Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Karolka jak bedziesz kojarzyla biedronke kolo takiego bialego bloku na podmiejskiej to niedaleko przy przystanku sa 3 biale budki to w jednej z nich 🙂
mixi ooo mysle ze w piwnicy bedzie Ci lzej

w takiej bialej budce niedaleko osiedla Widok??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
dokladnie tam Karolka maja pysznego chiniola 🤪 i duze porcje 🤪 to popatrz jak niedaleko mnie ja mieszkam kolo kosciola na Hanki 😁
dzonatalie hahaha masakra jakas ten miesny jez 😁

hehe to rzeczywiscie niedaleko 😁 chinol pycha, duze porcje i ceny malutkie z tego co pamietam 🙂 tez bym tam ciagle chodzila jakbym byla na miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadłam na chwilkę Was poczytać i napisać dobranoc i zeszło mi prawie pół godziny żeby 20 stron nadrobić 🙂
Mixi ja po ostatniej wizycie wiem, że dno macicy mam ok 4-5cm nad pępkiem, a ruchy też bardzo często czuję niziutko 🙂
http://www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=308&Itemid=103
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! wróciłam z tego usg 3d, będzie dziewczyna na 100%
ale jakaś taka nieśmiała bo cały czas łapką się zakrywała i tuliła buzią do łożyska, więc widzieliśmy tylko kawałek profilu buźki, lekarz próbował jakoś ją sprowokować do obrócenia, ale ona twardo się zasłaniała 🙂 mały uparciuch... pewnie po mamusi 😉

ale co najważniejsze lekarz sprawdził serduszko - wszystko wygląda prawidłowo, obejrzał też mózg, kręgosłup, pokazał nam żołądek, dokonał pomiarów i powiedział, że nie ma powodu do niepokoju bo póki co wszystko wygląda ok, to co mógł na tym etapie sprawdzić to sprawdził - tak się cieszę, kamień spadł mi z serca, może będę się już troszkę mniej denerwować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...