Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w pracy nie moglam chodzic tak mnie bolaly , wrocilam do domu wzielam prysznic i zejsc na dol do salonu nie moglam normalnie plakalam z bolu, zdrzemnelam sie chwilke i troche lepiej ale dalej mnie bola nie wiem czemu pierwszy raz taki mocny bol mam, leze dzis w lozku i odpoczywam bo jutro znow do pracy i nie chce sie czuc jak dzis 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuję Ci Natalia, a kiedy zamierzasz iść na zwolnienie? Wiem że u Was tam nie ma takich przywilejów jak tu w Polsce że praktycznie od początku ciąży można siedzieć w domu. Siora mojego M mieszka w Anglii i pracowała do 8 miesiąca ciąży a też nie siedziała bo robiła w restauracji i 8 godzin na nogach non stop. Przesada...Wszyscy tak narzekają ale w Polsce nie jest tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam z moim M na małych zakupach... normalnie Ci ludzie oszaleli przez to euro 😮 skrzynkami piwo ze sklepów wynoszą 😁 no i my też wyszliśmy z jedną 😁 😁 no i ja oczywiście zakupiłam sobie na wieczór dwa leszki free... oj będzie kibicowanie ! 😁 😁
a teraz idę przygotować lokum... bo zaraz mają znajomi wpaść 😉

życzę miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
byłam z moim M na małych zakupach... normalnie Ci ludzie oszaleli przez to euro 😮 skrzynkami piwo ze sklepów wynoszą 😁 no i my też wyszliśmy z jedną 😁 😁 no i ja oczywiście zakupiłam sobie na wieczór dwa leszki free... oj będzie kibicowanie ! 😁 😁
a teraz idę przygotować lokum... bo zaraz mają znajomi wpaść 😉


nie strasz, my właśnie idziemy do sklepu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzeba a ostatnio zgge mam praktycznie po wszystkim co zjem 😮 mam takie cos plynne ale ostatnio jak wzielam lyka to myslalam ze sie porzygam najnormalniej i jednak wole renie 🙂
kupilam tak pyszna wedlinke z kurczaka zapiekanego w papryce ze nie moglam sie opszec i zjadlam 3 bulki wlasnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja meczu nie oglądam ale jak wiara się wydziera na pełną gębe to od razu przeskakuje na TYP1 🙂
Oto jak wygląda poznańska strefa kibica! 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/60140440066688664124218.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1408/60140440066688664124218.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...