Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Babcia ma jeszcze mniej miejsca niż my.Nie no bez przesady,nawet by mi do głowy nie przyszło by obciążac tym bałaganem babcię. Jakoś damy radę, my tutaj znowu nie mamy cen jak w dużych miastach w Poznaniu itd. Chyba siora płaciła na chrzcinach 70zł/os. Teraz na pewno podrożało,bo to bylo 3 lata temu.Ale cóż,taki nasz los,rodziców 🙂 a później może Ci dziecko odpłaci.... 🙂 Pokaże faka i nara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Babcia ma jeszcze mniej miejsca niż my.Nie no bez przesady,nawet by mi do głowy nie przyszło by obciążac tym bałaganem babcię. Jakoś damy radę, my tutaj znowu nie mamy cen jak w dużych miastach w Poznaniu itd. Chyba siora płaciła na chrzcinach 70zł/os. Teraz na pewno podrożało,bo to bylo 3 lata temu.Ale cóż,taki nasz los,rodziców 🙂 a później może Ci dziecko odpłaci.... 🙂 Pokaże faka i nara 🙂

patrzac na dzisiejsza mlodziez tak pewnie bedzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łee no ceny Warszawskie, nawet nie pytam, chyba wtedy zrobiłabym nie wiem gdzie 🙂
Powiedzcie mi co myslicie o tym by kupic wózek tylko głeboki a potem kupic spacerówkę laskę? bo kurde nie jestem pewna czy ta spacerówka od wózka bedzie przydatna bo zazwyczaj są cieżkie i jak do auta samej wkladac to lepsza laska jest. tylko nie patrzylam jeszcze czy sam wozek gleboki jest wogole cos tanszy od tego ze spacerowka.jak tanszy pare zlotych to sie nie opyla kupowac tylko glebokiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie tu martwię żeby wydolić z tą wyprawką i remontem a wy już o chrzcinach 🤪 w sumie to z jednej strony się cieszę że jest ten remont... w końcu będziemy mieli swoje 4 kąty... kuchnie, łazienkę i dwa pokoje... w sumie 80 metrów kwadratowych (wg mnie to sporo) ale co do kasy to strasznie dużo nas ten remont pochłania... że aż czasami zastanawiamy sie co będzie z wyprawką dla małego 😮 dobrze że pod nami mieszkać będą moi rodzice. Oni troszkę nam pomagają więc nie jest tak źle jak się wydaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to nawet całkiem sporo 🙂 🙂

Pestka, moja siostra przy pierwszej córce miała głęboki ze spacerówką, ale ze spacerówki w zasadzie nie korzystała, bo raz ze wózek ciężki i duży, a dwa mała nie bardzo do wózka chciała...

przy drugiej kupiła laskę/parasolkę i w zasadzie tylko tego używała, bo mala urodzila się w październiku i ze spacerów w gondoli niewiele co skorzystała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też się właśnie zastanawiam nad kupnem takiego wózka 3w1 itd... bo nasze pociechy urodzą się jesienią, i tak naprawdę dużo tych spacerów w gondoli nie będzie... a po drugie słyszałam że takie wózki są ciężkie i nie zawsze się sprawdzają... sama już nie wiem jak to będzie z tym wózkiem. Nie znam sie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 powiem Ci tak rzeczywiscie te spacerowki od wozkow 3 w 1 sa bardzo ciezkie..

ja teraz tez mam tylko gleboki,i dokupie spacerowke...
ale wydaje mi sie ze takie 6 miesieczne dziecko jest za male na te zwykla laske,chyba ze te z regulacjami.. jesli wiesz o co mi chodzi 🙂) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez sie zaczelam nad tymi wozkami zastanawiac. Urodzimy we wrzesniu i na pewno nie bedziemy tyle spacerowac w zimie. dzieciaczek przez ten czas urosnie i gondola pojdzie na bok a zostanie tylko ciezka spacerowka z tego wozka 3 w 1... moze lepiej kupic jakis tanszy wozek z gondola a na pozniej jakis inny wozek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja tez tak zmieniam.... 🙂)
Sprzedalam ten 3 w 1... i wymienilam na spacerowke...

http://allegro.pl/mini-baby-design-2012-przykrycie-wysylka-film-i2308838489.html

a teraz jezdzi w takiej lasce zwyklej, jak mi gdzies daleko:
tego typu http://allegro.pl/koochi-disco-girlz-wozek-spacerowy-laska-f157-i2319620403.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...