Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Toz to jakas masakra z tymi cycami 🙂)
Oni sie ciesza, a my musimy to dzwigac...

A mi nie wiem dlaczego, co sie obudze, to normalnie mam oczy jakby mi lzawic mialy za chwile...;// nie wiem moze cos pyli 🙂


kup sobie jakies krople do oczu albo solą fizjologiczną przemywaj, może pomoże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
też nie za bardzo lubię moje "nowe", powiększone cycki :/ w nic się nie chcą zmieścić 😞


ja to się załamałam i dosłownie poryczałam, jak się okazało, że nie wchodzę w żadną sukienkę mojej mamy (chciałam od niej na wesele pożyczyć i byłam przekonana, ze się zmieszczę, a tu zonk 😉 ), a mama biuścik ma pokaźny i ogólnie okrąglejsza jest niż ja... hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh, zwariowac mozna... nie che mi sie oczywiscie wstac i nic zrobic 😉) O 12 mnie mama odwiedzic ma... wiec pewnie sie za prasowanie wezmie ;// a ja mialam isc dzisiaj do pracy odebrac jajka, bo zamawialam.. ale tak mzy , ze ani mi sie mysli szykowac dwojke dzieciakow i na dwor wychodzic ..;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez lenia dziś złapałam konkret 😁 jeszcze w piżamie siedzę, co prawda już po śniadanku, ale dookoła bajzel... musze się ogarnąc jakoś i po jakieś zapasy do lodówki skoczyć... może jeszcze gdzieś sie przejdę... wiecie, że nigdzie nie mogę znaleźć wiązanych czapeczek dla maluchów 🤢 takich zwykłych bawełniaków, na sam początek, żeby było... a nie będę w smyku czy w mothercarze płacić 30zl za kawałek bawełenki :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
ja tez lenia dziś złapałam konkret 😁 jeszcze w piżamie siedzę, co prawda już po śniadanku, ale dookoła bajzel... musze się ogarnąc jakoś i po jakieś zapasy do lodówki skoczyć... może jeszcze gdzieś sie przejdę... wiecie, że nigdzie nie mogę znaleźć wiązanych czapeczek dla maluchów 🤢 takich zwykłych bawełniaków, na sam początek, żeby było... a nie będę w smyku czy w mothercarze płacić 30zl za kawałek bawełenki :/


a w pepco nie ma?? tam widziałam kiedyś czapeczki za 2,99zł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
inirtam napisał(a):
ja tez lenia dziś złapałam konkret 😁 jeszcze w piżamie siedzę, co prawda już po śniadanku, ale dookoła bajzel... musze się ogarnąc jakoś i po jakieś zapasy do lodówki skoczyć... może jeszcze gdzieś sie przejdę... wiecie, że nigdzie nie mogę znaleźć wiązanych czapeczek dla maluchów 🤢 takich zwykłych bawełniaków, na sam początek, żeby było... a nie będę w smyku czy w mothercarze płacić 30zl za kawałek bawełenki :/


a w pepco nie ma?? tam widziałam kiedyś czapeczki za 2,99zł 😉


no właśnie nie mam nigdzie po drodze pepco... a ostatnio, jak byłam, to nic nie było, nawet pieluch tetrowych 😞
mam mi mówiła, że u nich gdzieś nowy otworzyli, to może jak będę w weekend, to podjadę...
idę się ubrać wreszcie i spadam do biedry i po truskawy 😁 😁
do później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi ciężko wyjść z wanny 😁
I jeszcze na dodatek czeka mnie dziś golenie tam na dole 🤔 przed basenem masakra jakaś .
Idzie ocipieć . A i lenia też mam strasznego , ale mój M zrobił w sobotę gołąbki i na szczęście nie trzeba gotować obiadu tylko ziemniaczki oskrobać i będzie git 😉
Tylko że ziemniaczki kupiłam sobie malutkie kuleczki i zawsze kilogram obieram przez godzinę 😜
ale za to jakie są pychotkowe mmmmmmm. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
buffy85 napisał(a):
inirtam napisał(a):
ja tez lenia dziś złapałam konkret 😁 jeszcze w piżamie siedzę, co prawda już po śniadanku, ale dookoła bajzel... musze się ogarnąc jakoś i po jakieś zapasy do lodówki skoczyć... może jeszcze gdzieś sie przejdę... wiecie, że nigdzie nie mogę znaleźć wiązanych czapeczek dla maluchów 🤢 takich zwykłych bawełniaków, na sam początek, żeby było... a nie będę w smyku czy w mothercarze płacić 30zl za kawałek bawełenki :/


a w pepco nie ma?? tam widziałam kiedyś czapeczki za 2,99zł 😉


no właśnie nie mam nigdzie po drodze pepco... a ostatnio, jak byłam, to nic nie było, nawet pieluch tetrowych 😞
mam mi mówiła, że u nich gdzieś nowy otworzyli, to może jak będę w weekend, to podjadę...
idę się ubrać wreszcie i spadam do biedry i po truskawy 😁 😁
do później 😉


dziwne, jestem pewna że w tym pepco koło mnie były też pieluchy tetrowe 😉 ale mam nadzieję, że w weekend uda Ci się wszystko znaleźć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmmm nie rob apetytu, bo tez bym sobie zjadla jakis owoc, ale nie mam nawet jak wyjsc.. dopiero jak mama przyjdzie, bo dzieciakow w ten deszcz nie chce ciagac, a przede wszystkim nie chce mi sie ich ubierac poki sie tak ladnie bawia 🙂)

Juz 40 minit razem i o dziwo zadne nie wylo 😉)) heheh 🙂) ale do 17 baaaaardzo duzo czasu 🙂)

A mi jesli chodzi o caloksztalt to schudly rece, nogi i dupa 😉) A poszlo w cycki i brzuch...

Dzisiaj sie wazylam i od najnizszej wagi przytylam w sumie 3 kg, a jesli patrzec na caloksztalt wyjsciowej w ciazy to 1,5kg 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to widzę Sandra ,że dobrze się trzymasz . Ja od początku ciąży już ok.7 kg. na plus ,ale mam jeszcze zapas mogę przytyć ok. 4 kg do końca ciąży to razem będzie 11 kg . no i nie przekroczę magicznej granicy 70 kg. 😜
Z córką jak rodziłam to miałam 89 kg. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No synalek zasnął, ja leżę sobie na podłodze w jego pokoju bo na naszym łóżku małż śpi po nocce.
Powiem Wam, że ciężko mi było przetrzymać pierwszą godzinę po tej glukozie, bo było mi słabo, kręciło się w głowie, puls szalał a brzuch bolał od siedzenia. Jak już znalazłam wygodną pozycję to prawie udało mi się zasnąć,tylko jakaś babka zapytała czy dobrze się czuję i się rozbudzilam 🙂 Były wolne ławki żeby się położyć, ale drewniane twarde ciut za wąskie dla mnie hihihi No ale jakoś przeżyłam, dotarłam do domku i dziś już tylko leżeć będę. Bo mimo, że nie chodziłam dużo tylko siedziałam to i tak kłucie w kroku czuję.
Do gina będę się jutro próbowała dostać. Nie wiem czy w ogóle będą rejestrować ale pogadam z położną i powiem jej z jaką sprawą idę to może mnie wciśnie. Przecież nie będę w wielkiej niewiadomej siedzieć dwa tygodnie jeszcze....
Na cycki póki co nie narzekam - najwyżej na to że jak siedzę to opadają na brzuch i pocą się od spodu... Nawet dobry stanik nie pomaga :P Z wagą też nie jest tragicznie, ostatnie ważenie pokazało 70,5 kg czyli 4,5 na plusie od początku ciąży.. Nie jest źle. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, witam się i ja.
Też mam lenia od rana i w piżamie śmigam 🙂 no i oczywiście obudziłm się z bólem ale tym razem zaczęło się od kłucia w prawym boku a teraz już czuję, że przechodzi na nerkę. 😞 Ale mam na szczęście dzisiaj wizytę i odbieram wyniki to może mi coś poradzi na te bóle bo tak się żyć nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
ja tez lenia dziś złapałam konkret 😁 jeszcze w piżamie siedzę, co prawda już po śniadanku, ale dookoła bajzel... musze się ogarnąc jakoś i po jakieś zapasy do lodówki skoczyć... może jeszcze gdzieś sie przejdę... wiecie, że nigdzie nie mogę znaleźć wiązanych czapeczek dla maluchów 🤢 takich zwykłych bawełniaków, na sam początek, żeby było... a nie będę w smyku czy w mothercarze płacić 30zl za kawałek bawełenki :/


a ja wiazane mam takie wieksze na 6 miesiecy na poczatek mam malutkie wciagane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od Pani giny...znowu maleństwo wcisnęło się i nie widać, kto tam siedzi..jak tak się będzie ukrywać to do porodu nie będę wiedziała ha ha ha

A placek z truskawkami wyszedł pyszny....został pochłonięty w jeden dzień przez męża i syna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...