Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez idę jutro i mam nadzieję, ze nareszcie dowiem się czy będzie córcia czy synek

emilia, do kogo chodzisz? bo widzę, że z Kalisza jesteś, ja z Ostrowa, ale do lekarza chodzę do kalisza - do dr mellera

powiesz mi kto w kaliszu robi usg 3d i jest godny polecenia (oprócz jakubka bo do niego na pewno nie pójdę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do Jakubka kiedyś chodziłam i strasznie się na nim przejechałam, nie polecam jako lekarza. Moje dwie poprzednie ciąże okazały się martwe. Kiedy próbowałam się dowiedzieć jaka jest przyczyna, jakie badania mam porobić, żeby się dowiedzieć i już więcej tego nie przechodzić on stwierdził, że nie ma co się doszukiwać bo najpewniej to były wady genetyczne i że mam próbować do skutku... Sama wertowałam dziesiątki stron internetowych i robiłam badania na własną reke a w miedzy czasie chodziłam do różnych lekarzy i tylko dr Meller (z poznania, ze szpitala na polnej, ale przyjmuje tez w kaliszu) wiedział, czego szukać i jakie leki mi przepisać w kolejnej ciąży i jak na razie jest ok, mam nadzieję, ze do 3 razy sztuka i tym razem będzie szczęśliwe zakończenie. Także Jakubek jak jest wszystko ok i nic się nie dzieje to może i jest ok, bo ma dobry sprzęt ale jak sie pojawiają problemy to facet nie potrafi pomóc i zbywa wszelkie pytania pacjentek głupimi tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja tez trzymam kciuki za Bianke,
szczerze to ja dzis na tym usg czekalam bo mala nie chciala sie w ogole odwrocic i przez godzine sie meczylismy zeby wkoncu sie odwrocila, az w koncu nastal cud i patrzymy a ona sie odwrocila , zaczela nam pokazywac wszystko po kolei az wkoncu takie piekne rozkraczone nozki i mowi "little girl"" 🙃 wiec chyba fifolek nie wyskoczy skoro ladnie sie pokazala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Ja wróciłam ze sklepu. Byłam jeszcze na spowiedzi i ksiądz mnie zjechał mega 😲
Zjadłam loda kaktusa, kapuśniak i biore się za galaretke w cukrze ☺️
Idę Was nadrobić 😁


a za co Cie tak zjechał? ... jeśli można zapytać oczywiście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie to ja nie mam juz wyboru bo usg juz nie bede miala, ostatnie chyba meisiac przed narodzinami jakos tutaj w UK tak jest

pierwsze usg w 13tyg mialam, dzis usg 2 bylo to 21 tydzien, no i nic nikt nie mowil o nastepnym, ide do mojej poloznej teraz 31 maja wiec ona mi powie kiedy nastepne ale z tego co juz mnie znajome powiadomily to pod koniec ciazy wiec little girl musi byc little girl pozatym ciesze sie ze sie ladnie pokazala ze jest dziewczynka bo gdyby tak niewyraznie sie pokazala to nie wiem co bym zrobila 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po tej kąpieli zrobiłam sie mega zmęczona 😮 chyba długo tu nie posiedzę, jeszcze tylko czekam na męża i pójdę w kimę... o ile mój synuś mi na to pozwoli bo coś zaczyna swój rytuał wieczorny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieję że mały da mi zasnąć 😉
Tusia ja przed ślubem w ogóle nie chodziłam przez 3 lata do spowiedzi bo za każdym razem jak próbowałam, to nie dostawałam rozgrzeszenia więc mnie odrzuciło 😮 przez to że mieszkałam bez ślubu itd... a teraz to nawet nie mam z czego iść sie spowiadać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...