Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to widzę Sandra że miałyśmy bardzo podobne przejścia 🙂 ja też bardzo szybko wróciłam na uczelnie choć na początku to tylko niektóre wykłady jeździłam. Ale mój mały sam przy cycku zasypiał przy każdym jednym karmieniu i ciągle go musiałam wybudzać żeby się najadł. Co dziwne ani przez myśl mi nie przeszło żeby dać mu butelkę 🤔 Chyba byłam zbyt leniwa na mycie butelek i przygotowywanie mieszanki zwłaszcza w nocy 🙂 Jak mi teraz dziecko będzie tak na cycku zasypiać to chyba będę odciągać pokarm i dawać mu z butelki żeby przynajmniej wiedzieć ile zjada żeby te karmienia były jakieś konkretne a nie co 1,5-2 godziny..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja od tej 6 pomyłam naczynia, wymyłam kuchnie i łazienkę, ogarnęłam kurze... Więc jak mamuśka wróci do domu to chyba sama w to nie uwierzy 😁
no i zasiadłam do was 🙂 bajeczki, buteleczki - trzeba będzie się przyzwyczaić do tego 🙂

Tak mnie wzięła ochota na herbatę z cytryną, że do kubka wycisnęłam połowę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może to przez to że ja leżę... ale dziś nie było przerwy w ruchach dłuższej niż 5 minut...
oczywiście zrobiłam podstawowy błąd i zaczęłam czytać na necie .... pierwsze skojarzenie nadmiernej ruchliwości to wielowodzie... do tego dochodzi duży brzuch i zagrożenie konfliktem serologicznym........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też od rana na nogach... musiałam troszkę poczytać przed egzaminem 😉 a teraz się powoli zwijam... trzeba się ogarnąć i zmykać na uczelnie. niestety dzisiaj dalej cały dzień mam zajęcia :/ te studia mnie wykończą... a mały szaleje jak najęty, mam nadzieję że na czas egzaminu da mi spokój żebym mogła się skoncentrować 😁
miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti też jestem zdania żebyś nie czytała bo tylko się zdenerwujesz!!!!Ja poczytałam o tym wielowodzie i sama się przeraziłam,też mi się wydawało że jakiś wielki ten brzusio mam ale na ostatniej wizycie położna pierzyłam i idealny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi lekarz na izbie powiedział że mam baaardzo duży brzuch jak na ten tydzień ale nie mówił nic o większej ilości wód płodowych,więc się nie martwię. Przecież by mi powiedział prawda???? Zaraz chyba pójdę się przespać...

Isa powodzenia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti nie czytaj w necie nic !! Pamietam jak ja czytałam o tych taśmach owodniowych... To daje tylko dodatkowe zmartwienia ! 😘

Sandra no jak mnie nie ma o 11 na forum tzn, że gnije w łózku 🙂 wczoraj miałam taki dzień, że cały przeleżałam ze względu na to jak się czułam ale dziś na szczęście lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Aisza2612 napisał(a):
Hej,
ja też jeszcze w szlafroku ale to przez moją nerkę 😞 obudziła mnie o 4 i od tamtej pory boli 🤢 ja się zastrzelę chyba.

a co lekarz powiedział o tej nerce? dał jakieś leki?

Mam brać nospę 3 razy dziennie i jak już nie będę mogła wytrzymać to do szpitala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
cześć!
Za to mój mały od kilku dni słabo się rusza 😞 może dlatego, że ciągle coś robie przy przeprowadzce, a i brzuch mnie ciągle boli :/
Pogoda straszna, leje deszcz i chłodno! najlepiej wogóle z domu nie wychodzić.

Kochana jak ty ciagle dziecko kołyszesz to on sobie spi w najlepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂 zajadam wlasnie z M sniadanko 😁 sandra przeczytalam twoj post o mlodej i sie usmialam 😁 niemozliwa 😁 mnie mala tez obudzila kolo 7 bo zachcialo jej sie skakac po pecherzu a tak to szalala cala noc ale dala mi zasnac 😁
doti tez jestem zdania zebys lepiej nie czytala tych glupot bo zazwyczaj nic madrego nie pisza;/ mi lekarz nie kazal zagladac do neta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Tak mam nadzieje że śpi! 😉 troche tak smutno jak mało się rusza 😞
Aisza to słabo 😞 nospa na takie bóle :/ a pomaga chociaż?

Właśnie, że nie bardzo i podobno mam brać do końca ciąży. A i mam Femisept URO - ziołowe tabletki na oczyszczenie dróg moczowych i nic więcej. Ale jutro mam wizytę u lekarza z nowymi wynikami i zobaczymy może da mi coś co będzie działać 🤔 chociaż nie chciałąbym za dużo obżerać się tabletkami i nie truć synka ale cóż zrobić. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale chociaż mój Marek jest w domu i mi przyniósł śniadanko do łóżka, kawkę i teraz truskaweczki ze śmietaną także trochę mnie podnosi na duchu 🙂 ale już w nocy wyjeżdza. Zaproponowałam mu żeby wziął sobie trochę urlopu bo mi tak dobrze ale się nie zgodził 😉 niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...