Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
a mój rośnie i rośnie i urosnąć nie chce... 😞

na pewno jest juz cos wiekszy niz na fotce na profilu Twoim. Mój też szału nie robi,może wystrzeli potem jak z armaty a moze bede miala nie taki duzy jak niektore kobiety bo moja mama tez nie miala dużego brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
tez sie zaczelam nad tymi wozkami zastanawiac. Urodzimy we wrzesniu i na pewno nie bedziemy tyle spacerowac w zimie. dzieciaczek przez ten czas urosnie i gondola pojdzie na bok a zostanie tylko ciezka spacerowka z tego wozka 3 w 1... moze lepiej kupic jakis tanszy wozek z gondola a na pozniej jakis inny wozek...


też myślałam nad taka opcją, ale w sklepie mi powiedziano, że nie ma opcji zakupu samej gondoli bez spacerówki, czasem można ale na odwrót, że się kupuje spacerówkę bez gondoli - bez sensu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka ale brzusio slodziutki 🤪
ja sie dzisiaj przymierzalam do wozkow i jeden mi sie mega podobal i fajnie sie prowadzil a cenna jedynie lekko ponad 4000 😮
za to kupilam dzidziusiowi smoczek dynamiczny z aventa i butelke anty-kolkowa dr browna 🙂 i inne takie duperelki 😁
i zabezpieczylam sie w preparat na zgage 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
laski a jak planuje karmic piersia to chyba nie bedzie mi na razie potrzebna butelka antykolkowa? Bo juz sama nie wiem, czy takie sprzety tez od razu kupowac..

No planujesz, ja też planuję, a wiadomo co dzidzia zrobi z naszymi planami? lepiej się zabezpiecz 🙂 Dziś dostałam od siorki laktator Tommee Tippee 🙂 kolejna rzecz i mniej wydatkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja siostra miala pokarm przy pierwszym dziecku, ale maly nie umial go ciagnac. okazalo sie, ze na brodawke jakas wklesla a polozna nawet jej nie wytlumaczyla co trzeba z tym zrobic. Maly sie meczyl i ona plakala... z drugim dzieckiem trafila na polozna, ktora jej wszystko wytlumaczyla i mala ciagnela bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a do mnie mąż z teściem i chipsami paprykowymi 😁 (mam nadzieję, że tym razem kupi te chipsy, a nie tylko piwo dla siebie 😜 )
i nie szalejcie już tutaj tak, bo ja to pewnie dopiero jutro się zjawię,także miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...