Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja nie zamierzam nic jeść, bo mi zgaga nie odpuszcza. Zaraz trzeba dziecko do spania kłaść i samej oczy zamknąć, bo jak teraz nie zasnę to znów będę do 23 siedzieć i wstanę nie wyspana....
Kupiłam dziś zapas wody mineralnej hehehe mogą upały przychodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja... 🙂)

Ja to sobie dzisiaj tez dogadzam, kupilam sobie 3 bavarie te 0.0% ale przynajmniej czuje sie wkrecona w towarzystwo jak sobie pociagam z butelki 🙂 hahah 🙂)

Mloda taka zmeczona byla kibicowanie, ze padla w 5 minut...

od rzodkiewek na pewno nie, bo ostatnie 3 dni nie jadlam... jadlam 2 brzoskswinie, albo mnie cos ugryzlo na dzialce ;//
Ale swedzi nieziemsko ;/ Bylam u lekarza i w sumie nie wie co to jest, ale zapisal mi Claritine na alergie.. i od razu zerknal na moj wypis ze szpitala, bo sobie odebralam 🙂)
Cukry przepiekne 🙂)
Ale bialko wyszlo w moczu... , wiec Furagin az 6 tabletek dziennie...

Wzielam zwolnienie ale tylko na tydzien 🙂 i wizyte przelozylam z tego 18,bo nie wiem jak to bedzie z wyjazdem.. mialam miec 20.. ale 18 planujemy wyjazd wiec nie wiem jak to bedzie, a wole przed lazegowanem po gorach sprawdzic czy wszystko w porzadku 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 U nas po deszczowej nocy znów piękne słonko i lekki wiaterek 😁 Będzie piękny dzień.
Mimo to zaraz wracam do łóżka poleżakować jeszcze bo teściówka mi zwiała na zakupy i nie mam jak jechać na glukozę :/ trudno, zrobię w poniedziałek. Tylko po chleb muszę przejechać bo mężula nie ma a jest 5 chlebów zamówione :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja .
Wyspana ,ale obolała coś krzywo spałam i kark mnie boli .
To moje brzuchate dziecko jest cwane rano mnie budzi kopniakami , a potem jak już wstanę to ona chyba zasypia bo już zero aktywności 🙂
Takie małe ,a takie cwane .
Ja dzisiaj cały dzień w garach bo jutro podwójna imprezka , tort zamówiony tylko muszę sukienkę komunijną wyprasować i za cholerę nie wiem jak się za to zabrać 🤔
U mnie też pogoda dzisiaj fajna , a wczoraj lało jak nie wiem co ,ale to dobrze roślinki mi na działce podlało 🙂
Miłego dnia idę do pracy , a nie chce mi się 🙂

OOOOJOJ u mnie już 27 tydzień i trzeci trymestr , jak ten czas leci . 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
hehe-apetyt dopisuje 🙂

Emi a mogłabyś przypomnieć jak się ten Twój krem na rozstępy nazywa??


buffy, ktoś mi ostatnio polecił kosmetyki firmy palmer\'s.. podobno są rewelacyjne do pielęgnacji podczas ciąży i po ciąży i jest też coś dla niemowląt...

http://www.palmers.info.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcialabym zeby juz sie mala urodzila poprostu jakis koszmar to co sie dzieje ma do mnie pretensje o to ze nie mam z kim wyjsc i zebym prosila sie dziewczyn tyle razy pytalam i zadna nic nie odpisala wiec co mam sie narzucac on na 17 sobie gdzies wychodzi naprawde mam dosc czasami i to wszystko mnie przerasta. i Te mdlosci skad onesie wziely 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi ale to przecież jego masz po to żeby z kimś wyjść... :/
Jesteśmy w podobnej sytuacji, bo ja z moim też nigdzie nie wychodzę. Zwłaszcza teraz jak on w polach robi. Nie mam tu nikogo bliskiego żeby się spotkać i pogadać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti moj jest w Niemczech 😞 ja nie mam problu zeby wyjsc sama ale czasem jednak tez bym chciala oderwac sie od tej szarej codziennosci a on mi nie pomaga tym ze wychodzi sobie 😞 no ale nie zabroine mu. Moze uda mi sie wyciagnac w koncu kolezanke nie pamietam kiedy ostatnio sie z kims widzialam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!!My akurat wszyscy wyspani i M miał wolne więc miałam się do kogo przytulic w nocy 😁
Mixi nie przemęczaj się za bardzo i żeby wszystko się udało!!!
A i ja polecam kosmetyki Palmers bo sama używam i córci też balsam kupiłam i jak na razie jej też pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...