Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
a ja wstalam dopiero tak jak zasnelam kolo 7 😮
chcialabym sobie znalezc jakies zajecie no ale nie ma co, nie mam nikogo znajomego kto moglby zalatwic mi jakas fuszke na necie przegladam oferty ale to i tak dupa nie ma nic 😞 czuje ze dostane swira 😞


kup karnet na basen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj czytalam jeszcze odnosnie tego ze wdziecko w czasie aktywnosci powinno kopac do 10 razy na godzine 😮 i tak wczoraj staralam sie policzyc to powiem wam ze mojej malej nie zawsze chce sie tak kopac a jak juz zacznie to 10 razy wkopnie w ciagu 5 minut i ze niby jak nie ma tych 10 koniaczkow w ciagu godziny to nalezy sie zaniepokoic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
wczoraj czytalam jeszcze odnosnie tego ze wdziecko w czasie aktywnosci powinno kopac do 10 razy na godzine 😮 i tak wczoraj staralam sie policzyc to powiem wam ze mojej malej nie zawsze chce sie tak kopac a jak juz zacznie to 10 razy wkopnie w ciagu 5 minut i ze niby jak nie ma tych 10 koniaczkow w ciagu godziny to nalezy sie zaniepokoic 😮

kolejna, która czyta jakieś pierdoły w necie 🤔 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
wczoraj czytalam jeszcze odnosnie tego ze wdziecko w czasie aktywnosci powinno kopac do 10 razy na godzine 😮 i tak wczoraj staralam sie policzyc to powiem wam ze mojej malej nie zawsze chce sie tak kopac a jak juz zacznie to 10 razy wkopnie w ciagu 5 minut i ze niby jak nie ma tych 10 koniaczkow w ciagu godziny to nalezy sie zaniepokoic 😮

kolejna, która czyta jakieś pierdoły w necie 🤔 😘

Panno Marto 😁 nie glupoty tylko sugerowalam sie moim suwaczkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
wczoraj czytalam jeszcze odnosnie tego ze wdziecko w czasie aktywnosci powinno kopac do 10 razy na godzine 😮 i tak wczoraj staralam sie policzyc to powiem wam ze mojej malej nie zawsze chce sie tak kopac a jak juz zacznie to 10 razy wkopnie w ciagu 5 minut i ze niby jak nie ma tych 10 koniaczkow w ciagu godziny to nalezy sie zaniepokoic 😮

kolejna, która czyta jakieś pierdoły w necie 🤔 😘

Panno Marto 😁 nie glupoty tylko sugerowalam sie moim suwaczkiem 😁

Panno Emilio 😜 ale suwaczek też z internetu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się odzwyczaiłam od czytania tych 'porad' albo 'informacji' w necie... jeden wielki śmietnik i lekarz zakazał mi zaglądać na jakiekolwiek forum o ciąży bo tylko się niepotrzebnie nakręcam 😁
tak więc powiedział mi, że każdy organizm inaczej przechodzi ciążę i nie należy sugerować się co w danym tyg powinno się dziać a co nie 😉

robię durne projekty na uczelnie i szlag mnie trafia 😠 jeden gość chce żebyśmy zrobili teledysk/animację na temat uczelni i ma trwać minimum 2 minuty... a babka chce jakieś 4 fotomontaże... co za wredota!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny a ja mam okazje napisac do Was poki moj Bartek śpi...leniuchujemy na calego.....pogoda do bani...wlasnie czekam by sie obudzil i zjadl budyn ktory zrobilam....ja juz sie na jadlam...kurcze caly czas pada i pada 😞 😞 😞 to jak by co do wieczora bo pewnie nie wejde pozniej...ide dalej leniuchować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez pada i pada...;//
Bylam chwile w pracy 🙂 Przytargalam dwie palety jaj.. Dobrze, ze mam tak blisko do domu, bo bym sie z tym nie utargala nigdzie dalej 🙂)

Zjadlam brzoskwinke i jabuszko 🙂 i musze mlodziezy obiadek zrobi, a tu nie ziemniakow.. moze sprobuje jej kasze kus kus zrobic; 😉) Choc pewnie nie ruszy za zadne skarby 🙂)

Tusia, daj jakis dzien w tygodniu i mozemy chodzic raz w tygodniu gdzies.. tylko musze wiedziec, zeby mame uprzedzic, ze jej Nadie zostawie 🙂) Jedynie czartek mi nie pasuje..bo mama w pracy wtedy caly dzien...

Emila co jest???

Doti przykro mi, ale Ci pwoiem, ze w szoku jestem, ze Cie nie przyjeli ;// z takimi dolegliwosciami ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...