Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja też tak mam, że jak jem ponad normę to później waga leciiiiiiiiiii 🙂 Jak karmiłam Mateusza to przywykłam do tego że jeeeeeeem i chudnę.... i jak skończyłam karmić to się przeraziłam jak mi w miesiąc 6kg przybyło. Potem zaczęłam troszkę uważać. Ale nie umiem sobie słodyczy odmówić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cicho bo pomyliło mi się, mam 10kg do przodu,nie 12 🙂 ważę się na mojej wadze od poczatku i wedlug niej patrze ile przytylam bo waga u mojej ginki zawyża o dwa kg! a moja na sto procent dobrze chodzi bo u siory tak samo waże jak u siebie i tesciowa jak sie wazyla u mnie i gdzies tam to tez wyszło to samo a jak ide do ginki to zawału mozna dostac.U poprzednego gina waga działała jak moja a u tej zawyża.Jak sie waże wciaz na swojej to wg niej muszę patrzec ile przytyłam a nie inaczej.
Natalio dziś Dżem w Śremie tez jest.Mielismy do mojego brata jechac do Śremu i iść na dni Śremu ale mu nie pasi dziś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Doti napisał(a):
Natalko tu nieco lepsze video cieciererecie: http://www.youtube.com/watch?v=Nfpd6EoPaKI&feature=fvwrel ładne ciałko się na nim buja 😁 i fajnie tyłeczkiem zawija 🙂



mmmmm...kurna musze to znalzesc jako dzwonek na telefon samo to cieciereciecie 😁


mogę Ci zrobić z MP3 dzwonek :P z dowolnego fragmentu
A tak w ogóle to przeczytałam właśnie tłumaczenie tej piosenki 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
MI też piszą wagę na każdej wizycie ale ja mam wizyty co 5 tygodni, więc jakoś mało ich było :P


to ja teraz wizyty bede miala u mojego co dwa tygodnie,jeszcze pojade do tego Szymanskiego na kontrole z tym serduszkiem no i do tej Łodzi..haha no chyba że nie zdąże przed porodem to nie wiem co zrobie wtedy tylko pozostaje rodzic na Polnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Ja zaczynałam z wagą 56 kg. Zjechałam na 48... I teraz mam 58 kg.

8 Kg w ciąży schudłaś ? o jaaa.
Ale Ty ładnie wcinasz z tego co piszesz,bo nie raz się uśmieję jakie mieszanki robisz więc masz prawo przytyć 10kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Doti napisał(a):
Natalko tu nieco lepsze video cieciererecie: http://www.youtube.com/watch?v=Nfpd6EoPaKI&feature=fvwrel ładne ciałko się na nim buja 😁 i fajnie tyłeczkiem zawija 🙂



mmmmm...kurna musze to znalzesc jako dzwonek na telefon samo to cieciereciecie 😁


mogę Ci zrobić z MP3 dzwonek :P z dowolnego fragmentu
A tak w ogóle to przeczytałam właśnie tłumaczenie tej piosenki 🤪 🤪 🤪 🤪


spoko dam rade a jak nie to sama se przerobie 😁 kurcze super jest ta piosenka 😁 caly czas jej slucham az net mi sie zacina troche 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Pestka24 napisał(a):

Natalio dziś Dżem w Śremie tez jest.Mielismy do mojego brata jechac do Śremu i iść na dni Śremu ale mu nie pasi dziś 😞


nuu jest 😁 to wlc spotkamy się :P


Niestety już inny plan w zamian jest wymyślony....Jedziemy do babci M do Poznania w odwiedziny.....a do brachola na kawę za tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Doti napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
a ja juz w piatek ide popatrzec na moja Myszeczke 🤪

A ja jutro 😁

A ja patrzyłam we środę i teraz "dopiero" 28.czerwca.


dopiero ?? kurcze Ty to masz ale jazdy z tymi wizytami...mam juz to na telefonie 😁 haha

Czemu dopiero? w środę był 30maja i ma wizyte za miesiac.Ja też mam raz w miesiacu wizyte.Miałam poprzednią 17maja a teraz 14czerwca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie obiad mialam i cos nie wchodzi mi zjadlam jednego mlodego malutkiego ziemniaczka i troszke kalafiora babcia mowi ze to przez to sie sie przejelam i nerwy ale jak tu sie nie przejmowac jak chlopak wraca do domu o 3 pijany jak nic i pozwolil sobie jeszcze wylaczyc telefon gdzie mowil mi ze przed 12 zaraz po meczu niemcy portugalia bedzie w domu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...