Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Tusia ja z M też od początku mówiliśmy do brzuszka jak do chłopca 😉 zresztą cała rodzina i od męża strony i od mojej mówiła że będzie syn 😁 no i jest, to sie czuje 😉

to prawda - ja czulam od poczatku dziewczynke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
A moja siostra mi mowila, ze w ogole nie miala tej glukozy zlecanej a chodzila do bardzo dobrego gina w Poznaniu.. to trzeba, czy nie trzeba???


nie znam sie... ale chyba każda kobieta w ciąży ma to zalecane, tylko w różnych dawkach... 🤨 zresztą sandros trzeba pytać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czemu tak duzo Karolina, zrob sobie too na Marcelinskiej w krwiodastwie ja placilam 11 zl taniej za to jedno badanie niz na Polnej.

Co do glukozy to trzeba... Hmmm.. no znaczy zmusic nikt nie moze.. ale jak dla mnie czy ma sie cukrzyce czy nie jest dosyc istotne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
A czemu tak duzo Karolina, zrob sobie too na Marcelinskiej w krwiodastwie ja placilam 11 zl taniej za to jedno badanie niz na Polnej.

Co do glukozy to trzeba... Hmmm.. no znaczy zmusic nikt nie moze.. ale jak dla mnie czy ma sie cukrzyce czy nie jest dosyc istotne...

ano tyle biora w labo tam gdzie chodzę na al. solidarnosci 🤨
Z ta glukoza to dziwna sprawa... dr Puacz z Polnej dwa razy prowadzil ciaze mojej siostry i ani razu jej tego nie zlecil, a ona sama nie wiedziala, ze to jest az takie istotne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Toxoplazmoza IgM i IgG jest po 23 zł czyli za oba zapłacisz 46 zamiast tych 75zł.

ja ostatnio, tzn pod koniec stycznia, placilam za dwie 75 zł 😮

Też bym musiała iść na toxo bo jeszcze nie robiłam....
Więc Karola jakbyś szła na marcelińską, to przejade się z Tobą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziwne że nie dają wam skierowań na te badania... 😮 ja jeszcze za ani jedno nie płaciłam, wszystko mam na nfz, i za każdym razem od mojego gin wychodze ze skierowaniami na badania... może sie upominajcie, bo po co płacić.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina , a dwa skoro, poprzednie wyniki oba wyszly ci ujemne nie ma potrzeby robic teraz Igm i Igg wystarczy zrobic tylko te przeciwciala, ktore mowia o zakazeniu w danym momencie, zeby spr czy czasem przez ten czas nie doszlo do zarazenia...

Te przeciwciala czy mialas kiedykolwiek toxo sa nie potrzebne....

Ja za drugim razem robilam, juz tylko jedne, bo i tak nic nowego to nie wnosi, bo jesli na przetrzeni poczastku ciazy a teraz doszlo do zarazenia i tak przeciwciala Igm beda podniesione...
Mam nadzieje, ze w miare zrozumiale wytlumaczylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Karolina , a dwa skoro, poprzednie wyniki oba wyszly ci ujemne nie ma potrzeby robic teraz Igm i Igg wystarczy zrobic tylko te przeciwciala, ktore mowia o zakazeniu w danym momencie, zeby spr czy czasem przez ten czas nie doszlo do zarazenia...

Te przeciwciala czy mialas kiedykolwiek toxo sa nie potrzebne....

Ja za drugim razem robilam, juz tylko jedne, bo i tak nic nowego to nie wnosi, bo jesli na przetrzeni poczastku ciazy a teraz doszlo do zarazenia i tak przeciwciala Igm beda podniesione...
Mam nadzieje, ze w miare zrozumiale wytlumaczylam 🙂

no w miare zrozumiale 🙂 ale to ktore dokladnie mam sobie zrobic?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂
wróciłam od stomatologa, musiałam iść na wizytę kontrolną bo ostatno byłam rok temu a w ciąży to różnie bywa z tymi zębami i lepiej wyleczyć jeśli coś jest, od 2 dni w nocy śnił mi się ten dentysta z ogromnym wiertłem.. więc byłam lekko zestreswana bo w razie czegoś to bez znieczulenia wolałabym mieć robione i troche bałam się ewentualnego bólu, ale okazało się, że na narazie ząbki mam wszystkie zdrowe...uff 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pomyliły mi się albumy... 🙂 i musiałam link zmienić...
mój album który kupiłam to ten:
http://allegro.pl/moje-pierwsze-piec-lat-a-geddes-album-dziecka-i2348275859.html
już nie mogę sie doczekać jak będę go wypełniać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...