Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Inirtam skurcze są rzadziej, pewnie dlatego że mam magnez i leżę. Ale jak miałam dziś przejść 100metrów z parkingu do gabinetu to się ledwo dotoczyłam tak się cały brzuch napinał i bolał. Tak więc póki leże to jest ok.


no to raczej lipa generalnie!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka mam do was małe pytanie. Biore tabletki antyt. miałam okres troszke bardziej skąpy ja wcześniejsze jest mi co chwilke nie dobrze. Zrobiłam test i wyszło troske dziwne.... 1 kreska blada a 2 baaardzo blada prawie nie widoczna i nie wiem jak to mam rozumieć.... Jestem w ciąży czy nie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
dzwonilam wlasnie do mamy bo ciotka miala mlodemu pozyczyc pieniadze na grzywna i co sie okazalo mlody ma ie wstawic w zakladzie karnym 😲

Nic się nie przejmuj, dobrze to chłopakowi zrobi. Niech się stawi i niech odpowiada za własną głupotę. Nie próbuj im pomagać!

inirtam napisał(a):
Doti napisał(a):
Inirtam skurcze są rzadziej, pewnie dlatego że mam magnez i leżę. Ale jak miałam dziś przejść 100metrów z parkingu do gabinetu to się ledwo dotoczyłam tak się cały brzuch napinał i bolał. Tak więc póki leże to jest ok.


no to raczej lipa generalnie!! 😞


No trochę problematyczne ale damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Hejka mam do was małe pytanie. Biore tabletki antyt. miałam okres troszke bardziej skąpy ja wcześniejsze jest mi co chwilke nie dobrze. Zrobiłam test i wyszło troske dziwne.... 1 kreska blada a 2 baaardzo blada prawie nie widoczna i nie wiem jak to mam rozumieć.... Jestem w ciąży czy nie ;/


jeśli robiłaś test jakoś w ciągu dnia, to moim zdaniem, jest prawdopodobne, że jestes w ciąży... najlepiej powtórzyć test jutro rano, jeśli znów wyjda dwie nawet słabe kreski, to do lekarza na potwierdzenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
Pati, każdy maluch jest inny i inaczej przybiera 🙂

mój maluch tydzien temu wazyl 690g i to tez trzeba pamietac, ze waga z usg jest orientacyjna 😉

no to pewnie teraz ma też tyle co mój mniej więcej a widzę, że jesteśmy na identycznym etapie 🙂 bo też masz 25 tc + 2 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Hejka mam do was małe pytanie. Biore tabletki antyt. miałam okres troszke bardziej skąpy ja wcześniejsze jest mi co chwilke nie dobrze. Zrobiłam test i wyszło troske dziwne.... 1 kreska blada a 2 baaardzo blada prawie nie widoczna i nie wiem jak to mam rozumieć.... Jestem w ciąży czy nie ;/

Gosiu a kiedy robiłaś test? Najlepiej zrobić go z porannego moczu 🙂 ale to pewnie wiesz skoro masz już Dzidzię 🙂 spróbuj powtórzyć test za 2 dni albo idź zrób test z krwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
inirtam napisał(a):
Pati, każdy maluch jest inny i inaczej przybiera 🙂

mój maluch tydzien temu wazyl 690g i to tez trzeba pamietac, ze waga z usg jest orientacyjna 😉

no to pewnie teraz ma też tyle co mój mniej więcej a widzę, że jesteśmy na identycznym etapie 🙂 bo też masz 25 tc + 2 dni


😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Hejka mam do was małe pytanie. Biore tabletki antyt. miałam okres troszke bardziej skąpy ja wcześniejsze jest mi co chwilke nie dobrze. Zrobiłam test i wyszło troske dziwne.... 1 kreska blada a 2 baaardzo blada prawie nie widoczna i nie wiem jak to mam rozumieć.... Jestem w ciąży czy nie ;/

bardzo prawdopodobne, że jesteś, idź do lekarza natychmiast!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh jestem mamą 6,5 miesięcznej Kini i wogóle się tego nie spodziewłam... Chciałam jeszcze troche zaczekać.... Troszke się boje że to jednak ciąża.... Bo fakt faktem 2 kreska byla jaka ale była.... A i to nie pyło z 1 moczu tylko chyba z 2... No ja już sama nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
gosia szczerze ja sie nie znam mamy tu jedna pigule 😁 lecz widze ze cos jej nie ma ona pewnie znala by odpowiesz 😁 (sandra) ale na moje powtorz test za kilka dni bo byc moze to ciaza 🙂


a Sandra chyba z Tusia na drożdzówkach zabalowała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Eh jestem mamą 6,5 miesięcznej Kini i wogóle się tego nie spodziewłam... Chciałam jeszcze troche zaczekać.... Troszke się boje że to jednak ciąża.... Bo fakt faktem 2 kreska byla jaka ale była.... A i to nie pyło z 1 moczu tylko chyba z 2... No ja już sama nie wiem....


ja jak robiłam test to też druga kreska bardzo blada była, ledwo widoczna, ale po 2 dniach zrobiłam z porannego moczu i nie było już wątpliwości żadnych 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu powiem Ci, że ja test robiłam 3 razy i za każdym razem obie kreski były bladziusieńkie. Tyle tylko że ja robiłam pierwszy chyba 1,5 tygodnia przed spodziewanym okresem a ostatni 2 dni przed. Bo my planowaliśmy Dzidzię i nie mogłam wytrzymać :P Choć to dziwne że bierzesz tabletki i wyszła by Ci ciąża... choć tak się zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeby nie miec watpliwosci idz do laboratorium i oznacz Bhcg bedziesz miala 100% wynik i po stresie...

A co do testow, owszem nie powinno sie go odczytywac po uplywie 5, 10 minut zaleznie od testu...

A Sandra nie zabalowala na drozdzowce, tylko odchamiala sie w kinie 🙂) i nasmialam sie niesamowicie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...