Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka czasami nawet nie ma co zwarac na uwage na to co gadaja babcie i inni ja wiem po swoich relacjach z tesciowa postawilam sie jej robie po swojemu i widze ze zbastowala ostatnio jej mowie ze chcialabym zrobic chrzciny w I badz II swiete Bozego Narodzenia i ze naliczylam 25 os a ona ze gdzie mamy zamiar robic a ja mowie ze nie wiem bo u mnie w domu to raczej nie pomieszcze tyle os i ze moze uda sie wynajac mala salke tak zeby koszty byly nie duze to z taka duma odezwala sie jak was stac ja sie nie wtracam 🙂 wie juz jej o niczym nie powiem tylko bede dzialala bo nie ma co liczyc 🙂 a wiecie co mi wreczyla na dzien dziecka? slodycze prosiaczka i tygryska do przyklejenia np. nad lozeczko i basnie i uwaga co jest napisane z przodu : Poczytaj mi babciu ... a na odwrocie Babcia czyta najpiekniej 😮 dobre sobie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
a wiecie co mi wreczyla na dzien dziecka? slodycze prosiaczka i tygryska do przyklejenia np. nad lozeczko i basnie i uwaga co jest napisane z przodu : Poczytaj mi babciu ... a na odwrocie Babcia czyta najpiekniej 😮 dobre sobie 😮


hehe-dobre 😁 się uśmiałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
sandra chyba ze podrzucimy jej mala bo bedziemy chcieli gdzies wyjsc to wtedy poczyta 😉
buffy tez sie usmialam 😁 nie to zeby beszczelna byla 😁


nie no wcale 😉 hehe!
na szczęście moja teściowa nie robi mi takich prezentów 😉 właściwie to nic nam jeszcze dla Maleństwa nie kupiła :/ no podobno miała w planie łóżeczko-ale że nam o tym nie powiedziała i sami kupiliśmy bo się nawinęła okazja to teraz biedna już nie wie - hehe! wstępnie ma nam kupić na razie pościel i materac, ale dopiero w sierpniu, więc zobaczymy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mów, że jeszcze dziś będziesz go wcinać 🤪 hehe
tak sobie myślę, że moze jutro pójde na fitness dla kobiet w ciąży... jest w klubie niedaleko mnie, ale jedne zajęcia kosztują 25zł, a w pakiecie za miesiac (1x tyg) 85zł... ale ciekawa jestem, jak to wygląda w ogóle 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...