Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale cisza... 😉
ja właśnie wróciłam ze sklepu i kupiłam wszystko do spaghetti... teraz trzeba się zmobilizować i zacząć robić ...

no i w dodatku muszę skończyć pisać prace lic. zrobić kilkanaście projektów na uczelnie i nauczyć się na egzamin ustny 😮 mam na to tylko 1,5 tygodnia... koszmar! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos sosu do spaghetti to najlepiej zrobić taki z pomidorów z puszki i do smaku trochę bazylii i przecieru pomidorowego, ale jak kto woli... Jak mi się nie chcę, to tez czasem na leniucha robię ze słoiczka 🙂

Muszę się wam pochwalić dziewczynki, jutro jedziemy z mężem na cały długi weekend na Mazury, mam nadzieję, że pogoda dopisze 🙂 Już nie mogę się doczekać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
o jak mnei wkurza to euro!! a jeszcze się nie zaczęło!! całe miasto stoi 😠 😠 😠 ulice pozamykane, nigdzie dostać sie nie mozna... nic tylko stąd uciekać!!

zapraszamy do szczecina - tu spokój 😉 hehe 😉

ale mi się Maluch dziś wypycha-brzuch z jednej z strony dwa razy większy jak z drugiej 😉

Doti powodzenia na USG!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja u siebie takich rzeczy jeszcze nie zaobserwowałam, co najwyżej kończy się na falowaniu całego brzucha 😉 ale przeważnie wszystko do wewnątrz idzie 😉

z chęcią do szczecina bym pojechała, tylko dlaczego to tak daleko jest...
uciekam jutro, a najpozniej w piątek do rodziców i mam w nosie, co się bedzie tu działo 😁

byłam dziś u kumpeli i małego Franka... mały kończy w piątek 4 tygodnie, urodził się wielki, bo 60cm i 4320g, a ubranka w rozmiarze 56 jeszcze są dobre, co prawda obecnie tak na styk, ale to pokazuje jak zawyżona jest numeracja... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam.
Prenatalnych nie miałam, bo lekarzowi coś wypadło i idę w poniedziałek na 14:45 z tego co pamiętam.
Lekarz medycyny pracy załatwiony, ale w innym miejscu 🙂
I do dentysty idę w następny czwartek 😁

Nie ma to jak drożdżówka i puszka coli na placu zabaw co nie Sandra? 🙂 🙂 hehe

Teraz czas na obiad -> ryż z truskawkami 🙂

Na wieczór kupiłam sobie lody i mleczko w tubce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejć dziewczyny byłam dzisiaj z Zośka pierwszy raz u dentysty. Ryku narobiła niemiłosiernego ledwo weszła po czy jak usiadła na fotel to sama radosć. I bądź tu człowieku mądry :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
Tusia, szalejesz normalnie z tym jedzeniem!! 🤪 ja tez za chwilę wciągnę truskaweczki 😁


to ja też 😉 ale zachęcił mnie też lód o którym Tusia pisała... a są lody w lodóweczce-nic tylko korzystać ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...