Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja ogladam i jednym okiem sledze brzuszek 🙂)

I probuje ustalic jakis plan dzialania, jesli chodzi o nadchodzacy weekedn i przyszly 🙂 bo mamy tyle planow i nie ma opcji chyba, zeby byc wszedzie ;// a wszystko zachecajace ;/

I nie wiem co z wizyta zrobic, bo nadal nie wiem jak z wyjazdem.. jak sie dowiem okaze sie , ze za pozno dzwonie i nie ma terminow wczesniejszych, a jak wyjazd wpadnie to mnie nie bedzie w terminie wizyty i lipa.. a nie chcialabym az tydzien pozniej przekladac 🙂)

Ehhh ile tych wyborow 🙂 jak nic sie nie dzieje to nic 🙂 a tak to sie nawal robi 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mnie wymeczyło 😞 cala noc czulam jak mi sie wszystko napina i boli :/ a co troche, przysnelam, to uciekalam przed jakimis malutkimi cyber-robalami 😮 na szczęście juz ustepuje... a maluch buszuje mniej wiecej od 5.30... wesele odespane i znowu wczesne wstawanie sie zaczelo... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
idę dziś na wizytę, bo miałam mieć w zeszły piątek ale były odwołane bo coś lekarzowi wypadło pilnego i wszystkie ciężarówki są na dziś przepisane ale do innego lekarza 😮 w zastępstwie bo mój będzie dopiero teraz w piątek 15.06 - znowu trzeba tyłkiem świecić przed innym chłopem... ehh
mam nadzieję tylko, że będzie tak miły i sympatyczny jak mój gin 🙂
już jestem po kąpieli, co do golenia to jeszcze problemów nie mam 😜, mogę się na tyle zgiąć, że wszystko jeszcze widzę więc obyło się bez lusterka hihhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
hehe, nic nie szkodzi 😉 🙂 dawno Cie nie było Pati?


wiesz co, bo od soboty zaczęliśmy remont małego pokoju dla małej, w niedziele pojechaliśmy do teściowej i też cały zleciał
a od poniedziałku starałam się jak najmniej przebywać w domu bo mnie ten pył i brud wkurza..
wczoraj trochę poodkurzałam -+ ten pył gipsowy to najgorsze co może być!
no ale wczoraj Mariusz zaczął już malowanie, więc już kurzyć nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to powodzenia dziewczyny na wizytach 😉

przed nami też jeszcze druga część remontu - sypialnia... remont to w sumie dużo powiedziane, bo w zasadzie to trzeba ją tylko odświeżyc/pomalować i miejsce zrobić na łózeczko... chciałabym, zebysmy ze wszystkim wyrobili się przed wakacjami, bo jak wyjedziemy 30 czerwca, to wracamy dopiero w sierpniu, a w zasadzie to ja wracam, bo M dalej w rozjazdach i ściągnie pod koniec sierpnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Ja już poleciałam od rana na zakupki i strasznie się zmęczyłam .
Nakupowałam tyle ,że musiałam ciężkie taszczyć do domku.
I jeszcze to 4 piętro eh 😞
Ale za to u mnie ładna pogoda oby jutro też było tak bo chciałabym na cały dzień wybyć na działeczkę .
Dzisiaj pierwszy raz mój maluszek obudził mnie w nocy swoimi kopniaczkami 🤪
coraz silniejsze te nasze brzuszkowe dzidziusie 😁
No i nie obyło się bez skórczu łydki i to już jak miałam wstawać z łóżka 😠
Ciekawe co u Doti czy poleciała do tego gin .
Powodzenia na wizytach.
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...