Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
a ja po zakupach czekam w koncu na obiadek 🙂 moje dziecko szaleje chyba z glodu 😁 tusia to ja ja jutro 6:45 wyruszam z Kalisza 🙂

A ja będę na Ciebie czekać już o 8:40 😁 i w razie co będę dzwonić i pytać gdzie jesteś jakbym nie mogła Cię znaleść 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
a ja po zakupach czekam w koncu na obiadek 🙂 moje dziecko szaleje chyba z glodu 😁 tusia to ja ja jutro 6:45 wyruszam z Kalisza 🙂

A ja będę na Ciebie czekać już o 8:40 😁 i w razie co będę dzwonić i pytać gdzie jesteś jakbym nie mogła Cię znaleść 😜

poznacie sie po brzucholkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
ja też bym po moim nie posprzątała, na początku chodziłam jak taka głupia i wszystko podnosiłam i odkładałam na miejsce, ale wiedziałam, że tak nie mogę go przyzwyczajać, przeprowadziłam rozmowę, a potem jak tylko np. nie odnosił talerza do kuchni po obiedzie, to wystarczyło moje groźne spojrzenie i już wiedział... grzecznie wracał i odnosił talerz, z czasem juz nie musiałam mu spojrzeniem przypominac, jakoś weszło mu w krew
ale nie ze wszystkim tak się da...skarpetki często leża obok kanapy zamiast w koszu na brudy... eh


ja z moim tak samo zrobiłam, tylko dotyczylo to opuszczania klapy w sedesie i ostatnio opuszczania prysznca, bo przeciez wyciągać się nie mogę 😜 za kazdym razem jak szłam do łazienki i widziałam, ze jednego czy drugiego nie zrobił to musiał się wracac i poprawiać. z talerzami różnie jest, ale mamy umowe, ze jak jedno gotuje, to drugie zmywa (niestety zmywarki nie mamy 😞) a teraz czasem stosuje sie do porady mojej koleżanki... trzeba czasem poudawac, że się źle czuje, wtedy może nawet firanki powiesic 😜 🙂 do odkurzacza przestalam się dotykac, a jak już to robię, to bardzo ostentacyjnie przy nim, zeby widział, ze dzwigam... wtedy podrywa zadek i mówi "daj,ja to zrobię", a ja nie protestuję i grzecznie oddaje sprzet 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
a ja po zakupach czekam w koncu na obiadek 🙂 moje dziecko szaleje chyba z glodu 😁 tusia to ja ja jutro 6:45 wyruszam z Kalisza 🙂

A ja będę na Ciebie czekać już o 8:40 😁 i w razie co będę dzwonić i pytać gdzie jesteś jakbym nie mogła Cię znaleść 😜

poznacie sie po brzucholkach 🙂


ale Wam zazdroszczę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
A mi się marzy placek drożdżowy z truskawkami 😜 albo z rabarbarem 🤔
Moja córka za to ma smaka na kremówki 😮
Ciekawe co mój M by zjadł 🙂
Każdy co innego .


placek drożdzowy... mmmmm.... narobiłas mi smaka i już u mamci zamawiam na jutro 😉 i jeszcze botwinkę zamówię 🙂 bo też za mną chodzi już parę dni :P
truskawek też doczekać się nie mogę... ponoć juz są, ale przy tej deszczowej pogodzie, to pewnie kwaśne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Znak rozpoznawczy duże brzuszki 😜
Ale macie dobrze z tym spotkaniem ,czemu ja tak daleko mieszkam 😞


Mixi my musimy szczecińskie spotkanie brzuchatek zorganizować 🙂 tylko u nas żadnej kampanii nie ma :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
a ja po zakupach czekam w koncu na obiadek 🙂 moje dziecko szaleje chyba z glodu 😁 tusia to ja ja jutro 6:45 wyruszam z Kalisza 🙂

A ja będę na Ciebie czekać już o 8:40 😁 i w razie co będę dzwonić i pytać gdzie jesteś jakbym nie mogła Cię znaleść 😜

poznacie sie po brzucholkach 🙂

jak wyjdzie z autobusu to najpierw zobacze brzuch, a później pojawi sie Emi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
mixidixi napisał(a):
Znak rozpoznawczy duże brzuszki 😜
Ale macie dobrze z tym spotkaniem ,czemu ja tak daleko mieszkam 😞


Mixi my musimy szczecińskie spotkanie brzuchatek zorganizować 🙂 tylko u nas żadnej kampanii nie ma :/

to bez kampanii 🙂 u mnie kampania to tylko pretekst do spotkania z dziewczynami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
buffy85 napisał(a):
mixidixi napisał(a):
Znak rozpoznawczy duże brzuszki 😜
Ale macie dobrze z tym spotkaniem ,czemu ja tak daleko mieszkam 😞


Mixi my musimy szczecińskie spotkanie brzuchatek zorganizować 🙂 tylko u nas żadnej kampanii nie ma :/

to bez kampanii 🙂 u mnie kampania to tylko pretekst do spotkania z dziewczynami 🙂


a u mnie to chyba nawet nie ma z kim się spotkać, bo z wawy to chyba sama jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
inirtam napisał(a):
też żałuję, że to spotkanie tak daleko... swoją droga sporo was z poznania i okolic 🙂

czy ja wiem, czy duzo... na jutro szykuje sie nas 5 🙂


nooo 😉 to nie mało 🙂

ps. byłam dziś u drugiej kumpeli, co termin ma na 21 czerwca, ale od trzech tygodni lezy, bo szyjki to juz prawie nie ma, tak się mała pcha na ten świat 🙂 dziś rano chyba czopa zgubiła... wiec pewnie niebawem się zacznie dziać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
A mi się marzy placek drożdżowy z truskawkami 😜 albo z rabarbarem 🤔
Moja córka za to ma smaka na kremówki 😮
Ciekawe co mój M by zjadł 🙂
Każdy co innego .


ojej, za mną waśnie taki drożdżowiec z rabarbarem chodzi już od ponad tygodnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...