Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobra ja uciekam bo córka wstała i je już śniadanie. coś kaszle i nos zatkany ma od wczoraj więc znowu siedzimy w domu bo pogoda nie bardzo 🤢 będe podglądać forum żeby znowu nie nadrabiać 40 stron 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeju udało mi się nadrobić zaległości 🤪 🤪 🤪 Aż mnie oczy rozbolały od czytania 😁
Wczoraj mieliśmy aktywny dzień i dzisiejsze lenistwo mnie drażni. Synalek śpi, m też śpi po pracy.... 10 rano a ja leżę w łóżku z laptopem i nie wiem co ze sobą zrobić :/

Karolka już pędzę czytać tylko napisz na której to stronie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie szukam na tych czerwcówkach i zaczęłam się zastanawiać czy mi już na oczy padło 😁
Tusia ja ostatnio nie lubię takiego lenistwa, bo mnie energia rozpiera... tylko później cierpię bo kręgosłup dokucza.. Ale to nic, bo jak młody wstanie to pójdziemy spacerkiem do sklepu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
właśnie nadrobiłam to co pisałyście 😉 chyba z 30 min czytałam... jak książkę.
U nas cały czas pada i zimno... dlatego leniuchuje z mężem w domu 🙂 niedawno co zjedliśmy śniadanko. A ja znów głodna 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie czytajcie tego, bo po co sie nastawiac.. U Was wcale nie musi byc tak tragicznie... jak to mawia moj znajomy.. 🙂 Co to za problem? 😉 Jak cos weszlo to musi przeciez wyjs 😮 😁
Troche racji ma madrala 😉)

Ja sie nie denerwuje, jedynie bym nie chciala byc nacinana, ale to sie okaze, bo czasu jeszcze sporo.. w sumie 4 miesiace 😁

Z moim gardlem dzisiaj lepiej, co prawda odksztuszam caly czas, ale juz tak tragicznie nie boli. Dobrze, zrobilam, ze nadia pojechala na noc do babci, bo przynajmniej sie wyspalam choc raz 😉)

Tona ciuszkow lezy w wannie w pokoju, a nie wiem gdzie mam je pochowac, bo prac juz teraz to zdecydowanie bezsens... 😉)
Dzis jak sie obudzilam, to podziekowalam sobie, ze nie musze wstac na 7 do pracy 😉)

A teraz sobie Ich Troje zapuscilam przy lapku hahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...