Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 a moj Bartek ma 3 dni wolnego od jutra 🤪 🤪 my szlismy spac kolo 4 nad ranem...i w sumie nie spalam caly czas bo mala ciagle sie ruszala i mi niestety skakala po pecherzu ze co 20 bite minut chodzilam do wc 🥴 teraz zjadlam obiadek wypije kawke i dalej spac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marylu na pewno przez to, ze masz tyle na glowie.. jak ja mam dzien, ze zapiernicam od rana do wieczora, to tez cuje malutka dopiero jak sie wieczorkiem poloze 😉)

Nie zazdroszcze ci bolu tej nerki ;//
Ja przezywam tez katusze ostatnimi czasy z tym nerwem kulszowym i byc moze nie zmieni sie to do konca ciazy.. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Tusia jakie slodkie ciuszki 🙂 najbardziej lubie te z uszkami 🙂
ale dzis leniwy dzien, nawet nie mam weny, zeby z wami popisac. zaczelam sie pakowac, bo dzis wyruszam na tydzien do rodzicow i nie wiem jakie ciuchy wziac, bo pogoda dziwna... 😮 no wiec biore duzo wszystkiego, moj M sie smieje, ze bagaz jakbym na conajmniej miesiac wybywala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
Tusia jakie slodkie ciuszki 🙂 najbardziej lubie te z uszkami 🙂
ale dzis leniwy dzien, nawet nie mam weny, zeby z wami popisac. zaczelam sie pakowac, bo dzis wyruszam na tydzien do rodzicow i nie wiem jakie ciuchy wziac, bo pogoda dziwna... 😮 no wiec biore duzo wszystkiego, moj M sie smieje, ze bagaz jakbym na conajmniej miesiac wybywala 🙂

szkoda, że jedziesz dzisiaj 🙂 bo miałyśmy zamiar w środę porwać Cię z Sandrą na spacer, ale się nie załapiesz 😁 😁 żałuj ! 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
achh no widzisz Tusia, tez zaluje... 🤨 zawsze sobie jakies dziwne terminy na spotkanie ustalacie, jak nie w pracy jestem, to akurat wyjezdzam 🤔

Dobra to pójdziemy TEŻ na spacer jak wrócisz 🙂 nie ma problemu 😁 może ktoś jeszcze dołączy?? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
achh no widzisz Tusia, tez zaluje... 🤨 zawsze sobie jakies dziwne terminy na spotkanie ustalacie, jak nie w pracy jestem, to akurat wyjezdzam 🤔

Dobra to pójdziemy TEŻ na spacer jak wrócisz 🙂 nie ma problemu 😁 może ktoś jeszcze dołączy?? 😎

No ja mysle 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jeszcze nie polazłam 😁 ale za to się ogarnęłam 🙂 o 16 daje kotom jeść więc troche czasu jeszcze mam 🙂

MOJITO (Mohito, mochito) Drink 🤪
Składniki: 40 ml Rumu, vódki lub piwa, kilka liści mięty, pół limonki, łyżka cukru trzcinowego, woda gazowana
Dekoracja: liście mięty
zawsze kupowałam w Pizza Hut, ale tam mają z piwem lub bez alkoholu ale pysia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja muszę się ubrać, bo dzisiaj jadę na nockę do mojego chłopa.
Ale jakoś entuzjazmu u mnie nie widać 😁
Napisał mi, że zostawił mi pół pizzy kebab i myśli, że to mnie ruszy hehe 🙂
ale co jak co - i tak naleśniki muszą dziś być ☺️

Uciekam więc laseczki 🙂 do usłyszenia jutro pewnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...