Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
inirtam w takim przypadku to ma sie pewnie od tego ludzi 😎 mi ostatnio tesciowa mowi tak: a po co sie bedziesz golila? a jak juz to maszynka meska Maciek Cie ogoli ona twierdzi ze nawe do porodu nie gola 😁
doti zeby pozniej nie bylo tak ze do konca ciazy bedziesz musiala lezec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja bym na lusterko nie dała rady się ogolić. Nauczyłam się robić to na wyczucie 😉
Ja mam plan taki: jutro rano jadę jeszcze raz do mojego lekarza i to nie tyle na wizytę co po wyniki badań. A potem albo na izbę albo na prywatną wizytę. Chcę mieć zrobione USG gdzie mi lekarz wszystko powie, bo martwią mnie te przepływy czy na pewno wszystko jest w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podobno zdecydowanie mniej bolesne, a efekt na kilka tygodni...
może spróbuję najpierw u kosmetyczki (moja siostra ma taką, co za pół ceny wszystko robi i ponoć jest świetna), a potem sama... golenie mnie już wkurza... tym bardziej, że wakacje się zbliżają, a ja cały lipiec zamierzam nad morzem spędzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi nie stresuj się akcjami z bratem i matką... po co masz się denerwować?! olej to i po sprawie... żyj swoim życiem a oni niech sobie sami radzą... ale współczuję takiej akcji 🤨

Doti życzę powodzenia żeby wkońcu lekarz Cie przyjął i powiedział że wszystko ok... no i oszczędzaj się ile się da... i na Twoim miejscu pogadałabym otwarcie z M... i wygarnęła wszystko żeby się opamiętał! Czasami takie akcje na nich działają... 😁

inirtam daj znać jak będziesz po tej cukrowej akcji 😁 bo też się nad nią zastanawiam no i lato się zbliża i chciałabym mieć raz na jakiś czas spokój bo golenie zaczyna mnie męczyć i wkurzać 🤨 a tam na dole zaczynam lecieć na wyczucie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weszlam na momencik 🙂 bo sie wzielam za te szafe 🙂) i nie narzekam 🙂 Dobrze mi idzie 🙂)
Moje ciuchy posegregowane, meza prawie tez 🙂) i jescze Nadii zostaly, ale to musze rozwazyc czy dzisiaj temat podejme 🙂

Przerwa na jogurt maturalny z brzoskwinka i platwkami jeczmiennymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
sandroos napisał(a):
To ja podskocze Was odwiedzic 🙂) jak bedzie pogoda 😉

Zapraszamy ! 🙂 😁

no nie wiem czy bedzie Ci sie chcialo tak wczesnie fatygowac 😁

Z Karolcią robimy start o 7:30 😁 chyba, że jakieś staruchy nam się wpierdzielą w kolejkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 ja dzis znow bylam na łowach w second handzie i wyhaczylam sukienke, ktora moze byc alternatywa dla mojej zoltej tuniki na wesele 🙂 wczoraj kupilam juz sobie sukienke na letnie dni, tez jest super i bardzo przewiewna, no wiec teraz upaly nie beda mi straszne, o ile w ogole nadejda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
sandroos napisał(a):
To ja podskocze Was odwiedzic 🙂) jak bedzie pogoda 😉

Zapraszamy ! 🙂 😁

no nie wiem czy bedzie Ci sie chcialo tak wczesnie fatygowac 😁

Z Karolcią robimy start o 7:30 😁 chyba, że jakieś staruchy nam się wpierdzielą w kolejkę 🙂

To sie wtrynimy w kolejke, w koncu mamy pierwszenstwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taaaa na Polnej juz sie wtrynice jak tam same brzucholce 🙂) Bo na Polna idziecie , tak??

Hmmm... a co do fatygi 🙂To jak tak dbacie, zebym sie wyspala, to moze jednak zaprosze Was po badaniu na wyzere z rzodkiewek 🙂)

Ja nie wierze, ze Tusia tak wczesnie wstanie, chyba ze kociambry ja obudza 🙂) 😁

No to niech sie robi, bo ja jobla dostane jka ma byc taka pogoda ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka przyda Cie sie bo na nowo ma sie robic goraco 😁

oby Emi, bo cholerka teraz przyjechalam do rodzicow, zeby na ogrodku sie poopalac, a pizga i pada...brak slow. Pewnie jak wyjade to sie ladnie zrobi 😮 bede musiala sie wylozyc przed blokiem chyba, zeby nabrac troche kolorkow na to weselicho 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Taaaa na Polnej juz sie wtrynice jak tam same brzucholce 🙂) Bo na Polna idziecie , tak??

Hmmm... a co do fatygi 🙂To jak tak dbacie, zebym sie wyspala, to moze jednak zaprosze Was po badaniu na wyzere z rzodkiewek 🙂)

Ja nie wierze, ze Tusia tak wczesnie wstanie, chyba ze kociambry ja obudza 🙂) 😁

No to niech sie robi, bo ja jobla dostane jka ma byc taka pogoda ;//

na serbską 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się przejdę w tygodniu do lumpka na Wildę, bo tam podobno mają super ciuchy zawsze 😁 i też może wyhaczę coś fajnego 🙂

Moja mama jak była w Katowicach to kupiła mojej małej skarpetki rozm. S http://allegro.pl/skarpetki-polska-rozmiar-10-20-i2383657560.html i śpioszek http://allegro.pl/spioszki-spiochy-polska-100-bawelna-rozm-62-92-i2397684402.html (kolory odwrotnie i napis POLSKA) na przyszły rok, żeby kibicowała z Babcią na meczach siatki w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...