Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
september napisał(a):
Ja będę robić zakupy w sierpniu 🙂 Byłam w poniedziałek na usg, ale nie wiem czy chłop czy baba, nie chciało się reklamować 😉 Ale czuję że dziewczynka, bo chłopaka szybciej "rozpoznać" 😉

W sierpniu 😮 😮 ? wtedy już możesz być rozpakowana 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Jest taka aplikacja na iphona My baby beats, i ona pozwala słuchac maluszka. Chociaz ja jak używam to słysze tylko kopniaki :P


ja dostalam od meza na urodziny
ten aparat nazywa sie HEART-TO-HEART firmy SUMMER
jest napisane ze pozwala na sluchanie bicia seca, kopniakow oraz czkawek
poki co tylko kopniaki i serducho chociaz coraz czesciej jak tylko to zaloze serce slysze jakas minute, bo ten maly szkrab zaczyna kopac w ten aparat :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wrześnióweczki 🙂.
W poniedziałek byłam na USG połówkowym.Mój synuś rośnie sobie zdrowo.Waży już 0,5 kg 🙂.
Dzisiaj z kolei miałam test na glukozę.Wcale nie było tak źle.......Słodkie jak cholera i mdliło ale do przeżycia 🙂.
W tym tygodniu zrobiłam już pierwsze zakupy dla maluszka.......Rodzice i teście uważają że za wcześnie......ale z tego co zauważyłam wiele ciężarówek kupuje wcześniej i też dobrze....
Oto nasze pierwsze zakupki 🙂
[IMG]http://i50.tinypic.com/3483i1t.jpg[/IMG]
Uffffff,ale jestem szczęśliwa że z małym wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałabym mieć normalnego dopllera, ale mój M sie nie zgadza- bo twierdzi że będzie mi smutno jak nie usłysze serduszka. Ale mój mały kopie mnie cały czas więc wiem, że z nim wszystko ok! ehhh faceci.....
Pauleczka jak poszła maturka? co do zakupów to wszystko jest drogie, ale ja sobie dzielnie kaske odkładam i marzą mi się takie duże zakupy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2 lata to jest duzo jak dla wóżka. czesto wózek używany przez jedno dziecko juz długo nie posłuży...no chyba ze dzidzi malo jezdzilo ...
Matura z polskiego dobrze a z maty mysle ze zdałam ... nie no .. napewno zdałam. przed matura musialam zrobić jeszcze mała awanturke bo... nie pozwolili mi wnieść wody na sale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
a tak poza tematem... ile miałyście lat jak wyszłyście za mąż? i ile lat miał wasz partner?


co do ślubu to ja miałam 21 a mój mąż 25 ... przed ślubem byliśmy razem 5 lat... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
my braliśmy ślub jak mialam 19 lat a moj mąż 21 ale tylko cywilny i przyjecie tez bylo skromne 🙂 bo jakos nie przepadam za wystawnymi weselami... a teściowa miała mi to za złe...


ja właśnie takie chciałam mieć.. skromne bez pompy... ale to nie przeszło 😮 było 200 ludzi i wesele dwu dniowe. Wymęczyło to nas okropnie... ale co zrobić. Jednak i tak to był najpiękniejszy dzień w moim życiu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...