozniej znalazlam mlodej zajebiste ciuchy...

Swetr HM, Bluza Adidasa, dwie spodnice, bluzke i w sumie 70 zl poszlo 🙂)

Jestesmt tak opalone, ze na pewno bedzie jeczenie wieczorem, ciekawe ktora bardziej 😁 haha

Mloda to mnie dzisiaj tak mocno, raz kopnela.. w sumie moze i nie kopnela, ale wypiela i rozciagnela, ze az sie zdziwilam i prawie powstalam z pozycji lezacej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jalbym nie miala naramek to by mi opadl 🙂) haha 😉 Aaa brzuch w paski 🙂 Do pepka zakrywalam, poniej opalony i wyzej juz nie, bo cyce zaslanialy 🙂) heheh

Ale poczulam jak sie kapalam.. nawet gabka nie moglam jechac po skorze, bo bolalo jak cholera...a cialo mam gorace jak ta lala...

No ale troche dali mi plackiem polezec, bo babcia i dziadek Nadii dogadzali.. Jutro bedzie siosra i szwagier 😉 to tez mam nadzieje, ze sie podejma trudu haha

Ja nawet w Tunezji sie nie smarowalam.. 😮 ale nie bylam taka bledziocha jak teraz, bo jechalam na koniec lipca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki a ja dzis bylam u fryzjera troszke sie obcielam z tej starej bombki 🤪 🤪 🤪 ale świetnie teraz wygladam...taka powazniejsza 🙂 🙂 hehe a teraz robie mojemu Misiowi ala hod dogi takie z ciasta francuskiego serka i kielbaska w to zawinieta 🙂 dobrze to ja juz sie na dzis i jutro zegnam i raczej do poniedzialku Kochane 🙂 🙂 ale dzis jestem szczesliwa z moim Misiem uuuu 🙂 🙂 w koncu cale dnie razem 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...