Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Właśnie nie mam i też szukam znalazłam taki,tylko że to babeczki http://www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/maliny/babeczki_z_malinami/przepis.html.
Natalia myślisz że do poniedziałku coś zostanie 😉


oj bede robic okolo 25szt mysle ze tak...a kto tam na wieczor je słodkie...chociaz mamuska jak bedzie siedziec to moze mi je wciagnac no i niedziela...hmmm dobra to mu schowam z 5 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati u nas przed dzieckiem nie było żadnych spięć i problemów...ŻADNYCH. Ale dziecko czasem odmienia związek o 180stopni 😞 Poza tym Wasi mężczyźni jak pracują na etacie to wielu po robocie siedzi w domu, a mój ma jeszcze te zasrane konie, którymi jeździ w pola do ludzi żeby dorobić. I tym sposobem dziś widziałam go przed chwilą całe 15 minut co i tak zakończyło się awanturą bo nie podoba mu się, że jestem taka drażliwa i poszedł ubierać konie i wróci pewnie koło 20... wczoraj nie doczekałam jego powrotu bo zasnęłam wieczorem 😞
Najchętniej to bym się spakowała i pojechała do rodziców na tydzień lub dwa żeby mieć święty spokój od rodziny M. ale jak później miałabym wrócić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti dlaczego się nie spakujesz i nie pojedziesz odpocząć do rodziców tak jak mówisz? boisz się reakcji męża i teściów? na Twoim miejscu pogadałabym z M i ustaliła taki wypad na tydzień... na pewno dobrze Ci to zrobi... więc się nie zastanawiaj tylko wybywaj odpoczywać i odstresować się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Isa bo do mojego M nie dociera że mnie stresy nie są potrzebne. Może i jestem nerwowa ale chyba mam dość zmartwień i powodów do nerwów. Nie wiem co go dziwi 😞


w takim razie radzę Ci wyjechać na kilka dni do rodziców odpocząć 🙂 a M nie powinien mieć nic przeciwko bo i tak całe dnie go nie ma... ja gdybym mieszkała u teściów to chyba bym nie wytrzymała psychicznie i fizycznie 😮 a teściówka cały czas gada żebyśmy przyszli do nich mieszkać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i nad tym się muszę zastanowić..choć najchętniej pojechałabym już teraz zaraz... w dodatku teraz kiedy muszę jak najwięcej odpoczywać. U rodziców przynajmniej miałabym popołudniami siostrzenicę, która pomogła by mi z Małym. Kurcze, 14 lat ma dziewczyna dopiero a jest dla mnie jak przyjaciółka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przedwczoraj robiłam te muffiny: http://wypiekizpasja.blox.pl/2012/02/Czekoladowe-muffinki-z-czekoladowa-polewa.html
Rewelacja i wyszło mi 30 szt 🤪
I do tego jeszcze wczoraj roladę: http://wypiekizpasja.blox.pl/2010/07/Rolada-biszkoptowa-z-kremem-malinowym.html
Pychotka a na dodatek szybka i bardzo prosta 🤪
Idę dalej zajadać grilla 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti jedz do rodziców,odpoczniesz przynajmniej!!!!
Ciężko tak jak się nie mam z kim pogadać,moja przyjaciółka w polsce tu mam jeszcze z poprzedniej pracy taką dobrą koleżankę ale ona nie ma dzieci i nie może mieć więc też tak dziwnie,ile można o innych plotkować 😉jak się zgadam z siostrą M to na stacjonarny dzwonie i wtedy z 2godz przegadamy 🙂ale nie ma to jak mieć kogoś na miejscu,wiadomo są nasi mężczyźni ale nie zawsze można z nimi pogadać(w szczególności jak chcemy na nich ponadawać 😜) i nie zawsze nas zrozumieją .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth zgadzam się z tym co piszesz... moja przyjaciółka wyjechała za granicę 4 lata temu... mamy kontakt, ale to już nie to samo co kiedyś jak była w PL ... zadzwoni od czasu do czasu, pogadamy, ale jednak czegoś brakuje... 🤨
na szczęście mam mamuśkę i siostrę które traktuje jak najlepsze przyjaciółki 😉 ...a kiedyś nie powiedziałabym że będę im się tak z wszystkiego zwierzać, bo nie żyłyśmy w najlepszych relacjach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wrocilam z Ostrowa zjadlam tak pyszny kebab ze szok 🤪 tusia gratuluje decyzji wydaje mi sie ze i tak nic nie da jak z nim pogadasz bo ile bedzie dobrze? tydzien? moze 2 i na nowo to samo 🙂
doti tez uwazam ze powinnas wyjechac odpoczac skro dzieje sie tak a nie inaczej 🙂 i za pewne po powrocie bedziesz sie czula duzo duzo lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...