Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pesteczko wszystko się ułoży,zobaczysz będziesz musiała tylko inaczej sobie dzień ustawić.
Nie będę ściemniać i powiem że zdarzy się nam wszystkim na pewno ryczeć razem z dziećmi z bezsilności,zmęczenia czy nie rozumienia o co chodzi tej małej istotce ale to będą tylko momenty i wszystko minie i zostanie zatarte przez pierwszy uśmiech,pierwsze mama 🙂
Ja nie miałam nikogo do pomocy i dałam radę,teraz jestem przerażona jak to będzie z dwójką ,ale wszystko się na pewno ułoży!!!!
Ach i przestań się tak przemęczać M na pewno znajdzie czas na poodkurzanie.I jak jest dziecko i obowiązki to bałagan przestaje być zauważalny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁Pestka, dasz rade. Nie ma innej opcji.. Choc latwo momentami tez nie bedzie. Moj Darek po porodzie nie byl ani jednego dnia ze mna w domu. bo pracowal na godzinowke i kazda jego nieobecnosc to byla strta kasy..wiec chodzi do pracy po 10h na dobe.. a ja w domku, z rozwrzeszczana Nadia i bolacymi cyckami. Co chwle mi wymiotowala ;/ i ciagle przebierania.. ale coz grzeba bylo przeklnac pod nosem czasem i walczyc dalej 🙂)

A co do balaganu to mimo, ze nienawidze sprzatac to go niestety zauwazam 🙂) Szczegolnie mlodej zabawki 🙂) no ale sprzatne i za 5 minut jest to samo i gdzie tu sens 🙂)

Pestka z nadmiaru kurzu jeszcze nikt nie umarl 🙂) czego my jestesmy dobrym przykladem , wiec ze spokojem 🙂 jak maz nie bedzie mial w czym piwa wypic, to od razu wpadnie na pomysl,ze moze warto pozmywac 🙂) albo zrozumie, choc ze Tobie to wcale tak latwo nie przychodzi, bo utrzymanie czystosci to tez ciezka praca!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja swojego zaganiam do roboty, co prawda jak siedze teraz w domu to chce mi sie sprzatac, ale pozniej zle sie czuje, no wiec jak tylko jest okazja to M. mi pomaga i nie marudzi 🙂
Zjadlam obiad jakies 2 godz temu , a teraz naszla mnie ochota na ryz na mleku z truskawkami, juz wszystko zakupilam i na kolacje sobie zrobie, a co! 🙂 a póki co, skoro wyniki glukozy dobre, to wcinam sobie czekolade z orzechami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś postanowiłam zaskoczyć mojego M i zrobiłam taki oto deser 😎

[IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4898/img0162ei.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/pati1984]pati1984[/URL] at 2012-06-11 [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2797/img0160fv.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/pati1984]pati1984[/URL] at 2012-06-11

mam nadzieję, że będzie mu smakowało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się wieczorkiem. Albo jak kto woli późnym popołudniem 🙂
Tak się zastanawiam czy do mojego M coś dotarło po wczorajszej pyskówce, bo byliśmy na zakupach (musiałam w końcu tą kieckę kupić) i bez skrzywienia się pilnował Małego i czekał cierpliwie aż zmierzę wszystko. Na szczęście się udało i mam kieckę :] ale zdjęcie zobaczycie jak będę się szykowała na wesele czyli we czwartek następny :P Żeby było ciekawiej M sam zwalniał kroku żebym nie musiała się męczyć za bardzo i nie pisnął słowa, że się wlokę jak staruszka....
Przy okazji zapłaciliśmy rachunki i zrobiliśmy zakupy spożywcze do domu... i 700zł poszło w pissssssssdu... 🤢 🤢 🤢 ale jakieś zapasy są przynajmniej.
Teraz leżę i odpoczywam bo umęczyłam się okrutnie. Po 20 minutach spaceru po sklepie czułam takie kłucie w dole brzucha, że co jakiś czas musiałam przystanąć i odpocząć, a każdy ruch Małej to był dodatkowy ból i ciągnięcie w dół. Tak jakby specjalnie głową na szyjkę skakała żeby wyleźć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti może Twój M coś zrozumiał... jeśli tak to dobrze... i oby tak zostało!
współczuje Ci takich bóli brzucha... ale jeszcze troszkę i wszystkie będziemy tęsknić za naszymi bobasami w brzuszkach 😉 za tymi kopniaczkami... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isa ja już od dawna planuję trójkę :P Tylko to trzecie to dopiero jak się wybudujemy i pójdziemy na swoje. Prawdopodobnie będzie tak, że jak Maleńka będzie miała roczek, to teściowa pójdzie na emeryturę a ja do pracy. A wtedy zaczynamy działania w kierunku uzyskania pozwolenia na budowę i kredytu hipotecznego. Mam nadzieję, że na 2-3 urodzinki Małej wprowadzimy się do swojego domku i że wtedy będę już w ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...