Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
isa8 napisał(a):
ja też odzwyczaiłam się od popołudniowych drzemek... chodzę spać około 21/22 i budzę się o 7/8 i tak codziennie 😉
Moja sąsiadka jest wariatką na punkcie kościoła itd... no i dzisiaj pomiędzy jej domem a moim jest msza św. o 19... poprostu szlag mnie trafia ! 🤨 i jak zapytała czy będę uczestniczyć to powiedziałam jej że mogłabym na policje zadzwonić za zakłócanie mojego spokoju bo nie każdy sobie tego życzy żeby droga była zamknięta przez jakąś msze! No i już wielka aferaaa na całą okolicę 😁

😁 😁 😁 😁 na pewno będzie miło 🙂

😮uduchowią cię troszkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
Daria kiedys na forum pisalas ze chcialas jeden stroj dla maluszka na sesje on jest w promocji teraz w ASDA zobacz;
http://direct.asda.com/george/sale/baby/D7M1G1C5,default,sc.html?cm_sp=grgBaby-_-carousel1-_-Sale140512

te w zakochanego kundla sa cudne ale u mnie w ASDA ich nie widzialam 😞 a online nie sa dostepne


Już jak rano napisałaś że przecena to od razu stronkę sprawdziłm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w szczególności że nie żyję z tym moim księdzem proboszczem w dobrych kontaktach 😁 na mój ślub wynajęliśmy mojego wujka a jemu podziękowaliśmy 😁 i od tamtej pory nasze relacje są oschłe... a tu jeszcze przyjdzie mi pod dom i zacznie msze odprawiać! dziad jeden 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha, ja w ogole przyszlam do pracy, szlam na magazyn patrze a tam kilka wielkich wieszakow przygotowanych na przecene same ciuszki dla bobaskow , wparowalam pomiedzy te wieszaki powybieralam , dziewczyny mi odlozyly 😁 ale ja widzialam tylko na magazynie z disneya, ale tylko kubusia i tweety tak jak pokazywalam zdj wam tego co kupilam, nie widzialam tego wszystkiego co maja na stronie, jutro bede w innej Asdzie do popatrze moze na co trafie jeszcze, oplaca sie 🙂


dopiero co zjadlam zapiekanke, najadlam sie jak cholera, a Wy znow o jedzeniu a ja znow robie sie glodna 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha widze ze wszystkie dzisiaj za ta zapiekanka 😁
🙃 🙃 🙃
jedzcie jedzcie pyszna byla! 😁
Emilii pewnie tez smakowala 😁


robie sie przez Was naprawde glodna i to nie jest wcale smieszne :P
chyba pojde po loda, takie dobre kupilam - pol sandwich pol jakby normalny 😁
mmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeklinam Was :P przeczytałam co naskrobałyście i się głodna zrobiłam...
i teraz czy zapiekanka czy lody - hm... w sumie bardziej mi się chce zapieknakę, ale nie mam nic takiego w domu...a lody w zamrażarce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...