Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
150 str do nadrobienia ? 🤪 współczuję... 😉


dlatego nawet nie liczę na to iż uda mi się wszystko przeczytać :P hehe -to prawie jak książka 🙂

wow - 10 minut - superowo, błyskawica 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja .
Ostatnio brakuje mi czasu na komputer i do tego mój laptop kaput i muszę na stacjonarnym , a to już się nie da na leżąco w łóżeczku 😜
Muszę Wam się pochwalić ,że dzisiaj weszłam w swoje dżinsy z przed ciąży i nawet się dopięłam . 🤪 bo resztę miałam popraną na ten wyjazd do Świnoujścia.
Dzisiaj odbieram sukienkę po przeróbkach ciekawa jestem jak to będzie wyglądało , zrobię zdjęcie i wrzucę później.Muszę poczytać w necie jak to jest z tańczeniem w ciąży czy mogę iść na żywioł czy mam się oszczędzać 🤨
Miłego dnia pa pa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂 Ale Tysia ma fajnie 🙂 poród za soba i maluch u boku 😁
Co do szmatekssow, to juz kiedys pisalam, ze jestem od nich uzalezniona 🙂 sobie juz nakupowalam fajnych ciuszkow, teraz jak juz plec znana na 100% to poszukam czegos dla małej modnisi 😉 chociaz moja siostra ma roczna coreczke i mowi, zebym za duzo nie kupowala, bo ona ma mnostwo jeszcze nieuzywanych ciuszkow, bo mala tak szybko wyrosla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super masz Karolka moje bobo strasznie wstydliwe i nic nie chce pokazać 😜
Może teraz się uda ,ale pewnie gin nie będzie chciała zrobić mi usg 😠
Jak robiła mi poprzednie usg to powiedziała ,ze jak maleństwo pokaże co ma między nóżkami to do końca ciąży już nie będzie podglądania 😮 więc nie wiem co mam myśleć 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Super masz Karolka moje bobo strasznie wstydliwe i nic nie chce pokazać 😜
Może teraz się uda ,ale pewnie gin nie będzie chciała zrobić mi usg 😠
Jak robiła mi poprzednie usg to powiedziała ,ze jak maleństwo pokaże co ma między nóżkami to do końca ciąży już nie będzie podglądania 😮 więc nie wiem co mam myśleć 🤔

Moje maleństwo też wstydliwe, bo wczoraj odwróciło się plecami i nic nie pokazało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
To Twoja gin nie zrobi Ci polowkowego??? Przeciez to zwykle badanie, tylko w polowie ciazy 🙂 a fotke dostalam, ale tylko jedna jak nozki sa rozkraczone i widac brak jajec 😁

Połówkowe z 3D/4D 🙂 bo moja u siebie nie może przełączyć niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
To Twoja gin nie zrobi Ci polowkowego??? Przeciez to zwykle badanie, tylko w polowie ciazy 🙂 a fotke dostalam, ale tylko jedna jak nozki sa rozkraczone i widac brak jajec 😁

Połówkowe z 3D/4D 🙂 bo moja u siebie nie może przełączyć niestety.

aaaaaa no chyba, ze tak 🙂 ja tego nie bede robic, skoro po wczorajszych badaniach wszystko gra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
To Twoja gin nie zrobi Ci polowkowego??? Przeciez to zwykle badanie, tylko w polowie ciazy 🙂 a fotke dostalam, ale tylko jedna jak nozki sa rozkraczone i widac brak jajec 😁

Połówkowe z 3D/4D 🙂 bo moja u siebie nie może przełączyć niestety.

aaaaaa no chyba, ze tak 🙂 ja tego nie bede robic, skoro po wczorajszych badaniach wszystko gra 🙂

Ja pójdę skoro możliwość jest za darmo zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...