Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emi postaraj się odciąć od mamy i brata, bo będą Cię wykorzystywać do końca życia. A jak bardzo się o nich martwisz, to wyślij do nich opiekę społeczną.

Sandra uwielbiam te twoje przekręcone słowa... gdzie kupiłaś jogurt "maturalny"? 😉

Ja wywlokłam zwłoki z łóżka i przeszłam z synkiem na polko. Co prawda rosi deszczyk ale co tam... młody w gumiakach poleciał do największej kałuży i teraz wróciliśmy bo spodnie mokre do samego pampersa 😆 Niech dziecko ma coś z życia 😎 Byliśmy ledwo 20-30 minut a ja mam dość jak po godzinnym spacerze. I to po samym staniu! Już się dziś z łóżka więcej nie ruszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
sandroos napisał(a):
Taaaa na Polnej juz sie wtrynice jak tam same brzucholce 🙂) Bo na Polna idziecie , tak??

Hmmm... a co do fatygi 🙂To jak tak dbacie, zebym sie wyspala, to moze jednak zaprosze Was po badaniu na wyzere z rzodkiewek 🙂)

Ja nie wierze, ze Tusia tak wczesnie wstanie, chyba ze kociambry ja obudza 🙂) 😁

No to niech sie robi, bo ja jobla dostane jka ma byc taka pogoda ;//

na serbską 😜

Ale, że idziemy na Serbską to nie znaczy, że nie możemy wpaść do Sandry na rzodkiewki jak Karolka będzie miała czas 😁
A co do budzenia... Moja mama mną potrząsa trochę zanim wyjdzie do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
sandroos napisał(a):
Taaaa na Polnej juz sie wtrynice jak tam same brzucholce 🙂) Bo na Polna idziecie , tak??

Hmmm... a co do fatygi 🙂To jak tak dbacie, zebym sie wyspala, to moze jednak zaprosze Was po badaniu na wyzere z rzodkiewek 🙂)

Ja nie wierze, ze Tusia tak wczesnie wstanie, chyba ze kociambry ja obudza 🙂) 😁

No to niech sie robi, bo ja jobla dostane jka ma byc taka pogoda ;//

na serbską 😜

Ale, że idziemy na Serbską to nie znaczy, że nie możemy wpaść do Sandry na rzodkiewki jak Karolka będzie miała czas 😁
A co do budzenia... Moja mama mną potrząsa trochę zanim wyjdzie do pracy 🙂

heheeh potrzasa, a Ty pewnie dobudzasz sie po 3 godzinach:P do sandry na rzodkiewy jak najbardziej mozemy wpasc 😁:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
heheehe Tusia jak na razie nie zostalysmy zaproszone, tylko sie wprosiłyśmy 😜 😜 😜 😁

Cytuję wpis Sandry 😁 ` Hmmm... a co do fatygi 🙂 To jak tak dbacie, zebym sie wyspala, to moze jednak zaprosze Was po badaniu na wyzere z rzodkiewek 🙂) ` więc ja w tym czuję zaproszenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przez tą pogodę jakaś migrena mnie złapała 😞 łeb mi pęka i w dodatku mały szaleje że nie da się wytrzymać !! pcha się strasznie we wszystkie strony... aż mi nieprzyjemnie 🤨 czuje jakby mi brzuch miał zaraz pęknąć.

przez was dalej zrobiłam się głodna... i co najgorsze nie wiem na co mam ochotę... zaczynam marudzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie złapała leciutka zgaga, ale zapijam wodą i póki co minęła... Teraz tylko czekać aż znowu mnie złapie skubana 🙂 Brzuch mnie lekko pobolewa po prawej stronie, trzeba no-spę wrzucić na ząb 🙃 I mnie jakoś oczy bolą od samego rana 🤔 co za pechowa pogoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti dokladnie czytasz posciki 🙂) Ja zazwyczaj omiatam wzrokiem i nie widze literowek 🙂) A "maturalny", bo kupiony na mature i stoi i czeka az ktos go zje hahaha 🙂)

A z rzodkiewkami to chodzi o, to ze jak bylyśmy na konferencji to wzięlam dwa pęczki i ciągle przegryzałam rzodkiewkę 🙂 No i od tego dnia co dzien pochlaniam minimum pęczek 🙂) heheh 🙂) Dzisiaj do każdego posiłku były dwie trzy rzodkiewki.

Tak, tak czujcie się zaproszone 🙂

Ogarnęłam szafę cała i komodę. I cała komoda dla Tatianki. Nadia bez żalu się wyprowadziła bez problemu robiąc miejsce dla siostrzyczki i chyba dumna jest, że ma szafę wspólnie z rodzicami.
Narobiłam się, więc teraz chwila przerwy na kawkę. 🙂

Isa to chyba rzeczywiscie od tej pogody, bo mnie tez głowa boli nieziemsko od rana,a teraz ból przyjął jakieś apogeum ;//

Kurde zła jestem, bo czekam na wypis ze szpitala juz 6 dni, i jakoś go dostać nie mogę , a nie chcę sąsiadki jakoś specjalnie męczyć... mogłabym iść sama i już bym go miała w domku ;//
No ale juz poczekam 🙂 Wieczorkiem do niej podejdę i zapytam 😉)

Jeszcze 1, 5 h i będzie kolacyjka 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie wkurwili w szkole ostatniej 😠 😠 Zapisałam się na weterynarię, ale byłam tylko na 2 zajęciach bo latanie po oborach to nie dla mnie... Zapłaciłam za pierwszy miesiąc nauki a oni twierdzą, że nie mają wpłaty 🤔 Później pisałam do nich pismo o rezygnacji ze szkoły i babka w sekretariacie mi je przyjęła, a teraz dzwoni i mówi, że jest zaległość w płatnościach prawie 900zł za zajęcia 😮 Tłumacze jej wszystko, a on mówi, że żadnej rezygnacji w papierach nie ma 🤨 Jestem tak zła, że przez jakąś idiotkę nie będę płacić siana 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...