Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
buffy85 napisał(a):
hehe-apetyt dopisuje 🙂

Emi a mogłabyś przypomnieć jak się ten Twój krem na rozstępy nazywa??


buffy, ktoś mi ostatnio polecił kosmetyki firmy palmer\'s.. podobno są rewelacyjne do pielęgnacji podczas ciąży i po ciąży i jest też coś dla niemowląt...

http://www.palmers.info.pl/


ooo-dzięki! nie słyszałam nawet o takiej firmie 😉 trzeba będzie wypróbować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
buffy85 napisał(a):
hehe-apetyt dopisuje 🙂

Emi a mogłabyś przypomnieć jak się ten Twój krem opna rozstępy nazywa??
i

buffy, ktoś mi ostatnio polecił kosmetyki firmy palmer\'s..i Opodobno są rewelacyjne do pielęgnacji podczas ciąży i po ciąży i jest też coś dla niemowląt...

http://www.palmers.info.pl/

Ja mam balsam dla ciezarnych i jestem mega zadowolona :-) jak dotad nie mam ani jednego rozstepu i ladnie pachnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂 wczoraj wróciłam późno bo aż o 1:30 zaszalałyśmy z kumpelą,ona piwko a ja soczki piłam....obudziłam się po 5 i do 7 nie mogłam spac az w koncu zasnelam i o 10 mnie budzik obudził,bo jeszcze chciałam Bartka usłyszeć i zadzwoniłam a teraz wszamam jakieś śniadanko i posadze kwiatka lilię orientlną mocno pachnącą 🙂 🙂 którą wczoraj sobie kupiłam,bo było stoisko z cebulami kwiatów 🙂 🙂 a moja lilia to love story taka różowa w 4 rządku od góry druga od lewej...prześle wam linka http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/195-lilie-gwiazdy-letnich-rabat/photos jak wyrośnie będzie pięknie pachnieć i nie dość będzie śliczna...tylko by mi się utrzymała...mała moja też mnie kopie jak leże a jak wstane to odrazu się uspokaja no i jak siedze to to samo 🙂 🙂 także dzieci mają już chyba to we krwi,a w sumie tak jest że rano czekają tylko na to by mamuśka wstała a one dalej spać...chociaż ta moja Maja ona chyba nigdy nie śpi tak mi się często wydaje 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyo, u nas wietrznie od rana ;//

Nadia obudzila sie z kaszlem heh... ale zaraz sie ruszamy popatrzec co na tej strefie kibica ciekawego wymyslili 🙂)
Chyba, ze maz sie bedzie upieral przy jeziorku.. 😉 no ale sie okaze 🙂)

Zalezy na ile pewnie sie bedziesz cuzla przy kapaniu, ja od razu kupowalam taka duza, bo za jedną kasa i nie bylo problemu... Ile kapiesz tego maluszka na poczatku 5 minut i po kapaniu 🙂
A teraz mam taka z wypustkami , bo dostalam od znajomych...

Nie polecam tych gabek do wanienek..Fuj..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam zwykłą wanienkę, która ma co najmniej 15 lat :P Ale jest o tyle fajna, że mogę ją "powiesić" na wannie, bo ma szerokie boki i nie muszę schylać się za nisko 🙂 poza tym u nas na początku kąpiele będą w naszym pokoju na stole, żeby było cieplutko i wygodnie.
Gąbka o tyle się nie sprawdza, że trzeba nalać dużo więcej wody żeby dziecko w ogóle się w tej wodzie zamoczyło. Poza tym ta gąbka chwilę schnie, ciężko ją wypłukać z tych wszystkich płynów, mydełek i oliwek używanych do kąpieli. Już lepiej matę do kąpieli kupić, taką gumową, bo ona posłuży zdecydowanie dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wanienki to ja też kupuję zwykłą bez gąbek i mat 🙂
dzisiaj kolejny dzień w domu 😎

M mnie wczoraj wkurw** bo w piątek jest wesele kuzynki, a on mi powiedział że nie idzie ze mną 🤔 więc będę siedzieć jak bałwan przy stole całe wesele 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusia co za dupek a niby czemu nie pojdzie? 😮 ale moj M tez ma rozne pomysly i z tefo co widze to twoj tez chyba jeszcze az tak nie dorosl nic nie zrobimy ja mam z Mackiem na tyle dobrze ze jest strasznie opiekunczy i wiem ze bardziej ze nie moze doczekac malej niz ja podniecony strasznie juz zapowiedzial ze kolesi bedzie testowal 😁 za nim ktorys bedzie chcial uderzyc do jego coreczki musi go przeestowac 😁 a no ci kolesie tacy sa dlatego ja zazdrosze wam laski ze wy po slubie i mezow macie konkretnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi w małżeństwie też różnie bywa... 😉 ale idealnie przecież być nie może... bo człowiek by zwariował 😁 ale to dobrze że Twój tak bardzo się wczuwa w ojcostwo... mój mąż też już nie może się doczekać małego... cały czas o nim mówi aż czasami mam ciary 😉

Tusia co jak co wiadomo różnie bywa w związkach... ale żeby przyszły ojciec się tak zachowywał to już nie jest dobrze... więc musisz go troszkę przeszlifować 😁 😁 niech się trochę poczuje do roli przyszłego tatuśka i powinien cały czas teraz obok Ciebie skakać! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia współczuje Ci....kurcze teraz sobie zadaj pytanie czy on będzie w ogóle odpowiedzialny też za dziecko jeśli robi Ci teraz takie numery...nie rozumiem takich typow...My z Bartkiem jestesmy dopiero i znamy się też 10 miesięcy i jest moim zdaniem zajebiście...ciekawe jak będzie po ślubie,ale myśle że nic się nie zmieni i będzie tak samo,a Ty pewnie ze swoim jesteś dłużej i brak słow mi na niego.A propo ojcostwa Bartek już się tak wczuł,że też już sie nie może doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój poprzedni facet też taki "olewczy" był.... i tylko się ciągle o coś kłóciliśmy, takie rozstania i powroty przez ponad 5 lat... :/
aż w końcu stwierdziłam, że dość... i nie żałuję.... bo oczywiście z mężem też sie czasem kłocimy, ale to normalne, no i nie wyobrażam sobie lepszego taty dla mojego Maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z moim jestem 16 miesięcy i do czasu wieści o ciąży był moim najlepszym `wyborem` co do chłopaka... Ale teraz czuje, że to jednak był błąd. Teraz to moim szczęściem będzie dziecko i nie będę się Nim wcale przejmować. Jeżeli miałoby się to skończyć, to nie żałuję, że to będzie Jego dziecko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...