Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny mam doła......ryczę cały czas i raczej nie będę czytać co napisałyście wcześniej....USG miałam chyba z godzine....jednak przydało się...bo maleńkiej serduszko niestety jest coś nie tak....a dokładniej ubytek przegrody międzykomorowej w części napływowej,będę pod obserwacją tego lekarza przez parę dni,a potem jak nic nie będzie pozytywnie to jeszcze czeka malutką w łonie operacja....no ale dalej on mi powie co będziemy robić mam zadzwonić o 20 do tego lekarza....i zobaczymy co dalej....nie mam siły a tak wszystko inne jest ok serduszko też dobrze tylko ten ubytek 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Hej dziewczyny mam doła......ryczę cały czas i raczej nie będę czytać co napisałyście wcześniej....USG miałam chyba z godzine....jednak przydało się...bo maleńkiej serduszko niestety jest coś nie tak....a dokładniej ubytek przegrody międzykomorowej w części napływowej,będę pod obserwacją tego lekarza przez parę dni,a potem jak nic nie będzie pozytywnie to jeszcze czeka malutką w łonie operacja....no ale dalej on mi powie co będziemy robić mam zadzwonić o 20 do tego lekarza....i zobaczymy co dalej....nie mam siły a tak wszystko inne jest ok serduszko też dobrze tylko ten ubytek 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Biedna Majeczka 😞 ale malutka jest na pewno bardzo silna więc wszystko MUSI być dobrze! 😘 nie możesz być innej myśli Kochana!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ciekawe co mi powie o 20...Bartek mowi ze tez bedzie dobrze,jak by miala byc ta operacja nawet przy tym specjaliscie to odda chyba wszystko by mała była zdrowa 🙂 i też mowi ze mam sie nie denerwowac....Dzięki Kochane ze się o nas tak martwicie ☺️ teraz już tylko chce by caly czas mnie kopała tak jak to robi wtedy jestem spokojna 🙂 kupilam dzisiaj bluzeczke w lumpku tylko ze 80 rozmiar...co tam urosnie szybko 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam, że się wcinam.
Natalia, spróbuj zachować zimną krew, bo często zdarzają się pomyłki przy usg. Jeśli zależy Ci na opinii specjalisty to w Warszawie przyjmuje pani Joanna Dangel, najlepszy specjalista w Polsce od badania serduszek przez usg 🙂
Na innym forum, ludzie wychwalali tą panią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natala, 3 mam kciuki..Owszem ten lekarz jest dobrym specjalista. Potwierdzam.

My tez po wizycie. Mloda wazy 386g 🙂 no i dziewczynka pozostala...a ja jak zawsze kretynke z siebie robie na wizycie 😉 haha
Szyjke mam dluuugaaaa bo az 4,5cm.

No i wzielam zwolnienie, bo mnie gardlo mega boli. Chyba zlapalam od Nadii.. 😞(
A ogolnie to sie w robocie dzisiaj naryczalam,ze ide na zwolnienie... Czulam sie jakbym miala nigdy juz nie wrocic do pracy... ☺️ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Sandra byłam własnie u niego...i moze nawet dobrze ze poszlam...jeszcze nieodbiera za pare minut sprobuje...no oby nie byla potrzebna ta operacja...no ale co zrobic,zobaczymy...mam nadzieje ze bedzie ok 🙂 fika to juz jestem spokojniejsza 🙂 aha nie wiem czy z kims ma to skonsultowac zobczymy co mi powie...powiedzial ze mam dzwonic kolo 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...