Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emaleth ja troche pozmienialam moj przepis...wyszly smaczne,ale nie mam tej foremki do mufiinek i zrobilam w papierkach muffinkowych ale na blaszce i troche sie porezlewalo...a ja wlasnie wrocilam od kumpeli i tez zaraz ide spac....caly dzien w domku w sumie mnie nie bylo 🙂 ale sobie uzylam....a od jutra z moim kochanym we Wrzesni jupi 🙃 🙃

to dobranoc dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek 😉

Aisza... trzymam w takim razie kciuki, żeby już jutro rano pielęgniara z termometrem nie musiała Cię budzic, co najwyżej M na jakieś pyszne śniadanko 😉

Iza, mój od wieczora jakiś taki bardziej ruchliwy niż zwykle... na szczęście nie jest to w moim przypadku takie dokuczliwe jeszcze 🙂

Wczoraj, pisałam to chrzanione sprawozdanie... zrobiłam sobie przerwę, to M od razu do kompa usiadł... i co? i cholera jasna zalał go colą!! 😮 😮 😠 no co byłam zła na niego... suszyliśmy go suszarką i zostawiliśmy na noc do wyschnięcia.. żadnej kopii zapasowej na mailu czy pen drivie nie zrobiłam 😞 ale jak widać działa, ufff 🙂


Emilia1991r napisał(a):
wiecie co ostatnio cos rozmyslam i mam wrazenie ze jednak Bianka ma fifola 😮 duzo osob mi mowi ze wygladam jak na chlopca 😮 co ja zrobie z tymi ubrankami rozowymi co tyle mnie kosztowaly 😮 mam stresa 🥴


Emi, już jednej Blance fifol wyrósł!! wystarczy tych przygód na naszym forum 😉 i tak dobrze, ze ujawnił się dość wcześnie, gorzej, gdybym dowiedziała się przy porodzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Ja po wczorajsztch gościach zmęczona , ale szczęśliwa bo się dogadaliśmy i w tym tygodniu jedziemy odebrać łóżeczko z karuzelą i pościelą i ciuszki co prawda większe , ale zawsze to coś 😜
Powiem Wam,że wraz z tym trzecim trymestrem przyszło straszne zmęczenie i jakaś taka słaba jestem.
Energia nadal jest gorzej z realizacją zaraz sapie jak pies . 😞
Ale nie ma się co dziwić w końcu już końcówka i nikt nie mówił ,że będzie łatwo 🙂
Obrzarłam się wczoraj jakbym z miesiąc nie jadła i torta dwa kawałki pochłonełam i jeszcze na dzisiaj został mmmmniam.
Dzisiaj siedzę w domku i ładuję akumulatory może mi się to uda 🙂
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja!!!
Nie wiem jak to jest ale moje dziecko im później zaśnie tym wcześniej się budzi,jeszcze M z pracy wrócił wpakował się do wyrka no i trzeba było wstawać 😜
Powodzenia na glukozie dziewczyny i na prenatalnym Tusia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
mixi ja czuje ze mam wlasnie teraz duzo wiecej energi niz przez dwa trymestry 🙂 oczywiscie juz wstałam bo to moje dziecko mnie zaczelo kopac i to nie leciutko tylko ostre kopniaki 😁 ale tylko patrzyłam na brzuch jak mi wypycha:P tak mi sie wydaje przez te nie normalne sny w nocy....widzialam w nich mojego byłego i jakiegos goscia...ja pitole co za sny 😮 😮 ale kopniaczki uczucie nie no jest nie do opisania 😁 😁
Tusia i Karolka smacznej glukozy i potem rzodkieweczek u Sandry 🙂 🙂 ide cos wszamac i sie ubrac bo Bartek kolo 12 po mnie przyjedzie juz w koncu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po tej pobudce o 5 jestem bardziej wypoczęta niż jak budzę się w późniejszych godzinach 😁

podobno aktywność dziecka po porodzie jest bardzo podobna jak było przez 9mc w brzuchu...
więc od jakiegoś czasu mój mały jest rozbrykany o świcie, popołudniu i jak idę spać... i to się dzień w dzień powtarza... ciekawe jak będzie po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
nie strasz... ja mam wrazenie, ze mój śpi tylko przez chwilę w ciągu dnia 🤪


mój też cały czas w ciągu dnia daje o sobie znać... tylko o danych porach tak solidnie że czasami wytrzymać się nie da i mnie wkurza 😁 cały brzuch dygota itd... 😁 i te intensywniejsze ruchy przypadają na świt, popołudniu, i pod wieczór 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Oki, biore sie bo zaraz sie okaze, ze laski juz jada a ja mam jeszcze sporo do zalatwienia 🙂) a siedze w pizamie przed kompem 😁D


dziewczyny na pewno zrozumieją to że na brzuszku siedziałaś zamiast sprzątać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...